Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
kazdy element mozna kupic osobno nie wiem czemu upieracie sie ze w kompl....sprawdzcie sobie tu....na kazda rzecz jest cena ....i kompletu....http://bmwfans.info/original/
-
Kontrolka ABS-u sie zapałiła!
sprawdz ladowanie ...wskaznik ABS moze sie zapalic jak napiecie spada ponizej ok.10,5v
-
Proszę o opinie dotyczące kupna BMW
Ta 1 dosyc fajna ...wez jakiegos mechanika...blacharza..lub lakiernika i obejrzyj jeszcze raz lub dwa....a co do przegladu to 750zl to przeginaja....jak maja przyzady to i za 50zl. zrobia dobry przeglad... :cool2:
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Filtr sie wyjmuje dlatego go nie widac...pokaz mi na zdjeciu filtr to jest strona org. BMW.........firmy wola sprzedac z obudowa bo wiecej zarobia....juz teraz szukaja klientow bo wchodzi duzo zamiennikow i to legalnie i na gwarancji...
-
Jaki akumulator do E39 530d
Witam...centra sie zepsula... :!:
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Jak za 75zl. to wezne a inaczej to podziekuje i bede szukal w DE....Tam filterka nie widac. A ty masz jakas firme ze piszesz ze sprzedales.. :?:
-
Dziwnie sie zachowuje jak zimny cz.2
Wydaje mi sie ze masz jakas nieszczelnosc w zwiazku z gazem bo piszesz ze na gazie wszystko ok wyglada to na slepe powietrze ze gdzies dostaje i na zimnym ma za duzo powietrza.....moze jakis zawor przepuszcza /gaz lup powietrze/ja bym szedl w tym kierunku..
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Zamowilem bedzie w piatek zobaczymy....a swoja droga po co mi obudowa i srubki....w katalogu nie ma kompl.z filtrem tylko sama obudowa tak ze mysle ze sam filterek wystepuje zreszta zobacz... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/84778_p.png ..
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Przeciez pisales ze wymieniles za 170zl. ale ja nie wymieniałem cytowałem tylko kogoś na forum ja jeszce nie musze chyba :) ty no dzowniłem 10 minut temu do posłusznego bo mam po drodze i mi debil jakiś od cześci powiedział ze w całości około 200 zł a ze mam zniżke 10% to dostane za coś 180 zł pytałem 2 razy czy sam filtr mozna kupić a on na to ze nie, bo występuje to tylko w zestawie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dzwonilem na Jana Pawla a oni maja nowy na Fordonskiej
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Dam ci linka oni takze wysylaja...http://www.bmw-posluszny.pl/
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Przeciez pisales ze wymieniles za 170zl.
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Dopiero co dzwonilem i zamowilem na piatek... :cool2:
-
Jak rozebrać przednie lampy?
nie ma znaczenia klosz ten sam.. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/31745_p.png .. a tu ksenon.. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/59961_p.png ..
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
ja tak na razie zrobilem ale go wymienie bo teraz robia inne bo te starsze nie zdawaly egzaminu...robione byly ze sznurka..a kosztuje tylko 75zl....moze dlatego padaly turbiny ze zapychaly sie i robilo sie podcisnienie....
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Ten temat co ci podalem filtr odpowietrzenia skrzyni korbowej....to jest filtr ODMY...
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Fpltr odmy w serwisie BMW Bydgoszcz kosztuje 75zl.
-
Jak rozebrać przednie lampy?
samych kloszy nie wyciagniesz ....zrob tak jak ja napisalem...a bedzie dobrze :cool2: tu masz rysunek rozebranej lampy... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/31745_p.png
-
Jak rozebrać przednie lampy?
samych kloszy nie wyciagniesz ....zrob tak jak ja napisalem...a bedzie dobrze :cool2:
-
Jak rozebrać przednie lampy?
poszukaj na forum opisywalem...jak znajde dam linka tu masz linka ....a lampy do dzis nie paruja ....tylko dokladnie przeczytaj..http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64038&highlight=
-
Jak rozebrać przednie lampy?
poszukaj na forum opisywalem...jak znajde dam linka
-
Jak i gdzie znaleźć rok produkcji auta?
sprawdz tu...http://bmwfans.info/original/
-
Parujące przednie kierunkowskazy
Nowe czy uzywane.... :?: ...sa zle sklejone ...wez aceton wyczysc gdzie sa klejone i delikatnie przesmaruj przezroczystym silikonem...powinno pomoc....warunek musza byc odtluszczone../aceton/ :cool2:
-
co to zrobic!???
zobacz na alegro...
-
CLIMATRONIC a parowanie szyb
tylko nie po piwku bo tez mocno paruja..... :cool2:
-
CLIMATRONIC a parowanie szyb
moze byc ....wilgoc zbiera sie na parowniku a woda spada na glebe....najlepiej ustaw sobie temp.jaka ci odpowiada i wlacz kime i tak pojezdzij i od czasu do czasu wlacz obieg zamkniety ,predzej sie wysuszy..