Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Kasowanie inspekcji - problem
tu masz linki do kasowania inspekcjihttp://www.maxbimmer.pl/artykuly/kasowanie-inspekcji-bmw.shtml.. oraz tu...http://www.trends.com.pl/
-
parujące szyby
jak masz klime to jezdzij z wlaczona klima i grzaniem...klima wysusza powietrze...
-
[E39] 528iTA - dlaczego tak duzo pali
duzy silnik wcale nie znaczy ze wiecej spali :roll:
-
Podczas odpalania rozrusznik sie blokuje? Czy co??
- gdzie w wwie czesci CORTECO (koło pasowe e46 320d)
czemu uparles sie na te firme....a co do sklepow...dzis wysylaja jutro masz...- kabelek przy akumulatorze
to jest jakis dodatkowy kabel w orginale tego nie ma....- ABS nie działa POMOCY
a nie masz roznych kol.. :?:- Po wymianie TURBA 320d kilka pytan
to jest audi passat..kostka moze sie roznic nic wiecej :cool2:- 320d - 187ps, 408Nm... co dalej?
dobrze jezdzic i modlic sie zeby sie silnik nie rozwalil...- gdzie w wwie czesci CORTECO (koło pasowe e46 320d)
tu masz jeszcze..http://www.polskibiznes.com.pl/1_0_34016/akcesoria-samochodowe/akcesoria-samochodowe.aspx..- gdzie w wwie czesci CORTECO (koło pasowe e46 320d)
tu masz linki...http://bmw.auto.com.pl/czesci/index.php.. http://www.bmwline.com/.. http://www.bmw-czesci.pl/. http://www.portalisko.pl/bmw%20czesci%20karoseryjne.html. http://www.bmwczesci.com.pl/. http://wonifex.waw.pl/- gdzie w wwie czesci CORTECO (koło pasowe e46 320d)
poszukaj na google firmy internetowe....- czy te felgi pasuja do e46???
ET..powinno byc w granicach 40...mozesz jeszcze tu porownac..http://www.opony.com/- Dziwnie sie zachowuje jak zimny cz.2
moze byc ze za malo paliwa,za duzo powietrza,albo dostaje paliwo i gaz i zalewa go musisz szukac..- Po wymianie TURBA 320d kilka pytan
taki sam jak ma BMW a cena...lepiej nie mowic.. :?: ile to w aso biora :duh:- Podczas odpalania rozrusznik sie blokuje? Czy co??
bendix do wymiany lub wybita tulejka...trza wykrecac rozrusznik i zobaczyc ale 90% bendix...- Regulator napięcia - proszę o pomoc
nieraz warto powertowac.. :cool2:- PROBLEM Z KLIMATRONICIEM
zle przeczytalem :oops: zawory sa na jedna i druga strone osobno...a slaby nadmuch moze byc przez filtry kabinowe....- Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Ale nie jesteś pewny w jaki sposób został nastukany ten przebieg... Muszę też pogratulować rodzynka, bo jak na niemieckie warunki w tym roczniku masz bardzo mały przebieg, ja 3 latka nie znalazłam poniżej 150 tyś :!: :!: Niemiec nie jest głupi i gdybyś sprawdził w ASO jakie ciśnienie daje turbina przed zakupem i w jakim jest stanie, to wtedy miałbyś jasną sytuację. Ale niestety to trzeba wtedy dołożyć jeszcze do przeglądu sporo euraków. Tutaj sorry, ale już gadasz bzdury. VW problemy z climatronikiem, z zamkami, z przegubami, z wałkami rozrządu (audi 2,5 tdi), również z trubinami (!!) znam chyba już ze 3 osoby które wymieniły turbo, tyle że tam cena jest niższa. Jeśli chcesz, oczywiście zawsze możesz sobie kupić VWeja, nikt tutaj nie próbuje Cię nawracać, ale w sytuacji Twojego BMW możesz mieć pretensje tylko do siebie. Nie zgadzam sie z toba :!: co do przebiegow km. ...ja sprowadzilem dokladnie w maju tego roku i miala kulniete 133tys.km. orginal.....kuzyn zalatwil 2000r 320d z firmy ktora padla co widac na zdjeciu...lekko byla uszkodzona i dosyc dlugo stala bo firma padala i co powiesz na to...sa okazje... :norty:- Jaki akumulator do E39 530d
BM to nie PF126.W.. a kto tu to ma.. :?: nie rozumiem- PROBLEM Z KLIMATRONICIEM
Sprawdz na zimnym silniku poziom plynu....moze masz malo ...odkrec korek i wtedy dobrze sprawdzisz.....- Jak rozebrać przednie lampy?
Gdybys mial blizej to zrobilbym ci za friko to 1godz. roboty....najdluzej trwa suszenie bo jak nie beda wysuszone do konca to beda parowali nadal.. :mrgreen:- Jak rozebrać przednie lampy?
Tam przychodzi uszczelka gumowa nr.2 na rysunku ...jak nie ma to trza kupic nowa.. nie rozklejaj klosza przezroczyste/czarne tylko to laczenie wyczysc starannie acetonem powtarzam starannie i przesmaruj przezroczystym silikonem jak za duzo nalozysz wyczysc....ja tak zrobilem i jest OK.. patrzac na twoje klosze wilgoc moze wchodzic takze tym malym dekielkiem co jest u gory w org.tego nie ma....- Wszystki filtry silnika 2.0d M47
Meczysz sie i meczysz...cos duzo.. :?:- Jaki akumulator do E39 530d
..Aku.dobiera sie do alternatora...jak bedzie za duze to aku.bedzie zawsze niedoladowane...za male aku. moze wystapic przeladowanie....jedno i drugie bardzo niedobrze.. :nienie: - gdzie w wwie czesci CORTECO (koło pasowe e46 320d)
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.