Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na antol20 temat w E39
    Czy ty nie czytasz rad pisalem najpierw naladuj bardzo dobrze aku...pozniej sie bierz za rozrusznik...1przyczyne odpadnie..
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na BeEmWu temat w E36
    Macie wilgoc w samochodach....klima osusza powietrze..
  3. Zobacz na alegro ..jak znasz typ to nie ma problemu...moze byc nawet podruba....chodzi o legulator nap..
  4. zbigniewst odpowiedział(a) na piotr1812 temat w E60, E61
    szukaj na zlaczach gdzies nie laczy i topi sie plastyk...
  5. domoko ma dobry aku. spojz jaki ma silnik a jaki ty i jakie wyposazenie..mogl by byc troche wiekszy ale jak nic sie nie dzieje to OK..
  6. Ladowanie jest ok....na zapalonym silniku 14,3 a po wlaczeniu swiatel i innych odbiornikow 13,7 tak ze jest OK.. :cool2:
  7. Cos ci ciezko chodzi moze gdzies przycierac...
  8. Moga byc zimne luty...ja mialem takie cos w Passacie tam centralka byla w dzwiach od kierowcy.....a w BMW nie wiem... :oops:
  9. Na glownym przewodzie co idzie od aku.do rozrusznika.....przy akumulato.... na klemie + /plus/
  10. W czasie jazdy nie ma znaczenia....przy rozruchu moze sie grzac...w szczegolnosci przy mrozach......moze bedzie dobrze musisz obserwowac... :duh:
  11. zbigniewst odpowiedział(a) na antol20 temat w E39
    Sprawdz ladowanie jak by byl walniety imobilajzer to bys wcale nie odpalil moze robisz krotkie trasy a aku masz duze i jest niedoladowane.....najpierw naladuj bardzo dobrze aku... :norty:...sprawdz masy...
  12. Poszukaj na forum ....bylo jak sprawdzic.. :search:
  13. [quote="mina3"]Czyli w ramach tej samej pojemności np 74 AH wybrać akumulator o jak największym prądzie rozruchowym? Tak.....moze byc 80AH...
  14. Powinien byc taki sam gruby lub grubszy nigdy cienszy....tak jak kolega pisal moze sie grzac i bedziesz mial problemy z rozruchem... :norty:
  15. Fajna stronka do tlumaczenia...http://maciek.lasyk.info/translator.html
  16. a) powinna byc opcja w telefonie nie wymagaj kodu pin b) jesli nie ma to po prostu wylaczyc kod PIN na karcie korzystajac z innego aparatu gsm oczywiscie jest to niebezpieczne, naraza nas na koszty w przypadku utraty takiej karty (zawsze mozna zalozyc limit kwotowy) Udalo sie telefon dziala teraz OK
  17. Dzieki za podpowiedz..
  18. Witam...moga byc 2 przyczyny zlego ladowania..za wysokie 1/ regulator napiecia 2/ akumulator /zwarcie w srodku celi/ ja obstawal bym na tym pierwszym... ladowanie powinno byc ok.14.3 a na zalaczonych wszystkich urzadzenich/swiatlach ok.13.7 v
  19. Witam podpinam sie pod temat i mam pytanie.....czy za kazdym wylaczeniem zaplonu trzeba wpisywac kod pin...zaznaczam tel.orginalny w bmw e-39 bo u znajomego tak jest nie wiadomo co z tym zrobic a to troche denerwuje szczegolnie w miescie ze czesto wyl.sie samochod.Moim zdaniem powinna sluchawka miec podtrzymanie napiecia zeby stale kodu nie wpisywac ...jak to jest...moze trza jakos ustawic.. :?:
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E39
    Wielkie dzieki za szybka odpowiedz.
  21. zbigniewst opublikował(a) temat w E39
    Witam mam bardzo pilne pytanie....czy alu felgi 16 z ET-15 beda pasowaly do E-39 co ma byc ET-20......bardzo prosze o szybka odpowiedz. Z gory dzieki.
  22. Zobacz czy zmieniarki nie masz po lewej stronie ....przewaznie tam sa...
  23. Silnik rozgrzany do normalnej temperatury jak kolega pisal.......inaczej nie reaguje i wylaczony zaplon...kluczyk wyjety...
  24. zbigniewst odpowiedział(a) na efendi temat w E39
    zadzwon do aso takie czesci nie sa drogie...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.