Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na Trancemorpher temat w E36
    moglo sie tylko zablokowac..
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E39
    Mialem rozne kombi i tez tego nie bylo....dlatego pytam jak to jest w bmw a jak by mial nivo to co....to by sie tak zachowywal. :?:
  3. zbigniewst odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E39
    to wystarczy leciutki uskok na szosie i juz zadrzy...nawet przy malej predkosci..
  4. zbigniewst odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E39
    Nie nie ma...tylko jak zagladalem to ma wedle mnie dziwne aluminiowe teleskopy.
  5. zbigniewst opublikował(a) temat w E39
    Witam...krewniak kupil e-39 kombi z 98r..i jest dylemat czy tak ma byc ....jak przejezdza przez maly garbik czy uskok to tyl podskakuje jak by byl na sztywno....myslalem ze to wina opon letnich bo byl na 17 calowych ale teraz jest na org.kolach zimowych i to samo sie dzieje....czy tak powinno byc, :?: ..cisnienie w kolach zgodnie z tabliczka.... :( . z gory dziekuje za rady i podpowiedzi :hand:
  6. zbigniewst odpowiedział(a) na antol20 temat w E34
    jak masz ten model co podaja to gra....naprawa by cie taniej wyszla.. :cool2:
  7. zbigniewst odpowiedział(a) na Benetton temat w E36
    moze tu sobie przetlumaczysz...http://maciek.lasyk.info/translator.html
  8. zbigniewst odpowiedział(a) na antol20 temat w E34
    to co to za elektromechanik ze wysyla cie po szczotki i wirnik.. :?: porzadny jak nie ma to zalatwia a nie klient
  9. to nie sa zamienniki ...nie czytasz jak nalezy...to sa filterki od 330d ktore sa takie same a wystepuja jako czesc oddzielna....niedowiarek.. :norty:
  10. zbigniewst odpowiedział(a) na antol20 temat w E34
    albo 2 rozrusznik ..lub dac do firmy ktora regeneruje rozruszniki...sam tego nie zrobisz...wirnik moze da sie przetoczyc jak komutator jeszcze ma mieso../chyba ze spalony/lub wymienic komutator....jak pisalem sam tego nie zrobisz.. :duh: :duh:
  11. bylo gdzies na forum ...ze pasuja od VW tylko kostka inna...z tego co widzialem na obrazku to takie same ....tylko kostka :norty: :norty:
  12. poszukaj dobrze w samochodzie /moze jest tam gdzie klucze zapasowe/tego nie chowie sie w domu... :duh:
  13. zbigniewst odpowiedział(a) na antol20 temat w E39
    masz zepsuty w baku wskaznik poziomu paliwa../lub cos nie loczy na zlaczach/
  14. czemu mnie nie dales upomienia tylko odrazu ostrzezenie....gdzie jest rownosc....i sprawiedliwosc.. :?: :?: :?: :?: :?: :?: nie moge sie z tym pogodzic....
  15. nie czytasz dokladnie...ja napisalem ze dalem 84.28zl +vat z uszczelkami i wychodzi 102.82zl sam filterek wychodzi 75zl +vat......a swoja droga skad masz zniszki... szczerze to nie wiem, kilka razy kupowałem jakies duperele, i raz przyatakowałem ich że sie zniżka należy dali 10% :) no i teraz jest w kompie na stałe :) od 100 zł 10% tam gorsiki ale od 500 :) to już na dobry obiad i browara styknie :) to sie trzeba za nich zabrac na znizke....dzieki... :cool2:
  16. zbigniewst odpowiedział(a) na antol20 temat w E34
    nie przesadzaj zadna z tych cen ...4 szczotki tyle nie kosztuja...chyba ze w ASO...pasuja tez od ciezarowek starszgo modelu ...sa tansze... :cool2:
  17. dobrze kombinujesz....http://bmwfans.info/original/E34/tou/525tds-M51/ECE/L/M/1994/02/mg-12/ill-12_0402/ albo sie myle ....albo sa 2 rodzaje.... :norty:
  18. A posuje Ci ten filtr? Bo w linku którym podałeś jest tylko mowa o 3.0d (M57) i 2.5d. W Twoim podpisie jest przecierz 2.0d? pisalem w innym podobnym temacie ....bylem na miejscu i porownywalem sa te same filtry....tylko do liftu wystepowaly w kapletach a pozniej osobno nie badz takim niedowiarkiem bo glupot nie pisze jak nie jestem pewny... :cool2: zobacz to jeszcze.....http://bmwfans.info/part-11127793164/
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na rafixol temat w E46
    + /plus / jest wyprowadzony przy prawym nadkolu zaslepionym czarnym plastykiem z + ...... :norty: :norty: :norty:
  20. na stacji diagnostycznejjj to oczywiste...... :roll2: :roll2: :roll2:
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na antol20 temat w E34
    zalezy czy z aso czy inne a najlepiej to idz do sklepu lub zadzwon...bo ceny moga byc rozne ...zalezy gdzie kto mieszka....nie musza byc org. mozna doszlifowac...wazne zeby byly od rozr..... :norty: :norty:
  22. bylo na forum poszukaj...masz cos ze sterownikiem.../moze zimne luty/
  23. moge ci podac na priwa co i jak... :norty: :norty:
  24. nie czytasz dokladnie...ja napisalem ze dalem 84.28zl +vat z uszczelkami i wychodzi 102.82zl sam filterek wychodzi 75zl +vat......a swoja droga skad masz zniszki...
  25. zobacz dobrze widac altrnator i sruby ..sa 2 ....popatrz po pasku gdzie przechodzi po rolkach/// :cry2: :cry2: :cry2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.