Treść opublikowana przez zbigniewst
-
problem z szyba
moglo sie tylko zablokowac..
-
E-39 kombi
Mialem rozne kombi i tez tego nie bylo....dlatego pytam jak to jest w bmw a jak by mial nivo to co....to by sie tak zachowywal. :?:
-
E-39 kombi
to wystarczy leciutki uskok na szosie i juz zadrzy...nawet przy malej predkosci..
-
E-39 kombi
Nie nie ma...tylko jak zagladalem to ma wedle mnie dziwne aluminiowe teleskopy.
-
E-39 kombi
Witam...krewniak kupil e-39 kombi z 98r..i jest dylemat czy tak ma byc ....jak przejezdza przez maly garbik czy uskok to tyl podskakuje jak by byl na sztywno....myslalem ze to wina opon letnich bo byl na 17 calowych ale teraz jest na org.kolach zimowych i to samo sie dzieje....czy tak powinno byc, :?: ..cisnienie w kolach zgodnie z tabliczka.... :( . z gory dziekuje za rady i podpowiedzi :hand:
-
Sczotki
jak masz ten model co podaja to gra....naprawa by cie taniej wyszla.. :cool2:
-
Pomoc w przetłumaczeniu
moze tu sobie przetlumaczysz...http://maciek.lasyk.info/translator.html
-
Sczotki
to co to za elektromechanik ze wysyla cie po szczotki i wirnik.. :?: porzadny jak nie ma to zalatwia a nie klient
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
to nie sa zamienniki ...nie czytasz jak nalezy...to sa filterki od 330d ktore sa takie same a wystepuja jako czesc oddzielna....niedowiarek.. :norty:
-
Sczotki
albo 2 rozrusznik ..lub dac do firmy ktora regeneruje rozruszniki...sam tego nie zrobisz...wirnik moze da sie przetoczyc jak komutator jeszcze ma mieso../chyba ze spalony/lub wymienic komutator....jak pisalem sam tego nie zrobisz.. :duh: :duh:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
bylo gdzies na forum ...ze pasuja od VW tylko kostka inna...z tego co widzialem na obrazku to takie same ....tylko kostka :norty: :norty:
-
czy da sie to odkrecic
poszukaj dobrze w samochodzie /moze jest tam gdzie klucze zapasowe/tego nie chowie sie w domu... :duh:
-
Problem z wskaznikiem paliwa.
masz zepsuty w baku wskaznik poziomu paliwa../lub cos nie loczy na zlaczach/
-
Co się mogło stać, auto nie pali po uderzeniu
czemu mnie nie dales upomienia tylko odrazu ostrzezenie....gdzie jest rownosc....i sprawiedliwosc.. :?: :?: :?: :?: :?: :?: nie moge sie z tym pogodzic....
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
nie czytasz dokladnie...ja napisalem ze dalem 84.28zl +vat z uszczelkami i wychodzi 102.82zl sam filterek wychodzi 75zl +vat......a swoja droga skad masz zniszki... szczerze to nie wiem, kilka razy kupowałem jakies duperele, i raz przyatakowałem ich że sie zniżka należy dali 10% :) no i teraz jest w kompie na stałe :) od 100 zł 10% tam gorsiki ale od 500 :) to już na dobry obiad i browara styknie :) to sie trzeba za nich zabrac na znizke....dzieki... :cool2:
-
Sczotki
nie przesadzaj zadna z tych cen ...4 szczotki tyle nie kosztuja...chyba ze w ASO...pasuja tez od ciezarowek starszgo modelu ...sa tansze... :cool2:
-
TDS - Alternator - Jak zdjąć?
dobrze kombinujesz....http://bmwfans.info/original/E34/tou/525tds-M51/ECE/L/M/1994/02/mg-12/ill-12_0402/ albo sie myle ....albo sa 2 rodzaje.... :norty:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
A posuje Ci ten filtr? Bo w linku którym podałeś jest tylko mowa o 3.0d (M57) i 2.5d. W Twoim podpisie jest przecierz 2.0d? pisalem w innym podobnym temacie ....bylem na miejscu i porownywalem sa te same filtry....tylko do liftu wystepowaly w kapletach a pozniej osobno nie badz takim niedowiarkiem bo glupot nie pisze jak nie jestem pewny... :cool2: zobacz to jeszcze.....http://bmwfans.info/part-11127793164/
-
Ładowanie akumulatora
+ /plus / jest wyprowadzony przy prawym nadkolu zaslepionym czarnym plastykiem z + ...... :norty: :norty: :norty:
-
[e39 ]Problem ze światłami przód
na stacji diagnostycznejjj to oczywiste...... :roll2: :roll2: :roll2:
-
Sczotki
zalezy czy z aso czy inne a najlepiej to idz do sklepu lub zadzwon...bo ceny moga byc rozne ...zalezy gdzie kto mieszka....nie musza byc org. mozna doszlifowac...wazne zeby byly od rozr..... :norty: :norty:
-
kłopoty z akumulatorem- samoczynnie mi sie rozładowuje
bylo na forum poszukaj...masz cos ze sterownikiem.../moze zimne luty/
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
moge ci podac na priwa co i jak... :norty: :norty:
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
nie czytasz dokladnie...ja napisalem ze dalem 84.28zl +vat z uszczelkami i wychodzi 102.82zl sam filterek wychodzi 75zl +vat......a swoja droga skad masz zniszki...
-
TDS - Alternator - Jak zdjąć?
zobacz dobrze widac altrnator i sruby ..sa 2 ....popatrz po pasku gdzie przechodzi po rolkach/// :cry2: :cry2: :cry2: