Treść opublikowana przez Ponta
-
G20 LCI
Nie przesadzajmy z tym piękny, to 3er dla ludu :)
-
G20 LCI
Pierwszy raz widzę g20 na czerwono :mrgreen: To bardziej rare niż M3/M4 na mieście.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Pardon, zamykam się :?
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Mi Soft99 trzyma 5 max 6 miesięcy, auto myte 1-2 w tygodniu. Nie jeździ w deszczu czy innym syfie. Musi być perfekcyjnie przygotowana powierzchnia i swoje wytrzyma. Trasy czy nieodpowiednie mycie itd. obniżą ten czas trwałości.
-
Demontaż zderzaka tylnego
Zdejmij uszczelkę lampy jak otworzysz klapę. Tam jest wkręt.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Ekoskóra to plastik, tworzywo sztuczne więc tak jak całe wnętrze - PB Natural Lookiem. Od tego masz forum kosmetykaaut, autopie czy autogeeka. Szkoda tu śmiecić.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
On jest water-based, ja polecam Megsa Endurance. Król tylko jeden :D
-
Co sądzicie o tej E31 850i wbaeg21060cb07984
Ponta odpowiedział(a) na Artplum temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiękne cytaty, u draya ci wyjdzie jaki on bezwypadkowy.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
No właśnie odprysk masz na folii a nie na lakierze, po to jest folia. Nikt nie daje gwarancji na folię na odpryski. Nie jedź na zderzakach jak wyprzedasz to nie dojeżdżaj do poprzedzającego pojazdu.
-
Jaki silnik do e90?
Może kolega w ogóle nie wie, że e90 to sedan e91 to touring = kombi.
-
Felgi 19 w jednym rozmiarze....
To są felgi z BMW f16 i nigdy nie były montowane w f15 jak pisze sprzedawca. Występowały tylko w wariancie: 9x19 ET 18 tył 9x19 ET 48 przód Nie wejdą, bo wystają 26,4 mm na zew. A tak nawiasem już, to po co ci te koła, jak zimówki już mają 6 lat?
-
Dopasowanie belki tylnej
Tak, jeśli to manual.
-
Dopasowanie belki tylnej
Różni się w zależności czy to automat czy manual. Tu masz od czego podejdzie: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6783714-belka-zawieszenia-tylnego/i52070/kL/sN/r2010/m05
-
BMW E90 LCI WBAPP51000F067939
Ponta odpowiedział(a) na Preedi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManual w dieslu, to nawet nie rozpatruj tego.
-
Opony z homologacją czy bez?
Kolego najpierw poczytaj forum a nie wygłaszasz swoją mylną wiedzę. postaw obok siebie 225/50/18 Michelin PS4S obok jakichś 225/50/18 Goodyearów. Jedna opona jest szersza od drugiej, to wpływa na obwód. Obwody są różne nawet przy tych samych rozmiarach, xDrive jest bardzo czuły stąd homologacja opon, by nie uszkodzić napędu.
-
Wymiana przednich tarcz na nawiercane/nacinane
Prosz:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Przecież jutro może cena energii elektrycznej wzrosnąć o 400%, dziś nic nie jest pewne. Baryłka leci, Orlen swoje. Książkę można napisać, tu nie można wniosków wysnuć w tym środowisku środka wulkanu.
-
G20 LCI
Ale tu o to chodziło, że deska ma być elementem solo i ekran wchodzi dodatkowo, a nie, że dopasowują deskę do ekranu. Zobacz A klasę czy C klasę. Deska swoje ekrany swoje.
-
G12 740Ldx WBA7G81000G678145 - SZKODA na ponad 400.000 PLN
Ponta odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoliczyłem wszystko na oryginalnych częściach. Poduszki i elementy poszycia które wymieniłeś i inne bzdury.
-
Stuki w przednim zawieszeniu
No bo właśnie on nie zaprezentuje ci luzu :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie kupuj e46 czy e39 bo to trupy. Ten model umiera i się tego już nie kupuje, bo stracisz wór kasy. 20k zł tam włożyć to pstryknięcie.
-
[E9x] Dystanse
Ogólnie to BMW i na 9J montowało 255 i były modele, że wrzucało 275. 255 na 9J ma taki naciąg jak 225 na 8J. Na 9+10 najlepsze będą 245 + 275 lub 255 + 285, ale to trzeba już mieć felgę z idealnym ET by to weszło.
-
Stuki w przednim zawieszeniu
Wahacz eLka. Tuleje są niewymienialne w OE, ale chyba Lemforder ma tak, że jak kupisz wahacz to potem możesz dokupić tylko tuleje.
-
G12 740Ldx WBA7G81000G678145 - SZKODA na ponad 400.000 PLN
Ponta odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo no dobre żarty, teraz się obudź. Wszystkie części które podałeś to jest 50k zł w ASO. Malowanie elementu to ile teraz w aso 3k netto? Weź robociznę, 400k aby nastukać to auto do kasacji.
-
Pytania przed kupnem Z4
Przecież ja ci nie zakazuje ich oglądać. Tylko zwróć uwagę na to o czym pisze. Widać jak na dłoni. To nie ma tak, że jest jakaś cena i od niej są godne zainteresowania sztuki, a poniżej już nie. Nie zwracaj uwagi na cenę, oczywiście za 30k zł będą w większości kapelusze. Już za 45-55k są z wraki z USA, nie ma zasady. Tych aut jest na tyle mało, że trzeba weryfikować.