Ponta
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda profil: Ponta
Treść opublikowana przez Ponta
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No tak wiadomo nie mogę do jednego wora, jednak większość będzie wymagała tych blacharek. Wiecie jak jest, może mówię ze swojej perspektywy, ale mi się zwyczajnie by nie chciało po blacharzach latać.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie żartuj. To nie n54/n55. Problem e46 jest taki, że blacharkę trzeba robić i podwozie to ser szwajcarski już, a to nie jest sprawa prosta jak wymiana amortyzatora.
-
[E9x] Dystanse
Daj 10 mm przód tył 15 mm. Oczywiście wyższe szpilki.
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
Taką wymianę się robi po cichu w jakimś warsztacie :wink: Oklejaj folią, bardzo dobra decyzja.
-
Jaki silnik do e90?
Minę to i w e90 za 60k można zaliczyć. Normalnie serwisowane auto, lepsze takie niż od handlarzy. Sprawdź przed zakupem na tyle ile się da i nie ma tu większej filozofii. Co się stanie, to się naprawi :cool2:
-
2.0i a 3.0i roznice
Totalnie nie widzę sensu takiej zabawy, zmienić auto zwyczajnie będzie prościej i taniej.
-
UWAGA X1 E84 VIN WBAVP1090VW63270
Ponta odpowiedział(a) na Feno123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co w skrajności w skrajność popadasz. Świat nie jest czarno biały. Obcierka na parkingu jednym i drugim i już masz powypadek? Nie mówię, że tutaj tak było. Nie wiem, ale świadomie trzeba słowami operować.
-
UWAGA X1 E84 VIN WBAVP1090VW63270
Ponta odpowiedział(a) na Feno123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i ma rację. Od kiedy malowany element świadczy o powypadkowości auta?
-
Jaki silnik do e90?
n52 nie zje cie finansowo. n54/n55 to skarbonki i trzeba mieć flotę.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Bzdura, nie czytaj co mówi kolega wyżej. Szersze felgi na tyle wymagają szerszych opon + homologacja opon. Trąbione przez 70+ stron. Masz xDrive - rób to co fabryka przewidziała, żadnych innych opcji nie ma.
-
Jaki silnik do e90?
5k~ w portfelu i bolączki załatwisz tego motoru. Najważniejsze uszczelniacze z rozrządem i resztę to pod deklem uszczelka, uszczelnienie miski, odma i jakieś pierdoły. Zrób test przed kupnem. Na jałowym 10 minut niech chodzi i daj gazu, Jak poleci niebieska chmura to masz odpowiedź, ale to jak w banku tak będzie do roboty. Olej co 10k km.
-
Zakup X1 - porady, opinie, porównania
Fotele z pamięcią w E84 to absurdalne wymaganie, to nie jest x3 czy x5, a podwyższona jedynka. X1 jest tanie, bez bajerów.
-
Jaki silnik do e90?
Oględziny polecam użytkownik Dray z bimmer checka (znajdziesz na fejsie czy ich stronie). Nie ma lepszych.
-
Jaki silnik do e90?
R4 słabo jedzie jak na bete.
-
[E90 335i 2009] Wbapm77509nl88244
Ponta odpowiedział(a) na DEJKEJ1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tym za 70 też warto mieć 30k zł w portfelu. Silniki n54 i n55 to nie n46 :cool2:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Wchodzą.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Hankook Winter i*cept evo2 W320 Bridgestone Blizzak LM001
-
[E90 335i 2009] Wbapm77509nl88244
Ponta odpowiedział(a) na DEJKEJ1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiej 30-40k dodatkowo w portfelu i jakoś to będzie.
-
E93 335i WBAwl7103dpx38078
Ponta odpowiedział(a) na Janek_E93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdajesz sobie sprawę jakie koszty potrafi generować ten silnik? VIN nieprawidłowy. I za 50k zł go wystawia, a gdzie akcyza i cło. To trup. Przód robiony miał. Te slogany jeździła babcia, pierwszy właściciel, szwajcar itd. to 20 lat temu. Teraz mamy 2022 r., trochę samoświadomości.
-
BMW F20 WBA1C110X0E885904
Ponta odpowiedział(a) na Grzeiuuu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManual w dieslu więc daj sobie spokój.
-
BMW Seria 6 640d xDrive M Sport Edition WBA6E41030G377251
Ponta odpowiedział(a) na paweex88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto nie jest bezwypadkowe. Szkody w historii.
-
BMW Z4M E86 5UMDU93517LM08223 Rzeszów
Ponta opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLink do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-z4-m-coupe-ID6EOqqV.html?fbclid=IwAR1yKh0x3BpP5nQMzQN3wmJlz1Dz2aGS_VN_89kKhZ0kyVqEohjCN_HGnkI Tymczasem na aukcji USA sprzedana 2020-11-04 z przebiegiem 123590 mil, czyli 198899 km. Także w Polsce nic nie przejechała praktycznie i pchana dalej :D Poszły poduszka kierowcy, pasażera no i napinacze, widać pas spada po podłogę. Kolejny inwestor. Szybki zarobek 120k zł :|
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
Luksusowy sport :wink:
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
To już od niepamiętnych lat tak jest. Chrom - w stronę nastawioną na luksus Black - odchyłka na sport.
-
Doposażenie panel nawiewu tył
Tu masz jak to było w f10: https://f10.5post.com/forums/showthread.php?t=1759132 Prucie całego auta, dodanie kanałów powietrza itp.