Treść opublikowana przez Ponta
-
Zamiana opon/kół na zimowe
A ta teoria wynika z…? Jaka teoria. Co ty robisz z kołami które leżą 5 miesięcy w garażu, rzucasz nimi? Wyważone? Wyważone. Zakłady oponiarskie najlepiej co 7 dni by wyważały.
-
Felgi + opony zimowe 18"
Fele mają się tobie podobać :wink:
-
E92 WBAWB71020PW78135
Ponta odpowiedział(a) na kuchash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża jaką reputację ma n54/n55? Przecież z torbami pójdziesz. Kolega wymienił JUŻ 4 wtryski, a w tym twoim masz do wymiany 6 :D Nie wspominając o chłodnicach turbinach i innych bzdurach, jak tam zacznie się zbierać to nie wyjdziesz ze studni. W n43 masz wtryski i rozrząd już zrobiony, to co tam więcej? Nie wiem czy w stosunku do n46 poprawiono uszczelniacze, jeśli nie to jeszcze to, ale niech mnie ktoś poprawi. I tyle i się jeździ. w n54/55 to nie spisz po nocach. Już lepiej 3.0 diesla.
-
Zamiana opon/kół na zimowe
Nie musisz wyważać kół co sezon jak masz dwa komplety... Tylko dopompuj i wsio.
-
Felgi + opony zimowe 18"
BMW nie produkuje felg. Ma od tego podwykonawców np. borbet, ronal, cromodora, Volki, BBS, Work, Hamann, Hartge, AC Schnitzer China/Taiwan na felgach to norma, tam są fabryki.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Profil wyżej wchodzi do e90, jeśli nie masz obniżenia i masz OEM felgi - będzie ok. Lepiej nadkole wypełni.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Seria ma 8x18 ET 37 225/40 9x18 ET 39 255/35 więc praktycznie serię zrobisz. Nic się nie zmieni. Pomyliłeś profile opon przód z tyłem. Chcesz wysunąć to na front dystans 10 mm a na tył 15-20. Ale bez obniżenia auta nie ma sensu dystansu dawać.
-
E92 WBAWB71020PW78135
Ponta odpowiedział(a) na kuchash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpuść to padło z Radomia. Ty wiesz co to jest za silnik? Możesz pójść z torbami, jeszcze od handlarza to padło brać.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Tak wszystko git :cool2:
-
Felgi + opony zimowe 18"
Jak da większe felgi, to między tarczę a felgę pies z budą wejdzie i to średnio wygląda. Meaty tyres to jest to :twisted:
-
Czy można zmienić różną szerokość opon ?
Dokładnie. Opona 225/50 z homologacją będzie inna niż 225/50 mimo np. że obie są Pirelli P Zero.
-
Czy można zmienić różną szerokość opon ?
To przeczytaj wątek o xDrive. Co tydzień to samo pytanie. Quattro ma 4x takie same kapcie.
-
Czy można zmienić różną szerokość opon ?
Muszą homologowane. Indeks może być wyższy, ale nie niższy.
-
Felgi + opony zimowe 18"
No zwykłe srebrne felgi to bardziej do f30 pasują.
-
Czy można zmienić różną szerokość opon ?
No masz napisane 245/45 + 275/40 i dodatkowo opony homologowane BMW.
-
Pytania przed kupnem Z4
Podałeś zły VIN. wbabt51070lr82715 masz prawidłowy. Brak oznaczenia modelu na błotniku i klapie bagażnika. Na drugim błotniku widnieje 3.0i. Antena zamiennik. Felgi zamiennik. Auto miało robiony przód. Szkody w historii. 21.04.2021 - sprowadzony do polski 06.11.2022 - sprzedaje go. Ciekawe jak się mu to kalkuluje. Dobre 3.0i przed liftem i to z Niemiec to jest 12k EUR wzwyż. Dodaj akcyzę i masz cenę 60k zł. Co do mechanizmu dachu to interesuje Cię tylko czy woda nie stoi w wanience na dach. Jak jeździł zimą i auto stało pod chmurką to lipa, bo siądzie Ci pompa - zwyczajnie ją zaleje. Te auta MUSZĄ być garażowane. Usiądź na miejscu kierowcy i odchyl szyje w lewo przy zamkniętym dachu. Zobaczysz czy wanienka jest sucha. M54 przy tym przebiegu już może pić olej jak gąbka. Nie jesteś w stanie zdiagnozować sam „sticky steering". To się raz pojawia raz nie i nie wiesz kiedy, dotyczy przedliftów. Nie wiem, może będziesz miał szczęście i podczas manewrowania na placu zaświeci się kontrola kierownicy. To jest zmora auta które jest narażone na przegrzanie, czyli jakaś Hiszpania lub stan California dajmy na to.
-
F36 WBA4A9C59FGL86683
Ponta odpowiedział(a) na dt403d12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie kupuj silnika n20. To fura z USA.
-
F10 WBAFW31080C555914
Ponta odpowiedział(a) na Mexeminor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTragicznie miczek, zobacz na drzwi kierowcy i błotnik front strona kierowcy. Drzwi odstają nadole, błotnik wystaje nad maskę, co widać na lampie.
-
Felgi + opony zimowe 18"
245/45 podałeś :wink: On ma 225/45 + 255/40
-
Nowa 5 G60/G61
Przecież to jakieś rendery samozwańcze z neta, tak nie będzie to auto wyglądało.
-
Felgi + opony zimowe 18"
Nie mają homologacji BMW, a to zestaw mieszany. Komplet PirelliSottoZero Serie 3 masz za 3500. Natomiast Continental WinterContact TS 860 S za 3600.
-
325d e90 lci WBAPN51090VJ67257
Ponta odpowiedział(a) na patryk23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWpisz VIN do tematu. Nawet bym tego nie jechał oglądać sądząc po samych zdjęciach. Na miejscu będzie tragedia. Dołożone ozderzakowanie. Robiony przód. Prawe drzwi w innym kolorze. Robiony tył. Krzywo spasowany jest i lampy w innych odcieniach. Przód błotnik lewy i drzwi w innych kolorach, ja nie wiem które jest fabryczny. Za lampy przód leci dowód. Manual w dieslu :duh:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Zależy jak leży, to nie ma tak, że kupisz i będziesz jeździł. Ok, będziesz, ale musisz mieć kasę, to BMW nie Opel. Kumpel wziął w zeszłym roku 535d, włożył 15 czy 20k. Brał za 80k zł auto, bezwypadek z przebiegiem 250k. Taki przykład.
-
Nowe opony letnie do F15 - dylemat
Jeden rozmiar opon na jeden rozmiar felg, żadne inne wymyślunki.
-
[F20]Kodowanie kluczyka używanego FXX
Możesz zamiennik kupić.