Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na MM82MM temat w iX3 (G08)
    A ta teoria wynika z…? Jaka teoria. Co ty robisz z kołami które leżą 5 miesięcy w garażu, rzucasz nimi? Wyważone? Wyważone. Zakłady oponiarskie najlepiej co 7 dni by wyważały.
  2. Fele mają się tobie podobać :wink:
  3. a jaką reputację ma n54/n55? Przecież z torbami pójdziesz. Kolega wymienił JUŻ 4 wtryski, a w tym twoim masz do wymiany 6 :D Nie wspominając o chłodnicach turbinach i innych bzdurach, jak tam zacznie się zbierać to nie wyjdziesz ze studni. W n43 masz wtryski i rozrząd już zrobiony, to co tam więcej? Nie wiem czy w stosunku do n46 poprawiono uszczelniacze, jeśli nie to jeszcze to, ale niech mnie ktoś poprawi. I tyle i się jeździ. w n54/55 to nie spisz po nocach. Już lepiej 3.0 diesla.
  4. Ponta odpowiedział(a) na MM82MM temat w iX3 (G08)
    Nie musisz wyważać kół co sezon jak masz dwa komplety... Tylko dopompuj i wsio.
  5. BMW nie produkuje felg. Ma od tego podwykonawców np. borbet, ronal, cromodora, Volki, BBS, Work, Hamann, Hartge, AC Schnitzer China/Taiwan na felgach to norma, tam są fabryki.
  6. Profil wyżej wchodzi do e90, jeśli nie masz obniżenia i masz OEM felgi - będzie ok. Lepiej nadkole wypełni.
  7. Seria ma 8x18 ET 37 225/40 9x18 ET 39 255/35 więc praktycznie serię zrobisz. Nic się nie zmieni. Pomyliłeś profile opon przód z tyłem. Chcesz wysunąć to na front dystans 10 mm a na tył 15-20. Ale bez obniżenia auta nie ma sensu dystansu dawać.
  8. Odpuść to padło z Radomia. Ty wiesz co to jest za silnik? Możesz pójść z torbami, jeszcze od handlarza to padło brać.
  9. Tak wszystko git :cool2:
  10. Jak da większe felgi, to między tarczę a felgę pies z budą wejdzie i to średnio wygląda. Meaty tyres to jest to :twisted:
  11. Dokładnie. Opona 225/50 z homologacją będzie inna niż 225/50 mimo np. że obie są Pirelli P Zero.
  12. To przeczytaj wątek o xDrive. Co tydzień to samo pytanie. Quattro ma 4x takie same kapcie.
  13. Muszą homologowane. Indeks może być wyższy, ale nie niższy.
  14. No zwykłe srebrne felgi to bardziej do f30 pasują.
  15. No masz napisane 245/45 + 275/40 i dodatkowo opony homologowane BMW.
  16. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Podałeś zły VIN. wbabt51070lr82715 masz prawidłowy. Brak oznaczenia modelu na błotniku i klapie bagażnika. Na drugim błotniku widnieje 3.0i. Antena zamiennik. Felgi zamiennik. Auto miało robiony przód. Szkody w historii. 21.04.2021 - sprowadzony do polski 06.11.2022 - sprzedaje go. Ciekawe jak się mu to kalkuluje. Dobre 3.0i przed liftem i to z Niemiec to jest 12k EUR wzwyż. Dodaj akcyzę i masz cenę 60k zł. Co do mechanizmu dachu to interesuje Cię tylko czy woda nie stoi w wanience na dach. Jak jeździł zimą i auto stało pod chmurką to lipa, bo siądzie Ci pompa - zwyczajnie ją zaleje. Te auta MUSZĄ być garażowane. Usiądź na miejscu kierowcy i odchyl szyje w lewo przy zamkniętym dachu. Zobaczysz czy wanienka jest sucha. M54 przy tym przebiegu już może pić olej jak gąbka. Nie jesteś w stanie zdiagnozować sam „sticky steering". To się raz pojawia raz nie i nie wiesz kiedy, dotyczy przedliftów. Nie wiem, może będziesz miał szczęście i podczas manewrowania na placu zaświeci się kontrola kierownicy. To jest zmora auta które jest narażone na przegrzanie, czyli jakaś Hiszpania lub stan California dajmy na to.
  17. Tragicznie miczek, zobacz na drzwi kierowcy i błotnik front strona kierowcy. Drzwi odstają nadole, błotnik wystaje nad maskę, co widać na lampie.
  18. 245/45 podałeś :wink: On ma 225/45 + 255/40
  19. Ponta odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    Przecież to jakieś rendery samozwańcze z neta, tak nie będzie to auto wyglądało.
  20. Nie mają homologacji BMW, a to zestaw mieszany. Komplet PirelliSottoZero Serie 3 masz za 3500. Natomiast Continental WinterContact TS 860 S za 3600.
  21. Wpisz VIN do tematu. Nawet bym tego nie jechał oglądać sądząc po samych zdjęciach. Na miejscu będzie tragedia. Dołożone ozderzakowanie. Robiony przód. Prawe drzwi w innym kolorze. Robiony tył. Krzywo spasowany jest i lampy w innych odcieniach. Przód błotnik lewy i drzwi w innych kolorach, ja nie wiem które jest fabryczny. Za lampy przód leci dowód. Manual w dieslu :duh:
  22. Zależy jak leży, to nie ma tak, że kupisz i będziesz jeździł. Ok, będziesz, ale musisz mieć kasę, to BMW nie Opel. Kumpel wziął w zeszłym roku 535d, włożył 15 czy 20k. Brał za 80k zł auto, bezwypadek z przebiegiem 250k. Taki przykład.
  23. Jeden rozmiar opon na jeden rozmiar felg, żadne inne wymyślunki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.