Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ja bym wrzucił OE M sport suspension.
  2. Masz szersze na tyle, więc nie założysz tam opon z przodu.
  3. To poczekaj niech ktoś mądrzejszy w temacie się wypowie, ja nie mam pewności.
  4. Chyba się nie da, musi być nówka sztuka. Nie możesz reprogramować używanego klucza użytego przy innym pojeździe. Pilot w ASO jakoś 1600+ plus programowanie pewnie z 250 zł.
  5. Masz tu serie. Felgi w przypadku 19" to: 9 ET 32 10 ET 25 Z powodzeniem chłopaki wrzucają 255-265 na front i do 295 na tył.
  6. n46 palił mi w 2 wozach 10-11 po mieście. tyle samo co R6, a znacznie gorsza dynamika. Oczywiście starczy do pyrkania tu i tam :cool2:
  7. w n46 robi się uszczelniacze i rozrząd plus uszczelnienia wszelkie i to jeździ.
  8. Też. Emki mają też inne rozmiary opon, tej opony jest więcej.
  9. No to jak uważasz, twoja fura.
  10. Zakładasz 4x to co na froncie masz a nie to co na tyle. Ta opona może trzeć na froncie o nadkola, przez zbyt szeroką felgę na froncie i jej wysunięcie. Seria ma 9x19 ET 37 10x19 ET 21 Tył wstawiając na przód wyjdzie ci aż 3 cm. Ja bym tego nie zakładał.
  11. Ponta odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    5 chyba 50 km/h :? Nie wiem :roll:
  12. Ponta odpowiedział(a) na Pasibrzucho temat w F40
    Ponta udaj się do wątku serii 3 gdzie ASO BMW naprawiło oponę rft, brak tutaj spójności działania. W instrukcji jest zapis, że ta opona nie nadaję się do naprawy. To jakiś wyjątek widać.
  13. Ponta odpowiedział(a) na Pasibrzucho temat w F40
    BMW nie naprawi Ci rft, ale wulkanizator obok tak :) ASO Ci wymieni oponę na nową za opłatą.
  14. A co lubisz wozy drabiniaste? 225/35 R19 to twój typ? Naleśnik, zero czucia drogi :roll: Opona ma pracować. Po coś eMki dostają opony profil wyżej od cywilnych :cool2:
  15. Jak widać, rant naciągnięty jak plandeka na żuka. Zero ochrony felgi. BMW przykładowo w f10 9J na tylnej feldze wsadza 275 a ty na 9,5 nakładasz 255 :mad2: Honda civic to czy beta? Masz tu normalne koło i nie kłóć się nie mając racji.
  16. Nie ma różnicy. 255 na 9,5 to żart nie opona.
  17. Przód wyjdzie 1 cm na zewnątrz - idealnie. Tył wyjdzie 1,5 cm, ale też zbliży się do wnętrza na 1 cm. Nie wiem ile jest tam miejsca do wewnątrz pojazdu. 235/40 + 265/35 na R18 załóż. Coś pomyliłeś.
  18. 12k+ to wsadzisz na naprawy tak z rękawa. Blacharka? Malowanie elementu to dziś 1200 - 1500 zł u Staszka :wink:
  19. Nie ma opcji na 17
  20. Tak jak wyżej. Kup 4x takie samej 8J + 4x ta sama opona wielosezon i zapomnij o temacie.
  21. Całoroczne sprzedają np. w salonach w UK. Normalnie x3 Ci wyjedzie na takich z salonu. Jak mieszkasz na pomorzu np. to całoroczne to świetny wybór. Śnieg to 5 dni w roku. Oczywiście do auta z punktu A do B a nie do eMki.
  22. Maska inny kolor, drzwi pasażera krzywo siedzą i mają inny kolor. Drzwi kierowcy inny kolor. Tył też robiony.
  23. https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_7922-oslony-i-uszczelki-drzwi-przednich/i52581/kL/sN/r2011/m09#part01 500 zł

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.