Treść opublikowana przez mattiss
-
OLEJ Czy lac juz mineralny??
Lej nadal półsyntetyk i nie waż się zmieniać :!: Szkoda silnika na tak słaby olej :nienie: A visko tylko Behr lub Sachs!!! Pozdrawiam
-
jakiej firmy pasek rozrzady m40
To zdradź, ile Cię to wyniosło :wink:
-
Ludzie, nie róbcie takich głupot, bo serce boli!
Z tego, co pamiętam, to Winoo takie auto już kupił.... taka drobna informacja dla ścisłości.
-
Ludzie, nie róbcie takich głupot, bo serce boli!
Winoo 1, to już jest w dziale wokół bmw! http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=56719 Poza tym koleś jest moim bogiem i chcę mieć z nim koszulkę :twisted2: :mad2:
-
jakiej firmy pasek rozrzady m40
@Piotr2569 :nienie: Pasek wymienia się w M40 co 40kkm i to nie jest ściema. Na dowód proszę screen z TIS'u. Specjalnie dla Ciebie to sprawdziłem. Wycofuję się jednak ze stwierdzenia, że raz w roku,gdyż to zależy od sposobu traktowania auta i tu bmw zaleca co najmniej raz na 4 lata jeśli nie został zrobiony odpowiedni przebieg. Kupiłem auto, które przejeździło 55kkm od wymiany paska, bo właściciel miał takie pojęcie jak Ty (bez urazy) i po wymianie silnik ucichł i się uspokoił. A olej to ja wymieniam 2 razy w roku, bo troszkę jeżdżę...
-
Potrzebny kod do radia pomocy!!!
Zadaj to pytanie w dziale Audio :!: Na pewno otrzymasz odpowiedź. Pozdrawiam
-
Kozacki drift 740i
:duh: :mad2: :duh: Jeszcze był kiedyś filmik z gościem palącym gumę piątką, która na końcu się zapaliła... takich ludzi tylko w kosmos :mad2: :mad2: :mad2:
-
predkosc na 3 biegu
Panowie, wszystko są to prędkości wskazywane przez licznik, a ten nie jest dokładny przy dużych prędkościach. Jedynie pewne pomiary urządzeniem zewnętrznym mają jakiś sens. Pozdrawiam
-
jakiej firmy pasek rozrzady m40
BMW zaleca wymieniać pasek rozrządu w silniku M40 co 40k km (tego już nie ma :) ) Dodam, że producent paska nie ma tu znaczenia, a lepiej wymienić pasek tak jak nakazują, niż później ponieść KOSZTY:/ :) Pozdrawiam
-
Elektryczne szyby instalacja modul Pomocy
Na początek wystarczą elektryczne szyby :cool2: To byłby piękny write-up, bo wiele osób jest zainteresowanych tą kwestią... nie ukrywam,że ja też;) Życzę tylko wzrastającej motywacji i pozdrawiam!
-
Elektryczne szyby instalacja modul Pomocy
Ircowiec, na koniec, jak uda Ci się już wszystko pięknie złożyć, to prosimy o write-up w dziale Zrób to sam :wink:
-
wadliwa naprawa automatu cd
Bono, ja Ci bardzo współczuję :( Nie wiem, jak to wszystko potrafisz psychicznie wytrzymać :doh: Radź się prawnika i na krzesło elektryczne tych pseudo-mechaników :twisted2: A na poważnie, to jeśli posiadasz opinię rzeczoznawcy to spokojnie możesz dochodzić swoich praw i masz wygraną w kieszeni. Pozdrawiam z wyrazami sympatii!
-
RADA odnosnie Lancucha rorzadu ...
:mad2: Czy łańcuch grzechocze??-zapewne nie. A Ty szukasz dziury w całym. To nie jest pasek rozrządu i tego się nie wymienia co 40-60, czy nawet 100k km :nienie: Jeśli łańcuch nie daje żadnych objawów i auto pracuje równo i wchodzi na obroty, to nie ma potrzeby go ruszać i Twój mechanik ma rację :!: A jeśli łańcuch grzechocze to te 116k km możesz sobie włożyć między bajki. Pozdrawiam
-
jakiej firmy pasek rozrzady m40
Również polecam Gates'a :cool2:
-
kontrolki nie gasna po zwarciu elektryki
Tego, co Ci się przydarzyło w ogóle nie można nazwać 'normalnym' :shock: Jednakowoż świecenie kontrolek może i zapewne ma swoje podstawy w padniętej elektryce. Proponuję wycieczkę do zaufanego elektryka i życzę szczęścia :cool2: Pozdrawiam
-
[olej] czysto teoretycznie - jak wykryc ?
Dolać można olej dowolny,ważne,żeby olej bazowy był odpowiedni. A do Twojego (przyszłego) diesla to leje się chyba raczej syntetyk do diesli 5W-30...też jestem po piwie :wink: I nie ma żadnych "sposobów" na sprawdzenie. Naprawdę dziwne masz pomysły :P
-
Czy w E36 ten problem to standard???
W ASO może być drogo, dlatego proponuję sprawdzoną używkę. Jednak do ASO zawsze warto zadzwonić, bo potrafią miło zaskoczyć! Pozdrawiam
-
Jak stwierdzić oryginalny przebieg BMW?
Tak, jest to prawda. Kropka świeci się na czerwono. Poszukaj dobrze na forum,to znajdziesz screeny jak to wygląda i gdzie jest ta kropka. Pozdrawiam
-
Dane w ASO?
Ktoś na tym forum (właściciel serii Z) pisał kiedyś, że pytał o taką możliwość w Inchcape i powiedzieli, że to niewykonalne. Pozdrawiam
-
E36 318 coupe Wydech !!!
Opisz może, czy ma być seryjny/sportowy/basowy/przelotowy i co najważniejsze - za jaką cenę! A tu masz na początek: http://www.catalogue.bosal.com/pages/exh_cartype_search.php Pozdrawiam
-
Jakiej firmy sworznie kupić??
Ja wybrałbym Lemforder, a z miejsca odrzucił delphi, czy wynalazki...
-
Potzrebuje pilnie pomocnych informacji o rozrzadzie
Drogi Krzyśku, absolutnie nie masz racji, jako że mowa jest o 318i, a nie o 318is, gdzie motor M43 nie występował :naughty: W 318i występował do samego końca motor M43. Polecam Ci sprawdzić na www.realoem.com Pozdrawiam
-
Jakie felgi wybrać, może ktoś doradzi :)
@ papik: nie ma przeciwwskazań do zakładania felg aluminiowych, a auto zyska dużo na wyglądzie. Niech to jednak nie będą wielkie koła i do tego opony nisko profilowe, bo będziesz musiał bardzo uważać i zaczniesz nienawidzić swój kręgosłup. Za to dyskretne 16" i do tego odpowiedni profil opony i będzie pięknie :cool2: Pozdrawiam P.S. Za dużo się martwisz! :wink:
-
Potzrebuje pilnie pomocnych informacji o rozrzadzie
Łańcuch, silnik M43.
-
Witam i mam kilka pytan, watpliwosci :)
Chodzi o to,żeby dać się schłodzić turbinie i tym samym wydłużyć jej żywotność. Tak niewielkim autem z tą mocą i momentem jeździ się po prostu znakomicie-mały pocisk :cool2: Masz ciężką nogę,więc Ci się to spodoba. O silniku na forum zostało powiedziane już prawie wszystko-pierwsze kilka stron forum serii 3 to ładnych kilkanaście tematów dotyczących problematycznych kwestii w tym motorze. Gratuluję pięknego Compacta :cool2: Pozdrawiam