Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. luk_byd odpowiedział(a) na mordex temat w F10, F11
    Gorzej jak w F11.
  2. luk_byd odpowiedział(a) na mordex temat w F10, F11
    Ja kupuje filtry OEM albo Knecht. Jak ma się do nich MANN ?
  3. luk_byd odpowiedział(a) na Ozih_pl temat w F10, F11
    Bez sensu się ten temat ciągnie. Diagnostyka komputerowa i dalej postępowanie zgodnie z opisem błedów. Generalnie może utraciła się kalibracja... jakaś wtyczka nie jest podpięta po tym grzebaniu. Szok, to bardzo prosty system.
  4. Ja przy wymianie oleju (ostatnich) odkrecam przewod od wymiennika ciepla i spuszczam olej (jakies 0,8l schodzi). Takze przy takiej wymianie ok. 6l wchodzi.
  5. xDelete robi to samo, tyle że jest zapewne dużo droższy.
  6. Tak pisałem o tym. Ale trzeba też trochę odwagi i ostrożności aby jej nie złamać.
  7. Jak cosik mam na sprzedaz klocki BREMBO pod S2NH hamulce M (nowe, nieodpakowane). Źle kupiłem, a kapnąłem się jak chciałem montować msc później.
  8. No da rade, da rade. Podsufitka trochę nagina, chociaż na końcu wygląda idealnie, bez śladu, bez szwanku.
  9. W ASO wymiana ok. 700zl bodajże. Ja w G31 wymieniałem, Zdjąłem uszczelkę od góry, odpiąłem dwa klipsy od podsufitki i wsunąłem rękę. Na czuja otworzyłem klapkę w środku miałem tel z wideokonferencja i latarka, ogladalem obraz na drugim. Wymieniłem akumulatorek i tyle. To nie jest bateria, to jest akumulator, nie wierze ze sie nie ładuje.
  10. Jeszcze pare lat i będziesz mądrzejszy :) Myślisz że głośniki nie są produkowane za ułamek ceny? Właściciele chcą zarobić, pracownikom też trzeba zapłacić, cała reszta to marketing, prowizje, marże.
  11. Dzięki, Generalnie widzialem ten wątek zanim napisałem tutaj na forum temat. W G30 zbiornik jest nie wiem czy zupełnie, ale po prostu inny.
  12. Pytałem w kwestii tego (bo ja esys bezproblemu) czy da rade to wykodowac, czy po prostu trzeba flashowac ecu (wtedy udam sie do chiptuningu)
  13. luk_byd odpowiedział(a) na Ozih_pl temat w F10, F11
    Trochę mało. Pod obciążeniem może spadać poniżej 8-9V.
  14. Ja sprawdzilem kable od strony modulu SCR - profilaktycznie wyczyściłem, spsikałem Kontakt Spray. Do tych przy zbiorniku nie doszedłem - ale pojadę na kanał/podnośnik, zdejme osłony i nadkole i zobacze co tam widać. Opis z ISTA/newtis znam (że kable a potem wymiana zbiornika). Co dziwne, wszystkie odczyty (temperatura, jakosc, stężenie, poziom) - wyświetlane są w diagnostyce prawidłowo. Wykodowałeś, czy wyprogramowałeś z ECU? - W serii G?
  15. No nie jest podobny. Problemów z AdBlue może być ze 20. W tamtym wątku nigdzie nie pada kod błędu, czy opis o Aktywnym zbiorniku.
  16. Hej, Mam taki błąd. Szukam w google i widzę że był wątek na forum, ale nie ma. Być może tam było rozwiązanie, sugestia. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=193&t=387115 Tak czy siak, ktoś wie, jak zaradzić, pomijając wymianę zbiornika? Nie miałem komunikatu o niskim stanie, ale dolałem i tak 4,7l AdBlue z Shella. (po pojawieniu się błędu)
  17. Cześć, czy do F01 taki zestaw też będzie pasował? Wiem że w bagażniku idą dwie żarówki ale reszta powinna być ok. Tylko jeszcze pytania o oświetlenie pod nogami bo tam są też lampki od oświetlenia ambient, czy tam trzeba jakiś specjalny zestaw? Tak, ale kurde... nie drutujcie. Kupcie ledy od F30 - kosztują grosze a efekt duzo lepszy.
  18. luk_byd odpowiedział(a) na Ozih_pl temat w F10, F11
    Zobacz czy masz wszystkie wtyczki podłączone. Odkręć klemy od małego i zmierz mu napięcie.
  19. W F mialem zakodowane, w G nie znalazlem takiej opcji zeby byly auto on.
  20. Mam brembo na przód na sprzedaż jak chcesz 510 + 10zł KW paczkomat. Nowe.
  21. I przy okazji mniejszy obrot kierownica (inne przelozenie)
  22. luk_byd odpowiedział(a) na Monocero temat w F10, F11
    Auto za 60k jak nie wiecej... Za 3k kupisz 6WB i bedzie cacy.
  23. Zawsze jak miałem do czynienia z takimi autami - otwierala sie normalnie, ew. docisnac troche przy zawiasach lub z przodu zaleznie od uszkodzen (jesli maska pogieta)
  24. Kiedyś pytałem w ASO Bydgoszcz - koszt 600zł (bez znaczenia czy F10 czy F02 - akurat mialem F02 LCI). Nie wiem czy warto dawac gdzies poza aso przy takiej cenie? No ale soft w skrzyni sam aktualizowałem i w G30 i W F11 i w F02. Mimo ze podnosił się czasem nawet o "6 lat" to bez zmian w pracy skrzyni.
  25. Mam jakies 5tys od resetu filtra , 25 wypalan i 1,2g popiolu (wedlug Tisu mialbym 15gr :shock: ) Moze chodzi o 0,06 gr na wypalanie ? Srednio wypala sie co 200km. Silnik B47 Jak kupilem auto mialem 47gr popiolu przy niecalych 170tys przebiegu i ( raczej wczesniej nikt niekasaowal filtra- i wczesniejsze zapelnienie filtra by sie zgadzalo z tym co pisal kolega Guzior ) Eh.. Robiąc reset popiół nie znika. To że wyświetla się że jest 1,2g to znaczy że jest 47 + 1,2g = 48,2g, jesli nikt wczesniej tego nie klikal, nie kasowal.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.