Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Ja w e61 zmieniłem dyfer. Przy 180 miałem jakoś 2600-2800 obrotów. Spalanie w trasie spadło o litr. Do dzisiaj auto jeździ. Trzeba pomyśleć jedynie ewentualnie nad pompa oleju bo niższe obroty silnika = niższe obroty pompy oleju = niższe ciśnienie a wyższe obciążenie. Powinno być ok
  2. 8052CD Aktywny zbiornik, sygnał SENT (ciśnienie, temperatura), komunikacja: błąd 80527A Aktywny zbiornik, sygnał SENT (poziom napełnienia, temperatura, jakość), komunikacja: błąd 8052B - niepoprawny numer blędu
  3. Dzisiaj odpalam po pracy i po 3 miesiącach bład zniknał samoczynnie. Ciekawe jak będzie dalej :)
  4. Zostawię krótką opinię po 2 latach od mojego ostatniego postu. Osłony kupiłem i zamontowałem. Pasują idealnie, wyglądają ładnie (mają małe napisy BMW na metkach po obu stronach). Odkąd je zamontowałem to praktycznie nie zdejmowałem. Jeżeli chodzi o przyciemnienie samej szyby, to mam przyciemnione szyby fabrycznie, ale posiadając małe dzieci to może nie wystarczać i takie osłony sprawdzą się w 100%. Polecam. Miałem takie w E91. Spełniają swoją role lepiej jak te fabryczne bo zasłaniają całe okno. Mozna nawet szybę otworzyć i robale nie wleca :) W zestawie mają etui, można je zwinąć i schować za oparcie przedniego fotela np.
  5. Przecież ze wzmacniacza wychodzi sygnał analogowy. WCHODZI po MOST, WYCHODZI analog. Jeśli chcesz nie wzmocniony to rozkręcić i przed końcówki wziać (choć i tak będzie już po DSP)
  6. Nie, bo system AdBlue dziala dalej prawidłowo. Jedynie jest ten bład i czek.
  7. Coś wyżej pisaliście o sprzedaży bezpośredniej itp. Ja generalnie to jestem wsiun :) i do miasta jeźdze tylko jak musze i po to co muszę, bez zbędnych spacerów po galeriach handlowych. Ale akurat wczoraj byłem (oprócz sytuacji gdzie miałem komuś kupić dżinsy za .... ) to zauważyłem salon eobuwie. Nie można przymierzyć, nie można zobaczyć, nie można dotknąć. W środku ~20 osób, stanowisk nie wiem, ale więcej bo były wolne/puste. I tak. Zrobili salon, wielkości 3 innych salonów/sklepików, z ekranami. Czy Ci ludzie nie maja neta w domu ?
  8. luk_byd odpowiedział(a) na acc007 temat w Galeria - nasze samochody
    Po tym opisie to 1zł. Nawet nie wiadomo jakie wyposażenie...a przecież to ma wpływ na cene, bo może ją podwoić. Rozumiemy że M340i skoro w tym temacie?
  9. To jest problem z zabezpieczeniami androida powyzej wersji chyba 6 albo 7. Chodzi o to że HU podłącza, rozłącza i podłącza telefon. Po tym rozłączeniu, telefon ponownie jest w trybie ładowania a nie przesyłania plików.
  10. Pomogę. Nie jest.
  11. Wszystko pasuje. Jedynie trzeba uważać, bo starsze wersje głośników HK mają w innym miejscu podłączenie i może zaistnieć potrzeba przedłużenia nieco wiązki (wystarczy trochę odizolować z głównej wiązki - nie jest to jakiś duży problem). To nie kwestia 'starosci' tylko od jakiego modelu dany glosnik pochodzi.
  12. A czy czujnik zmierzchu jeszcze w serii F nie mierzy UV i na tej podstawie tak to działa?
  13. Ista lub inne. INPA generalnie też ale nie wiem jak z G30 czy podejdzie.
  14. W F też było, tylko nie było to nazwane 'REST'. Wystarczyło właczyć nawiew, była dodatkowa pompka obiegu płynu *chyba dwie nawet*. Pomijając Webasto - no ale to coś innego.
  15. 256GB działa u mnie w EVO i u żony w zwykłym NBT.
  16. Praktycznie nie ma zadnego skomplikowania
  17. Na forum sa przeciez 2022.
  18. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Wczoraj u siebie demontowałem HU, nie mam MOST a kamera jest i działa :) także wszystko by się zgadzało z tym co pisze luk_byd W Serii Gxx kamery są podłączone po Ethernet pod moduł ICAM. W niektórych przypadkach jak jest tylko kamera cofania, to moduł ICAM nie jest używany i jest do podłączone inaczej(tak też miałem ostatnio w F48 jak dokładałem kamerę cofania). Nie zmienia to faktu, że informacja na temat MOST i trsvc może być prawdziwa i montaż takiej jednostki np. w F10 może stanowić problem Ja myślę żeby rozebrać HU i zobaczyć czego brakuje do MOSTU. Moze tylko układu, zlącza i piździkologii.
  19. Pewnie że tak, ale to tak 'poza gwarancyjnie'.
  20. Ale mamy 2022 rok a nie 2020. Jaki sens takiej nieaktualizacji?
  21. Odkrecasz slupki, daszki przeciwsloneczne. Wyciagasz raczki/uchwyty oraz ta lampke centralna FZD Z tylu podsufitka jest na dwoch klipsach po srodku. Odchylasz uszczelki i wlasciwie 'sama wypada'.
  22. To akurat zły przykład.
  23. Powiem szczerze nie jestem audiofilem ze słuchem ponadnormatywnym jak większośc tutejszych grupowiczów :) więc nie odniose się do tego profesjonalnie. HK ma jakis niby processor Logic Surround i głosniki w tylnich drzwiach , HiFI nie ma. W porównaniu do innych pojazdów którymi jedziłem przez ostatnie 4 lata uważam ze HiFi BMW było bezkonkurencyjne. Ale jak wspomniałem to wrażenia subiektywne. Nie brałbym HK ale po prostu było w pakiecie i tak wyszło i chyba dobrze bo jakos polubiłem ten Surround( tak wiem Surround jest dla cieniasów muzycznych) . To co moge napewno powidziec to bazowe audio w nowym X3 to szmelc nawet jak dla mnie. A głośność i bass w LCI? Pytam, bo w LCI audio jest inaczej rozwiązane jak w przed MGU. A jak wyciszenie w LCI a preLCI? Duza roznica?
  24. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    W G30 jak masz kamere cofania to ona nie idzie na TRSVC, tylko bezpośednio po enet. Nie ma modułu do kamery cofania.
  25. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Tez sie zdziwilem jak kupilem komplet do HK, rozbieram a tam brak optyki w HU. To ze nie ma wiazki w drzwiach czy gdziekolwiek indziej to norma i wiadomo. A kamera cofania w aucie jest fabryczna? Jest, ale ta jest po ethernecie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.