Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. W klapie. To gorzej, dzięki.
  2. Info. Mimo że pojawiła się seria G, to niestety błędów z ECU nie kasuje. Nie ma błędu, robi się jak zawsze, ale błędy nie znikają. ISTA daje rade. A mam pytanie dot. N47 - chce ograniczych działanie EGR. Wartość musi być ta na - najniższa (czyli -0.4), czy ta najwyższa np. 0.7 czy 1.0
  3. luk_byd odpowiedział(a) na gom3z temat w F10, F11
    Napiszę jeszcze raz (a teraz tym bardziej jak jakieś cyrki z EGR miałeś). W Y C Z Y Ś Ć K O L E K T O R D O L O T O W Y
  4. G31 - pytanie, Te kabelki dokłada się do lamp karoseryjnych czy w klapie?
  5. Ciśnienie w oponach OK? Bo testy amortyzatorów na SKP to jeden, wielki żart.
  6. luk_byd odpowiedział(a) na gom3z temat w F10, F11
    Jak robia droższe czy nowsze auta, to tam pewnie jest łatwiej o tyle że auta są sprawne :D Ale do rzeczy. Wyczyść kolektor, nie zaszkodzi.
  7. luk_byd odpowiedział(a) na gom3z temat w F10, F11
    Kurde, a gosc co robi to sie nie zna? Z DPF nie kopcił bo.. DPF to łapał, a wywaliłeś go bo się 'zalepił'. 1. Przepływomierz 2. Zacięte klapy w kolektorze 3. KUPA w kolektorze (syf, nagar)
  8. Oryginalny i 7 litrów starczy. Na raz to chyba 4,5 wchodzi.
  9. luk_byd odpowiedział(a) na gom3z temat w F10, F11
    DPF umarł dlatego że kopci. Bez sensu wywalone. Usunąłeś skutek, a nie przyczyne.
  10. U mnie nie starczyło 5, a weszło nawet 5,4l około (no może 5,2 bo z tej 5l banki nie ściekło pewnie idealnie do 0).
  11. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Bang Olufsen w A6 C8 gra lepiej niz Bowers w G30
  12. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Jest test w ISTA. Możesz zmienić kodowanie we wzmacniaczu i będzie grało zauważalnie lepiej.
  13. Tak,ale montowałem oryginalny BMW
  14. Rozumie że nie miałeś z tym problemów, lub zmieniłeś auto w miarę wcześnie i awaria cie nie dotknęła. Domyślam się że to fajne rozwiązanie i jak kupujesz nowe na gwarancji to pewnie nie ma się czym przejmować, ale już w przypadku 7-8 letniego auta, koszt wymiany robi się duży w stosunku do wartości auta. :lol: W 2017 miałem F11 z 2011 roku. Kupiłem z 290k nalotu, sprzedałem przy 320, jeden tylny zaczął ciec. W 2018 miałem F11 z 2014 roku, do dziś jest ok. Kupilem 160k nalotu, dzis jest 210kkm. W 2019 kupilem F02 LCI z 2015- (są inne amorki) - 250k nalotu - jak nowe F07LCI 280kkm nalotu z 2016 roku, w 2021 - jak nowe. G31 obecne.. jak nowe bo sa prawie nowe :)
  15. Można, ale opcja 223 to coś cudownego i dla mnie must have. Miałem W F02 LCI, F07 LCI, F11, F11 LCI i teraz G31. Nie wyobrażam sobie auta bez tego.
  16. Jak ją wyzwalasz, uruchamiasz?
  17. Chyba w obu jest. Tylko jedna mozna miec zainstalowana jednoczesnie.
  18. To teraz mozesz juz 2021-3 :)
  19. Wskazniki dzialaja w autach powyzej lipca 2011.
  20. luk_byd odpowiedział(a) na grzesiek811 temat w F10, F11
    BMW ma dosc duzy problem z sygnalami po tych kablach jesli byly one dorabiane/lutowane. Ale jak probowales odwrotnie to zle. Nie mozna tego zrobic byle jak, podasz 5V na D+ lub D- i mozesz ubic uklad/moduł.
  21. Po zmianie drukarki.
  22. Tak 15 lat temu. Jak się pojawiła w tym tygodniu - i oficjalnie w BMW Download Manager jak i w interncie. A od 0-100 masz 1,4 sekundy.
  23. To nie o to chodzi. Akurat przy 8 tys km olej traci 50% swoich wlasciwosci. Dlatego 8 a nie 9 czy 4. Oczywiscie zalezy od stylu jazdy, motogodzin.
  24. Ja akurat pobrałem przez BMW Download Manager i wgrałem. Smutek taki że w Next 2022-1 są drogi, których w Evo 2021-3 nie ma (choć wyszło później).
  25. luk_byd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w F10, F11
    Nie. Osobno.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.