Treść opublikowana przez luk_byd
-
G31 odczucia po przejsciu z F11 - pytanie do Was :)
E-SyS, AMPT - i tam jest Equalization czy coś takiego. Z G30 zmień na F02 i oceń.
-
G31 odczucia po przejsciu z F11 - pytanie do Was :)
A dlaczego nie kupileś uchwytów od BMW? Cena pewnie podobna, a by wyglądało bardziej koherentnie.
-
F10 lift a przed lift, czym różnią?
Wizualnie inne, ale pasuja zamiennie
-
Connecteddrive auto z usa
Jesli oczekujesz odpowiedzi to napisz jaki rok auta, jaka navi, lub po prostu podaj VIN
-
Wszystkie wady G30
I tam można włożyć swoją karte sim (a nawet trzeba)
-
Wszystkie wady G30
A to wielka szkoda, bo to mega wygodne, gdy ktoś dużo pracuje w samochodzie. Jeżdżę często z kolegą i gdy jeden prowadzi to drugi pracuje na komputerze, a jednak zasięg/stabilność takiego wbudowanego routera (z anteną GSM na dachu) są dużo lepsze niż wożenie ze sobą jakiegoś własnego urządzenia typu MIFI. A pakiety danych w ramach tych opcji oferowanych przez producentów są śmiesznie małe. W A6 z 2019 roku można bez problemu włożyć każdą kartę. No to ten fabryczny hotspot w miejsce telefonu spełni oczekiwania. Miałem w F02 LCI i F11 LCI
-
kamera cofania
To juz lepiej chinska i pod hu podpiac.
-
kamera cofania
Można. Trzeba dołożyć moduł.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Czyli MOVE to mała navi 'odpowiednik' CIC, a Route to odpowiednik NBT (mały)
-
F30N 340i M pakiet Black Sapphire
V-Power nie nie zmienia. V-Power Racing moze jesli sie pod to wystroi. Do tarcz hamulcowych wiekszych - te same klocki - chodzi o ramię. Klocki hamują po zewnętrznej częśći tarczy przez co są bardziej skuteczne.
-
Impedancja\rezystancja subwooferów Harman Kardon
Część z tych 90% ma racje mając nową 1 :) Myślałem że ktoś z forumowiczów się znajdzie, w końcu ktoś z nich może być z pasji.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
W jakich autach byly montowane powyzsze navi? Route, Way i Move? Duze to: PREMIUM - CIC NEXT - NBT EVO - NBT EVO.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nieprawda, marża Grupy BMW według najnowszego sprawozdania za H1 2021 to ponad 20%, zaś dla działu samochodowego to ponad 18%. Na częściach jest marża 25-35%, na akcesoriach prawie 50% nawet.
-
Impedancja\rezystancja subwooferów Harman Kardon
Serio ? :(
-
(BMW 7 G12) Wymiana opon ,inny rozmiar
Opony kupujesz raz na dwa-trzy lata i skoro kupilo sie wysoki model to i wysoka cen opon... Nie lubie tego pisac, a nawet i czytac ale... na auto stac a na utrzymanie nie? Bez sensu.
-
Europe Route Mapa 2023-1 West + East
Sierpień i 2022?! :O
-
Road Map EUROPE WEST & EAST Premium 2021-1
Choć myślę że jednak się już nie pojawi 2021-2
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Powrót do domu i spalanie 7,1l. Przed wjechaniem do PL po 2500KM - 6,8l/100
-
Doposażenie bmw f10/11 w nbt oraz zegary 6wb full led
Okej, wydaje mi się że jestem w miarę obeznany w różnych programach kodujących, dlatego jeśli ktoś umiałby wytłumaczyć jak to zrobić to udało by mi się samemu. Jest wątek na forum o doposażeniu 6WA. 6WB robi się tak samo/podobnie (vin moze byc w innej czesci pamieci licznika) ale to proste do ogarniecia.
-
Płetwa dachowa Antena 4 kolory do czego służą F10
O to samo chcialem zapytać i tez nie spotkałem się nigdy z 'rysunkiem' jak idą kable.
-
Cena lusterek w aso
Wchodzisz na realoem.com i szukasz numeru czesci. Później wchodzisz na sklep z czesciami bmw i po numerze wyszukujesz czesc - tam bedzie podana tez cena.
-
BMW F07 Licznik 6WA LED i montaż HUD
No jest folia, ale miał kolega i zaraz po montażu folii kupił szybę pod HUD :) F07 to bardziej bliżniacze z F01 jest niż F10.
-
kodowanie kluczyka bmw f10
W aso kupisz za 1100-1200 i nikt nie bedzie grzebac w aucie, bedzie fabrycznie dzialac, od poczatku. Takie rozwiazanie jest bardziej bezpieczne i pewne.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Jadąc Polskę ok 180kmph miałem spalanie chwilowr kolo 9. Przez zwezenie i pomiar odcinkowy wyjechałem z Polski że spalaniem 7.5 Pozniej Czechy +10 Austria na 0 I wjechałem do Chorwacji że spalaniem 6.6l Skończyłem na 7l. Za kilka dni powrót, zobaczyny.
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
Z ciekawości - po co aż 5W50? To jest auto które się pojawia czasem na torze czy może masz jakieś przykre doświadczenia w BMW z olejami o wartości poniżej W50? Mam doświadczenia w postaci panewek. A dwa ze nie zaszkodzi. U mnie codziennie wskazówka jest na czerwonym polu.