Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. E-SyS, AMPT - i tam jest Equalization czy coś takiego. Z G30 zmień na F02 i oceń.
  2. A dlaczego nie kupileś uchwytów od BMW? Cena pewnie podobna, a by wyglądało bardziej koherentnie.
  3. Wizualnie inne, ale pasuja zamiennie
  4. Jesli oczekujesz odpowiedzi to napisz jaki rok auta, jaka navi, lub po prostu podaj VIN
  5. luk_byd odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    I tam można włożyć swoją karte sim (a nawet trzeba)
  6. luk_byd odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    A to wielka szkoda, bo to mega wygodne, gdy ktoś dużo pracuje w samochodzie. Jeżdżę często z kolegą i gdy jeden prowadzi to drugi pracuje na komputerze, a jednak zasięg/stabilność takiego wbudowanego routera (z anteną GSM na dachu) są dużo lepsze niż wożenie ze sobą jakiegoś własnego urządzenia typu MIFI. A pakiety danych w ramach tych opcji oferowanych przez producentów są śmiesznie małe. W A6 z 2019 roku można bez problemu włożyć każdą kartę. No to ten fabryczny hotspot w miejsce telefonu spełni oczekiwania. Miałem w F02 LCI i F11 LCI
  7. luk_byd odpowiedział(a) na Bucek temat w F30, F31, F34, F80
    To juz lepiej chinska i pod hu podpiac.
  8. luk_byd odpowiedział(a) na Bucek temat w F30, F31, F34, F80
    Można. Trzeba dołożyć moduł.
  9. Czyli MOVE to mała navi 'odpowiednik' CIC, a Route to odpowiednik NBT (mały)
  10. V-Power nie nie zmienia. V-Power Racing moze jesli sie pod to wystroi. Do tarcz hamulcowych wiekszych - te same klocki - chodzi o ramię. Klocki hamują po zewnętrznej częśći tarczy przez co są bardziej skuteczne.
  11. Część z tych 90% ma racje mając nową 1 :) Myślałem że ktoś z forumowiczów się znajdzie, w końcu ktoś z nich może być z pasji.
  12. W jakich autach byly montowane powyzsze navi? Route, Way i Move? Duze to: PREMIUM - CIC NEXT - NBT EVO - NBT EVO.
  13. Nieprawda, marża Grupy BMW według najnowszego sprawozdania za H1 2021 to ponad 20%, zaś dla działu samochodowego to ponad 18%. Na częściach jest marża 25-35%, na akcesoriach prawie 50% nawet.
  14. Opony kupujesz raz na dwa-trzy lata i skoro kupilo sie wysoki model to i wysoka cen opon... Nie lubie tego pisac, a nawet i czytac ale... na auto stac a na utrzymanie nie? Bez sensu.
  15. Sierpień i 2022?! :O
  16. Choć myślę że jednak się już nie pojawi 2021-2
  17. Powrót do domu i spalanie 7,1l. Przed wjechaniem do PL po 2500KM - 6,8l/100
  18. Okej, wydaje mi się że jestem w miarę obeznany w różnych programach kodujących, dlatego jeśli ktoś umiałby wytłumaczyć jak to zrobić to udało by mi się samemu. Jest wątek na forum o doposażeniu 6WA. 6WB robi się tak samo/podobnie (vin moze byc w innej czesci pamieci licznika) ale to proste do ogarniecia.
  19. O to samo chcialem zapytać i tez nie spotkałem się nigdy z 'rysunkiem' jak idą kable.
  20. luk_byd odpowiedział(a) na LuBM5 temat w F10, F11
    Wchodzisz na realoem.com i szukasz numeru czesci. Później wchodzisz na sklep z czesciami bmw i po numerze wyszukujesz czesc - tam bedzie podana tez cena.
  21. No jest folia, ale miał kolega i zaraz po montażu folii kupił szybę pod HUD :) F07 to bardziej bliżniacze z F01 jest niż F10.
  22. W aso kupisz za 1100-1200 i nikt nie bedzie grzebac w aucie, bedzie fabrycznie dzialac, od poczatku. Takie rozwiazanie jest bardziej bezpieczne i pewne.
  23. Jadąc Polskę ok 180kmph miałem spalanie chwilowr kolo 9. Przez zwezenie i pomiar odcinkowy wyjechałem z Polski że spalaniem 7.5 Pozniej Czechy +10 Austria na 0 I wjechałem do Chorwacji że spalaniem 6.6l Skończyłem na 7l. Za kilka dni powrót, zobaczyny.
  24. Z ciekawości - po co aż 5W50? To jest auto które się pojawia czasem na torze czy może masz jakieś przykre doświadczenia w BMW z olejami o wartości poniżej W50? Mam doświadczenia w postaci panewek. A dwa ze nie zaszkodzi. U mnie codziennie wskazówka jest na czerwonym polu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.