Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. O to samo chcialem zapytać i tez nie spotkałem się nigdy z 'rysunkiem' jak idą kable.
  2. luk_byd odpowiedział(a) na LuBM5 temat w F10, F11
    Wchodzisz na realoem.com i szukasz numeru czesci. Później wchodzisz na sklep z czesciami bmw i po numerze wyszukujesz czesc - tam bedzie podana tez cena.
  3. No jest folia, ale miał kolega i zaraz po montażu folii kupił szybę pod HUD :) F07 to bardziej bliżniacze z F01 jest niż F10.
  4. W aso kupisz za 1100-1200 i nikt nie bedzie grzebac w aucie, bedzie fabrycznie dzialac, od poczatku. Takie rozwiazanie jest bardziej bezpieczne i pewne.
  5. Jadąc Polskę ok 180kmph miałem spalanie chwilowr kolo 9. Przez zwezenie i pomiar odcinkowy wyjechałem z Polski że spalaniem 7.5 Pozniej Czechy +10 Austria na 0 I wjechałem do Chorwacji że spalaniem 6.6l Skończyłem na 7l. Za kilka dni powrót, zobaczyny.
  6. Z ciekawości - po co aż 5W50? To jest auto które się pojawia czasem na torze czy może masz jakieś przykre doświadczenia w BMW z olejami o wartości poniżej W50? Mam doświadczenia w postaci panewek. A dwa ze nie zaszkodzi. U mnie codziennie wskazówka jest na czerwonym polu.
  7. Jutro jadę w trase, która wcześniej robiłem 520d F11 - 7,4l/100 oraz 525xD F11 LCI - 6,8l/100. Zobaczymy jak sobie poradzi G31
  8. W mojej G31 tez od nowosci lano 0w30 ale w drugiej G31 (ktora byla rozwazana przy zakupie) bylo juz 5w30. Oczywiscie lepiej 0w40, choc ja i tak 5w50
  9. W kodowaniu wzmaka - E-SYS
  10. Hej. Mam prośbę do posiadaczy f20\f21 lub x2 lub mini f55. Nagłośnienie harman karton. Czy mógłby ktoś zmierzyć impedancję subwoofera? W hk w serii 3, 5 czy 7 jest inny wzmacniacz i suby maja 8ohm. Chciałbym wiedzieć przed zakupem ile Ohm ma hk sub z f20. Niestety dokumentacja bmw w tym newtis jest uboga w takie informacje.
  11. Akurat jestem na bieżąco jesli chodzi o audio w G30 i w jakiś sposób jest to dziwne co ludzie piszą o nagłośnieniu bo.. HK to dokladnie ten sam zestaw co w F10. HiFi - wzmak ten sam, glosniki bardzo,bardzopodobne - te same w F10 - graja tak samo. Moze wynika to z innej kubatury, innej obudowy subwooferow? Ciezko powiedzieć. A moze tylko kwestia kodowania wzmaka. Sugerowalem kiedys, zeby przestawic na F01/F02 - na tych ustawieniach gra najlepiej
  12. Nie śmieć na forum i nie dubluj wątków... Wg schematu, powinny być również w tylnym lewym słupku. Jakie są powody Twojego zainteresowania tymi przewodami ?? Wg. jakiego schematu? Na newtis nie ma takich opisów i rozrysowanych miejsc, jak ida przewody. Doposazam do HK
  13. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Którędy w G31 idą kable do głośników w podsuftice w nagłośnieniu STEREO? W F11 były prowadzone tylnym lewym słupkiem, w E61 też, a tutaj nie mogę odnaleźć.
  14. Mam pytanie, zblizone do powyższego, mianowicie: Ktoredy ida kable do glosnikow w podsufitce g31 w stereo? W F11 szly lewym slupkiem.
  15. Ciekawe jak nasz rząd i inne rozwiążą problem braku akcyzy od paliwa? :lol: Prąd będzie po 5 zł za kWh? :cry2: Nie podpowiadaj bo ktoś z nich może to czytać. Podatek drogowy :E
  16. Ktoś na pewno, ale 99% ludzi będzie poważnych i zrobi normalny chiptuning.
  17. Skoro 8hp45 daja rade z 570nm To 8hp70 powinna dac rade z 800-850 mimo ze katalogowo do 750 bodajze.
  18. Wydaje mi sie ze tak samo jak w F07 LCI czy F01 LCI.
  19. I nabyłem G31. Adaptacyjne ledy nie robią WOW. W środku jest rzeczywiście trochę ciszej jak w F11 Czasem na większej dziurze, nierównośćiach (polna droga) pojedyńczy dźwięk z plastików (jak by były one cieńsze). Zawieszenie dość twarde, wrażenie trzymania asfaltu lepsze. Auto dość rozleniwia przez co 520d raczej i staracza i starczeć musi
  20. Jeszcze nikt nie pisał, ale Petrolhead Number One na YT ma filmik z Norweską Teslą. Zachwala dość mocno
  21. Nawet opony o tym samym rozmiarze, ale róźne modele - firmy etc. mogą powodować różnice w spalaniu. Kiedyś po przesiadce z opon X na GY Efficient Grip auto wyraźnie dłużej się toczyło, przez co też z pewnością lżej miało utrzymać prędkość = mniejsze spalanie.
  22. Nawet opony o tym samym rozmiarze, ale róźne modele - firmy etc. mogą powodować różnice w spalaniu. Kiedyś po przesiadce z opon X na GY Efficient Grip auto wyraźnie dłużej się toczyło, przez co też z pewnością lżej miało utrzymać prędkość = mniejsze spalanie.
  23. Hej, Na pewno, sa wśród Was ludzie, ktorzy z F11 przesiedli sie na G31. Interesuje mnie: 1. Wyciszenie - o ile jest lepsze? 2. Jazda, trzymanie się drogi, klejenie się do asfaltu - w porównaniu do F11 z podobnymi kołami (najlepiej 18") 3. Największe odkrycia i rozczarowania 4. Ogolnie wrazenia
  24. Na zacisku są wymiary, chyba zawsze.
  25. Chyba troche lżej by kręciła :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.