Treść opublikowana przez luk_byd
-
Płetwa dachowa Antena 4 kolory do czego służą F10
O to samo chcialem zapytać i tez nie spotkałem się nigdy z 'rysunkiem' jak idą kable.
-
Cena lusterek w aso
Wchodzisz na realoem.com i szukasz numeru czesci. Później wchodzisz na sklep z czesciami bmw i po numerze wyszukujesz czesc - tam bedzie podana tez cena.
-
BMW F07 Licznik 6WA LED i montaż HUD
No jest folia, ale miał kolega i zaraz po montażu folii kupił szybę pod HUD :) F07 to bardziej bliżniacze z F01 jest niż F10.
-
kodowanie kluczyka bmw f10
W aso kupisz za 1100-1200 i nikt nie bedzie grzebac w aucie, bedzie fabrycznie dzialac, od poczatku. Takie rozwiazanie jest bardziej bezpieczne i pewne.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Jadąc Polskę ok 180kmph miałem spalanie chwilowr kolo 9. Przez zwezenie i pomiar odcinkowy wyjechałem z Polski że spalaniem 7.5 Pozniej Czechy +10 Austria na 0 I wjechałem do Chorwacji że spalaniem 6.6l Skończyłem na 7l. Za kilka dni powrót, zobaczyny.
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
Z ciekawości - po co aż 5W50? To jest auto które się pojawia czasem na torze czy może masz jakieś przykre doświadczenia w BMW z olejami o wartości poniżej W50? Mam doświadczenia w postaci panewek. A dwa ze nie zaszkodzi. U mnie codziennie wskazówka jest na czerwonym polu.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Jutro jadę w trase, która wcześniej robiłem 520d F11 - 7,4l/100 oraz 525xD F11 LCI - 6,8l/100. Zobaczymy jak sobie poradzi G31
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
W mojej G31 tez od nowosci lano 0w30 ale w drugiej G31 (ktora byla rozwazana przy zakupie) bylo juz 5w30. Oczywiscie lepiej 0w40, choc ja i tak 5w50
-
G31 odczucia po przejsciu z F11 - pytanie do Was :)
W kodowaniu wzmaka - E-SYS
-
Impedancja\rezystancja subwooferów Harman Kardon
Hej. Mam prośbę do posiadaczy f20\f21 lub x2 lub mini f55. Nagłośnienie harman karton. Czy mógłby ktoś zmierzyć impedancję subwoofera? W hk w serii 3, 5 czy 7 jest inny wzmacniacz i suby maja 8ohm. Chciałbym wiedzieć przed zakupem ile Ohm ma hk sub z f20. Niestety dokumentacja bmw w tym newtis jest uboga w takie informacje.
-
G31 odczucia po przejsciu z F11 - pytanie do Was :)
Akurat jestem na bieżąco jesli chodzi o audio w G30 i w jakiś sposób jest to dziwne co ludzie piszą o nagłośnieniu bo.. HK to dokladnie ten sam zestaw co w F10. HiFi - wzmak ten sam, glosniki bardzo,bardzopodobne - te same w F10 - graja tak samo. Moze wynika to z innej kubatury, innej obudowy subwooferow? Ciezko powiedzieć. A moze tylko kwestia kodowania wzmaka. Sugerowalem kiedys, zeby przestawic na F01/F02 - na tych ustawieniach gra najlepiej
-
bmw g31 standardowe nagłośnienie upgrade
Nie śmieć na forum i nie dubluj wątków... Wg schematu, powinny być również w tylnym lewym słupku. Jakie są powody Twojego zainteresowania tymi przewodami ?? Wg. jakiego schematu? Na newtis nie ma takich opisów i rozrysowanych miejsc, jak ida przewody. Doposazam do HK
-
Nagłośnienie w BMW G30
Którędy w G31 idą kable do głośników w podsuftice w nagłośnieniu STEREO? W F11 były prowadzone tylnym lewym słupkiem, w E61 też, a tutaj nie mogę odnaleźć.
-
bmw g31 standardowe nagłośnienie upgrade
Mam pytanie, zblizone do powyższego, mianowicie: Ktoredy ida kable do glosnikow w podsufitce g31 w stereo? W F11 szly lewym slupkiem.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ciekawe jak nasz rząd i inne rozwiążą problem braku akcyzy od paliwa? :lol: Prąd będzie po 5 zł za kWh? :cry2: Nie podpowiadaj bo ktoś z nich może to czytać. Podatek drogowy :E
-
[F11] 525d - chip box - wrażenia?
Ktoś na pewno, ale 99% ludzi będzie poważnych i zrobi normalny chiptuning.
-
Ile max nm da radę skrzynia zf 8hp70??
Skoro 8hp45 daja rade z 570nm To 8hp70 powinna dac rade z 800-850 mimo ze katalogowo do 750 bodajze.
-
G31 odczucia po przejsciu z F11 - pytanie do Was :)
Wydaje mi sie ze tak samo jak w F07 LCI czy F01 LCI.
-
G31 odczucia po przejsciu z F11 - pytanie do Was :)
I nabyłem G31. Adaptacyjne ledy nie robią WOW. W środku jest rzeczywiście trochę ciszej jak w F11 Czasem na większej dziurze, nierównośćiach (polna droga) pojedyńczy dźwięk z plastików (jak by były one cieńsze). Zawieszenie dość twarde, wrażenie trzymania asfaltu lepsze. Auto dość rozleniwia przez co 520d raczej i staracza i starczeć musi
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jeszcze nikt nie pisał, ale Petrolhead Number One na YT ma filmik z Norweską Teslą. Zachwala dość mocno
-
szerokość opon a zużycie paliwa
Nawet opony o tym samym rozmiarze, ale róźne modele - firmy etc. mogą powodować różnice w spalaniu. Kiedyś po przesiadce z opon X na GY Efficient Grip auto wyraźnie dłużej się toczyło, przez co też z pewnością lżej miało utrzymać prędkość = mniejsze spalanie.
-
szerokość opon a zużycie paliwa
Nawet opony o tym samym rozmiarze, ale róźne modele - firmy etc. mogą powodować różnice w spalaniu. Kiedyś po przesiadce z opon X na GY Efficient Grip auto wyraźnie dłużej się toczyło, przez co też z pewnością lżej miało utrzymać prędkość = mniejsze spalanie.
-
G31 odczucia po przejsciu z F11 - pytanie do Was :)
Hej, Na pewno, sa wśród Was ludzie, ktorzy z F11 przesiedli sie na G31. Interesuje mnie: 1. Wyciszenie - o ile jest lepsze? 2. Jazda, trzymanie się drogi, klejenie się do asfaltu - w porównaniu do F11 z podobnymi kołami (najlepiej 18") 3. Największe odkrycia i rozczarowania 4. Ogolnie wrazenia
-
[F30] 320ed rozmiar tarcz przednich
Na zacisku są wymiary, chyba zawsze.
-
F10 530d auto zgasło podczas jazdy i nie odpala wyskoczył bł
Chyba troche lżej by kręciła :)