Dzień dobry. Wymieniłem sterownik reflekora przedniego (karta) wg numeru z realoem. Lewy reflektor. Przyczyną był brak kierukowskazu lewego i szalejące ringi przy otwieraniu auta, brak doświetlenia lewego skrętu. Po wymianie usterki ustały lecz po ok. 50 km zaczął odpalać się komunikat brak doświetlenia zakrętów i poziomowanie reflektora. Błąd 800FC3. Reflektor doszczelniony (wcześniej się "pocił"), piny karty w reflektorze przeczyszczone Conectem. Czy powinienem adaptować lub dokodowac karte. Karta zakupiona na AliEx. Pozdrawiam