Treść opublikowana przez luk_byd
-
Bledy 8052CD 8052B i 80527A
Soft nie rozwiązuje problemu sprawdzone
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Soft nie rozwiązuje problemu sprawdzone
-
Do czego wtyczka? Obok filtra kabiny, dmuchawy
No tak, tamtędy odgrzybia się parownik
-
Wkład filtra skrzyni 8HP
Raz na posiadanie auta sie to praktycznie robi, ile w tym oszczedności? 20-50zł? Nie warto.
-
Do czego wtyczka? Obok filtra kabiny, dmuchawy
Dzięki Burza1234! Sam pare dni przeglądałem newtisa i nie znalazłem konkretów. Obok, (u mnie pusto) wygląda jak złącze Can Terminatora. Patrzałem nawet po G11 i tam też nie znalazłem. Ale ta wtyczka, jest tam gdzie są atomizery/ionisery - od zapachu, jednak do nich wchodzą płaskie 3-4 pinowe wtyczki. Kolory sprawdzę i dam znać.
-
Do czego wtyczka? Obok filtra kabiny, dmuchawy
Hej, Fabryczna wtyka, nie podłączona. Nad osłona nóg pasażera, obok filtra kabiny, obok dmuchawy. Ioniser czy wkład zapachowy maja wtyczki3 i 4 pin. Tutaj jest wtyka 10 pin. Na schematach nie moge znalezc. Szukam, bo moze latwo o cos doposazyc, albo nie szukac sygnalow gdzies indziej, tylko wziac wlasnie z tej wtyczki
-
G31 LCI biały 520d XDrive MPakiet
No widzisz, po tym jak czekałem 7 miesięcy na auto, to jestem już bardzo wyczulony i wszędzie widzę G30. Bo teraz się ich namnożyło. Jest ich więcej na otomoto niż E60, PRAWIE tak samo dużo jak F10.
-
Tarcze/klocki sprawdzone zamienniki.
OEM tarcze + EBC Red Stuff (z dodatkiem ceramiki) ok. Hamuja jak OEM. Pylą.. i tak.
-
BMW Road Map Europe EVO 2023-1 [MEGA]
Dziwne ale nie ma nowszej..
-
wysokie spalanie g31 530i
Wpływ mogą mieć koła opony ale ogólnie to normalne spalanie.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Obecnie niestety już ponad 7zł w mojej okolicy.
-
G30 restrykcje
Jakość dźwięku czy głośność to nie wszystko. No ale ..
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Nie do końca tak jest. Zasieg adblue będzie stały a przez obd da rade sprawdzić że nie ma scr Kwestią tego kto co potrafi ale powyższe to żadna filozofia.
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Nie wykodować a jeśli już wyprogramować czy po prostu usunac z softu. Kodowaniem sie tego nie zalatwi. Rocznik nie ma nic do rzeczy raczej, tutaj bardziej o wersje firmware/software chodzi.
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Nie jest to takie proste przy nowych softach. Druga rzecz że po co skoro działa poprawnie
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
A jakieś światełko dla Evo 2022 jest w tunelu?
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Masz jakiś update jak tam po wymianie zbiornika?
-
Zderzaki m pakiet do F10
Kombi ma inny zderzak Możesz założyć mpaka ale ślizgi osłony i inne takie są również i nne
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Nie ma 'coś' Wymiana zbiornika 3-4k Mnie chyba tez to czeka
-
530i xDrive Touring (G31, 2018) Drgania kierownicy
U żony w f11 też jest problem z pirelli. Nie bicie ale przednie są bardziej sztywne niż tylne. Aż wyrywa kierownice. Przekładka kol i jest ok. Model opon ten sam
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Bez przesady. 20 minut rozbierania. Mi niestety dziś czek wrócił po 2 tygodniach.
-
BMW G30 518D doposazenie w podgrzewane siedzenia
Kabelek klin lub can jeśli będą moduły foteli. Najlepiej całe fotele wymienić.
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Z tyłu za prawym tylnym nadkolem
-
80527A - AdBlue - Active Tank (SET signal)
Dzięki. Moja wiązka wyglądała jak w fabryce na półce a dodatkowo pomierzone oporności i było również idealnie. Generalnie mam g31 i nie widziałem tam miejsca gdzie i o co ta wiązka miałaby się otrzec.
-
F10 Obroty silnika a prędkość 520d, 184KM, automat
Ciśnienie oleju nie wzrasta cały czas liniowo w całym zakresie obrotów wraz z obrotami silnika/pompy. Początkowo ciśnienie wzrasta, po osiągnięciu jakiś nie wysokich obrotów silnika/pompy zadziała ogranicznik ciśnienia oleju i pomimo wzrostu obrotów ciśnienie już nie rośnie utrzymuje się na stałej wartości. Trzeba by sprawdzić manometrem przy jakich min. obrotów silnika nie wzrasta już ciśnienie oleju po osiągnięciu optymalnego ciśnienia i zadziałaniu ogranicznika ciśnienia oleju. Tak ale właśnie sek w tym że np przy 100kmph jest 1000rpm gdzie wcześniej było NP 1180rpm