Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Soft nie rozwiązuje problemu sprawdzone
  2. Soft nie rozwiązuje problemu sprawdzone
  3. No tak, tamtędy odgrzybia się parownik
  4. luk_byd odpowiedział(a) na Vince temat w F10, F11
    Raz na posiadanie auta sie to praktycznie robi, ile w tym oszczedności? 20-50zł? Nie warto.
  5. Dzięki Burza1234! Sam pare dni przeglądałem newtisa i nie znalazłem konkretów. Obok, (u mnie pusto) wygląda jak złącze Can Terminatora. Patrzałem nawet po G11 i tam też nie znalazłem. Ale ta wtyczka, jest tam gdzie są atomizery/ionisery - od zapachu, jednak do nich wchodzą płaskie 3-4 pinowe wtyczki. Kolory sprawdzę i dam znać.
  6. Hej, Fabryczna wtyka, nie podłączona. Nad osłona nóg pasażera, obok filtra kabiny, obok dmuchawy. Ioniser czy wkład zapachowy maja wtyczki3 i 4 pin. Tutaj jest wtyka 10 pin. Na schematach nie moge znalezc. Szukam, bo moze latwo o cos doposazyc, albo nie szukac sygnalow gdzies indziej, tylko wziac wlasnie z tej wtyczki
  7. No widzisz, po tym jak czekałem 7 miesięcy na auto, to jestem już bardzo wyczulony i wszędzie widzę G30. Bo teraz się ich namnożyło. Jest ich więcej na otomoto niż E60, PRAWIE tak samo dużo jak F10.
  8. OEM tarcze + EBC Red Stuff (z dodatkiem ceramiki) ok. Hamuja jak OEM. Pylą.. i tak.
  9. Dziwne ale nie ma nowszej..
  10. Wpływ mogą mieć koła opony ale ogólnie to normalne spalanie.
  11. Obecnie niestety już ponad 7zł w mojej okolicy.
  12. luk_byd odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Jakość dźwięku czy głośność to nie wszystko. No ale ..
  13. Nie do końca tak jest. Zasieg adblue będzie stały a przez obd da rade sprawdzić że nie ma scr Kwestią tego kto co potrafi ale powyższe to żadna filozofia.
  14. Nie wykodować a jeśli już wyprogramować czy po prostu usunac z softu. Kodowaniem sie tego nie zalatwi. Rocznik nie ma nic do rzeczy raczej, tutaj bardziej o wersje firmware/software chodzi.
  15. Nie jest to takie proste przy nowych softach. Druga rzecz że po co skoro działa poprawnie
  16. A jakieś światełko dla Evo 2022 jest w tunelu?
  17. Masz jakiś update jak tam po wymianie zbiornika?
  18. luk_byd odpowiedział(a) na KubaBMWF10 temat w F10, F11
    Kombi ma inny zderzak Możesz założyć mpaka ale ślizgi osłony i inne takie są również i nne
  19. Nie ma 'coś' Wymiana zbiornika 3-4k Mnie chyba tez to czeka
  20. U żony w f11 też jest problem z pirelli. Nie bicie ale przednie są bardziej sztywne niż tylne. Aż wyrywa kierownice. Przekładka kol i jest ok. Model opon ten sam
  21. Bez przesady. 20 minut rozbierania. Mi niestety dziś czek wrócił po 2 tygodniach.
  22. Kabelek klin lub can jeśli będą moduły foteli. Najlepiej całe fotele wymienić.
  23. Z tyłu za prawym tylnym nadkolem
  24. Dzięki. Moja wiązka wyglądała jak w fabryce na półce a dodatkowo pomierzone oporności i było również idealnie. Generalnie mam g31 i nie widziałem tam miejsca gdzie i o co ta wiązka miałaby się otrzec.
  25. Ciśnienie oleju nie wzrasta cały czas liniowo w całym zakresie obrotów wraz z obrotami silnika/pompy. Początkowo ciśnienie wzrasta, po osiągnięciu jakiś nie wysokich obrotów silnika/pompy zadziała ogranicznik ciśnienia oleju i pomimo wzrostu obrotów ciśnienie już nie rośnie utrzymuje się na stałej wartości. Trzeba by sprawdzić manometrem przy jakich min. obrotów silnika nie wzrasta już ciśnienie oleju po osiągnięciu optymalnego ciśnienia i zadziałaniu ogranicznika ciśnienia oleju. Tak ale właśnie sek w tym że np przy 100kmph jest 1000rpm gdzie wcześniej było NP 1180rpm

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.