Treść opublikowana przez Radek540V8
-
Dziwne czujniki przy kielichu??
Zapali ci sie kontrolka od airbag i zdeaktywujesz cały system airbag a pózniej treba będzie podpiąć siepod urządzenie diagnostyczne i skasować błąd airbagu. :D
-
Jakie sprezyny obnizajace zeby weszly jeszcze 20tki
Ja proponuje firme H&R -35mm przód i -15mm tył . :D
-
Dziwne czujniki przy kielichu??
Zapali ci sie kontrolka od poduszki :D
-
co potrzebne do remontu silnika
Jest ich tam 4 :D a tak po zatym to ja na 3.0V8 zrobiłem coś ok 720tkm i wszystko było ok i non stop na syntetyku .
-
Ile warta skrzynia do 750 E32 ???
Franku za 1500 do 2000tys to można kupić idealną 5HP30 a Stons ma 4HP i ja bym stawiał na cene 1000 do 1500zł.
-
Brak mocy
Te obiawy przypominają przypchany katalizator ale to tak na marginesie :)
-
nie chce palic :(
Karol powiedz temu mechanikowi żeby sprawdził cisnienie paliw na listwie od wtrysków i ew zacisną wąż powrotny paliwa zaraz za zaworkiem trzymającym cisnienie na listwie miałem kiedyś taki przypadek u kolegi w M60 i też jezdził po serwisach i warsztatach i nic to nie dało dopiero jak pojechałem do niego do Kutna posiedzieliśmy nad tym pare godzin i sprawdziliśmy wszystko co sie dało to na koniec dla próby zacisnąłem ten wąż powrotni i zaczeło wszystko działać tak jak powinno a obiawy były takie same jak u ciebie.Mam nasdzieje że to to. :D
-
pomóżcie dobrać kolor - zmiana koloru auta
Najładniejszy to COSMOSCHWARZ MET I AVUSBLAU MET :twisted2:
-
Ile warte 540 E-34 w manualu 95r.
Za naprawde ładne 540 w manualu to średnia cena to ok 4000eur no ale okazje się trafiają :D
-
Ciekawostka co do wskaznika Paliwa po zalozeniu gazu
U mnie jest normalnie jak jade na LPG to paliwa na wskażniku mi nie ubywa. :)
-
Tapicerka z 7 do 5?
Fotele przednie są takie same a tylnia kanapa jest szersza ale z e32 do e34 nie było problemu. :D
-
M20b20 ECE-Version, co to za wersja??
ECE to jest wersja na europe. :)
-
nie działa nawiew ciepłego powietrza
Na srodkowych nawiewachmasz takie pokrętło musisz nim poruszać do dołu i do góry może coś przestawiłeś i masz tzw jazde komfortową zimnia głowa ciepłe nogi .
-
Czy dywaniki w e32 i e34 są identyczne w obu modelach ?
Kształtem są te same tylko zapinki mają inny rozastaw :D
-
kontrolka od poduchy oraz regulacja ręcznego
Regulacja odbywa się w kabinie musisz zdiąć osłone od dzwigni ręcznego i tam masz dwie śruby do naciągnięcia. :)
-
silnik M60 problem z olejem
Ty jesteś pozbawiony tego problemu :D
-
czy można założyć rozmiar opon zimowych 185/65 R15
Ja bym fabryki nie poprawiał i zakładał 195/65/15 to i tak już są szytki jak do kolarki ale na zime idealne. :)
-
silnik M60 problem z olejem
Popieram Franka na 99,9% membrama przewietrzania komory korbowej koszt ok 150zł.
-
M3 z instalacja gazowa
Kiedyś to auto widziałem na tej stronie http://www.mpwr.pl/index.php i filmy z jego udziałem i powiem że naprawde jezdziło :D
-
stalowy kolektor do M50
O kurde ale ten kolektor chamsko wygląda :twisted2:
-
mały problem - zmiana wału napedowego
Musisz wymienić cały dyfer z półosiami bo wszystko jest inne w automacie. :D
-
do mechanika? do gazownika? do wróżki?
O widze kolega 18km odemnie gaz zakładałeś u Wiesia ? :D
-
Gdzie jest ukryty wlew gazu?
A u mnie jest tak :mrgreen: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img517.imageshack.us/img517/3587/dsc036275ce.jpg
-
PRZYCISK--do czego sluzy?
W katalogach BMW taka klima jet opisana jako klima ECONOMIK tylko musze poszukać na jakiej zasadzie ona działa.
-
końcówki spryskiwaczy - zamienniki
Koszt nie grzanych to ok 45zł za szt.