Treść opublikowana przez Radek540V8
-
E34 Prospekt serii EXECUTIV
Mam jeszcze dużo prospektów e34 M5 i takich tam cenników wypasu itd tylko większość w formacie PDF. :D
-
FILTR PRZECIWPYŁKOWY
Jak go wyjmiesz i nie będziesz zakładał to po pewnym czanie syf tak zapha ci nagrzewnice że będziesz musiał ją wymienic :D
-
zmiana silnika z 4.0 (m60) na 4.4(m62)
Da sie i nie ma większego problemu :D
- bład 81 ? 525ix
-
podgrzewanie zamka - jest czy nie ma?
Dokładnie tak jak napisał Martur tylko lampka w samochodzie musi być ustawiona w tą pozycje że jak sie otwiera drzwi to musi zapalać sie światło a jk ktos nie ma grzanego zamka to nie będzie mu sie zapalać światło w aucie jak pociągnie za klamke no i grzany jest tylko zamek kierowcy :D
-
klamka i zapalajaca sie lampka
Zaświecenie się światła po podniesieniu klamki kierowcy powoduje podgrzewanie zamka kierowcy i mozna tak zrobic 3 razy :D
-
jak zabezpieczyć felgi...
Tylko jak ET będzie małe i zamontujesz jeszcze dystanse to chyba będziesz musiał sobie błotniki napompować żeby ci o ranty nie obcierało :twisted2:
-
problem z radiem - gdzie jest wzmacniacz?
Po prawej stronie w bagażniku pod tapicerką przykręcony do poszycia błotnika :D
-
Jaka firma produkuje łorzyska dla BMW
SKf
-
piasty - ktoś przerabiał?
Kup od Compakta i wszystko będzie pasować :D
-
ASC+T - Czy mozna zamontować ?
Powiem że mam w opcii ASC+T i jestem bardzo zadowolony :D
-
E34 Prospekt serii EXECUTIV
http://rhantos.freeweb.hu/Die%20BMW%205er%20Executive-Modelle/page01.html
-
ASC+T - Czy mozna zamontować ?
Chłopaki nie polecam jest naprawde dużo do zrobienia i raczej jest to nie opłacalne:wiązka,pompa abs,przepustnica,sterownik,rurki do asc itd ja bym sie tego nie podją :D
-
ASC - problem - samo się wyłącza po kilku kilometrach
Filtr jest zamontowany przy misce olejowej po prawej stronie na przewodzie co wuchodzi z pompy i idzie do rozdzielacza koszt nowego to ok 100zł a tu masz nr z etk 34 51 1 159 666
-
blokada tylnych kół? o co chodzi?
W 520 a nawet w 518 była montowana szpera za dopłatąc :D
-
ASC - problem - samo się wyłącza po kilku kilometrach
U ciebie jest jeszcze filtr układu asc wymien go może coś pomoże :D
-
UCIĄŻLIWE STUKANIE PRZY ODPALANIU SAMOCHODU RANKIEM
To jest to samo no można tak powiedzieć :twisted2:
-
UCIĄŻLIWE STUKANIE PRZY ODPALANIU SAMOCHODU RANKIEM
Kolega napisał że olej teraz ma 5W50 a nie 15W ale ja bym radził zalać CASTROL RS 10W60 jest to pełny syntetyk a szklanki(samoregulatory)przestaną ci stukać :D
-
zaskoczenie
Jak na zwykłą instalke to bardzo dobry wynik :D
-
IMMOBILAJZER - JEST???
Od 09/94 każde BMW ma montowane seryjnie Immo.
-
Wesołych Świąt!!!
[/b]Wszystkiego naj,naj,naj najlepszego zdrowych i wesołych świąt. :D
-
klocki hamulcowe firmy ....
ATE to wydatek ok 140zł :D
-
klocki hamulcowe firmy ....
Zakładaj ATE naprawde super klocki i znana firma :D
-
Jaka szerokość zimówek - 195 czy 205 do E32.
Popieram Franka najlepszy rozmiar to 225/60/15
-
Coś na temat gazu LPG
Jak tak zrobią to ja sie z tego kraju wyprowadzam bo tak dłużej być nie może .