Treść opublikowana przez Radek540V8
-
koła od e36 do e34
Tak wejdą tylko będą bardzo zapadnięte .
-
koła od e36 do e34
Średnica tak ale ET nie będzie pasować.
-
Trzesie kierownicą !
Wymień tuleje metalowo gumowe górnych wachaczy i wszystko będzie ok :D
-
Zawieszenie
Febi ostatnio sie bardzo skiepscił nie polecam jak juz to tylko LEMFORDER :D
-
325i | Nie miała baba kłopotu.... - dławi się...
Stawiam na cewki :D
-
HELLO TO EVERYBODY FROM THE ALLUKRAINIAN BMW CLUB
Franku jak znam życie to oddał na zgłoszenie :mrgreen: Niemcy to też niezli kombinatorzy :mrgreen:
-
HELLO TO EVERYBODY FROM THE ALLUKRAINIAN BMW CLUB
No to ciekawe co niemiec mówi jak ma jechac do Polski :duh: trzeba pojechać sprawdzić i wtedy sie wypowiadać ja jakoś dotąd nie wracałem z za wschodniej granicy z buta.
-
Felgi aluminiowe - jakie ET, jaka szerokość opony?
I takie samo będzie na 16 lub mniejsze nigdy do e34 większe bo wtedy za bardzo wpadna do środka :D
-
Wybór spreżyn
Cena to 220eur za kpl zawias robi sie -30mm ale na tych oponach to będzie napewno tarło powinieneś mieć 225/55/16
-
czy jest jakas roznica w sprezynach w 525TDS a 540i?
Radze tylko montować takie jakie są przeznaczone do danego modelu bo z zawiasem nie ma żartów.
-
seryjny immobiliser
Wszystkie BMW po 09/94 miały montowany immo seryjnie.
-
sekwencjia KME
Oooo własnie tak jak Kai napisał popieram w 100% :mrgreen:
-
pokazuje mi komunitat o płynie spryskiwacza
Wyjmij czujnik ze zbiorniczka i go przeczyść ew jak nie pomoże to go wymień :)
-
wymiana silnika
Silnik + wiązka do tego silnika i + sterownik i wszystko będzie działać :D
-
potrzebne schematy modulu CHECK CONTROL
W e32 ie34 trzeba przeprogramować a jak chcesz to kup licznik tylko nr nadwozia nie bedą sie zgadzały.
-
potrzebne schematy modulu CHECK CONTROL
A ja mówie tylko przeprogramowanie kośći w liczniku i wszystko będzie chodziło jak trza :D
-
Zbiornik paliwa
Moim zdaniem masz żle zapiętą pompe w koszu i nie wybiera paliwa do końca musisz sie dostać do wnętrza zbiornika i ją poprawnie zapiąć w koszu :D
-
komputer pokazuje mi swiatla cofania
Napisz jaki ci dokładnie komunikat wyświetla ?
-
Czy to orginał - zderzak M3 e36 ???
Bo to jest zderzak M-Technik a nie od m3 i jest na 100% oryginalny :D
-
dorabianie kluczyków
Ja napisałem cene normalnego bez pilota a taki z pilotem to cena ok 600zł
-
dorabianie kluczyków
Kujon najlepiej jadz do serwisu kluczyk bez pilota z immo to koszt ok 200zł.
-
brak napiecia na pompie paliwa
Sprawdz przewody w miejscu gdzie wchodzą do wnętrza auta tzn przy akumulatorze lubią tam sie przecierasć.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Musze zrobić pomiar bo niepamiętam ale chyba cos ok 10cm.
-
Skrzynia manual -jak sprawdzić poziom oleju
Zobacz jaki olej poleci czerwony czy jakis inny jak czerwony to dolewaj ATF ale myśle że lepiej już zmienic cały to tylko koszt 40zł za olej :D
-
Komunikaty co one oznaczają?
Ten drugi komunikat odsyła do instrukcji obsługi :mrgreen: