Skocz do zawartości

Radek540V8

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radek540V8

  1. Radek540V8 odpowiedział(a) na koziolek-1-fax temat w E34
    Tak wejdą tylko będą bardzo zapadnięte .
  2. Radek540V8 odpowiedział(a) na koziolek-1-fax temat w E34
    Średnica tak ale ET nie będzie pasować.
  3. Radek540V8 odpowiedział(a) na weslee temat w E34
    Wymień tuleje metalowo gumowe górnych wachaczy i wszystko będzie ok :D
  4. Radek540V8 odpowiedział(a) na Albert1 temat w E34
    Febi ostatnio sie bardzo skiepscił nie polecam jak juz to tylko LEMFORDER :D
  5. Stawiam na cewki :D
  6. Franku jak znam życie to oddał na zgłoszenie :mrgreen: Niemcy to też niezli kombinatorzy :mrgreen:
  7. No to ciekawe co niemiec mówi jak ma jechac do Polski :duh: trzeba pojechać sprawdzić i wtedy sie wypowiadać ja jakoś dotąd nie wracałem z za wschodniej granicy z buta.
  8. I takie samo będzie na 16 lub mniejsze nigdy do e34 większe bo wtedy za bardzo wpadna do środka :D
  9. Radek540V8 odpowiedział(a) na zielony temat w E32
    Cena to 220eur za kpl zawias robi sie -30mm ale na tych oponach to będzie napewno tarło powinieneś mieć 225/55/16
  10. Radze tylko montować takie jakie są przeznaczone do danego modelu bo z zawiasem nie ma żartów.
  11. Radek540V8 odpowiedział(a) na danielox temat w E36
    Wszystkie BMW po 09/94 miały montowany immo seryjnie.
  12. Oooo własnie tak jak Kai napisał popieram w 100% :mrgreen:
  13. Wyjmij czujnik ze zbiorniczka i go przeczyść ew jak nie pomoże to go wymień :)
  14. Radek540V8 odpowiedział(a) na opornik temat w E36
    Silnik + wiązka do tego silnika i + sterownik i wszystko będzie działać :D
  15. W e32 ie34 trzeba przeprogramować a jak chcesz to kup licznik tylko nr nadwozia nie bedą sie zgadzały.
  16. A ja mówie tylko przeprogramowanie kośći w liczniku i wszystko będzie chodziło jak trza :D
  17. Radek540V8 odpowiedział(a) na bmatey temat w E34
    Moim zdaniem masz żle zapiętą pompe w koszu i nie wybiera paliwa do końca musisz sie dostać do wnętrza zbiornika i ją poprawnie zapiąć w koszu :D
  18. Napisz jaki ci dokładnie komunikat wyświetla ?
  19. Bo to jest zderzak M-Technik a nie od m3 i jest na 100% oryginalny :D
  20. Ja napisałem cene normalnego bez pilota a taki z pilotem to cena ok 600zł
  21. Kujon najlepiej jadz do serwisu kluczyk bez pilota z immo to koszt ok 200zł.
  22. Sprawdz przewody w miejscu gdzie wchodzą do wnętrza auta tzn przy akumulatorze lubią tam sie przecierasć.
  23. Musze zrobić pomiar bo niepamiętam ale chyba cos ok 10cm.
  24. Zobacz jaki olej poleci czerwony czy jakis inny jak czerwony to dolewaj ATF ale myśle że lepiej już zmienic cały to tylko koszt 40zł za olej :D
  25. Radek540V8 odpowiedział(a) na Fazi11 temat w E34
    Ten drugi komunikat odsyła do instrukcji obsługi :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.