Treść opublikowana przez Radek540V8
-
mróga kontrolka oleju
A na twoim miejscu zajął bym się szybko tym problemem bo może motorek stanąć na amen.
-
FORUM SUBARU
Etam olac ich i sie nie przejmować moje wyznanie jest takie JAPONIEC TO KONIEC :twisted: :twisted2:
-
Czy lusterka na stopce i te zwykłe pasują zamiennie?
Tak nie ma problemu ze zmianą ze starych na nowe ale tylko w e34 :D
- sonda lambda
-
Woda w wydechu
Pojedz w dalszą trase i dobrze rozgrzej wydech :D i będzie po kłopocie bo woda odparuje a tak pozatym to nie masz czym sie martwic bo to jest norma :D
-
jak sciągnąć listwe zderzaka przedniego??
Podważ śrubowkrętem w miejscu gdzie się łączy przy rejestracji i odpinaj nic sie nie połamie ale najlepiej w ciepłym pomieszczeniu bo przy mrozie może jednak strzelic :D
-
oeldruck sensor - co to za komunikat?
Musisz wymienić czujnik cisnienia oleju.
-
[Exx] Odpowietrzanie hamulców
Pompa od ABS nic do tego nie ma przecież zaworki chodzą dopiero jak ABS zaczyna działać a do takiego ASO to ja bym auta nie oddał.Sprawdzałem terz nawet w TIS i nic takiego nie pisze a to jak sie odpowietrza hamulce w aucie z automatyczną skrzynią abs asc i Bóg wie czym jeszcze :twisted2:
-
[Exx] Odpowietrzanie hamulców
Boggy e36 skąd posiadasz takie bzdurne wiadomości? :duh:
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
Na B8 napewno będzie twardo tylko jeszcze nie wiem jak :twisted2:
-
UCIĄŻLIWE STUKANIE PRZY ODPALANIU SAMOCHODU RANKIEM
Daj sobie z tym luzu 1 do 5 sek to jest normalny obiaw nie ma sensu wydawać kaski lepiej przeznacz ją na coś innego :D
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
Np:WEITEC,EIBACH,AP, Weitec to jest:-35mm dwie osie EIBACH : przód -25/35mm a tył -20/30mm] mozna jeszcze znależć dużo firm ale te są najbardziej znane :D
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
Da sie i to bezproblemowo tylko nie na sprężynach H&R.E34 można posadzić z tył do -40mm
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
Myśle że koledze przydał by sie PROZAK :twisted2:
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
Papabeer czytałem troszke niemieckich for i dzwoniłem do gości co zajmująsię zawieszeniami bo też do siebie chciałem zamontować B6 ale stanowczo mi odradzili i nawet mówili że przu sporowych sprężynach samochód może na B6 zachowywać sie jak piłka,ja będe dopiero zakładał na wiosne te amorki więc będe mógł zdać relacje napewno będzie twardo ale podobno da sie wytrzymać :D zadzwon do tego gościa od tych amorów co ja kupiłem on ma naprawde super ceny na przód za dwa do mnie powiedział 850zł no to myśle że cena super. A teraz do Franka:masz racje kiedyś to mi biło na dekiel i nie oszczędzałem auta tzn opon itd ale od kiedy zacząłem sam zarabiać i utrzymywać auto to już nie tak często zdarza mi sie strzelać ze sprzęgła bo to jednak troche kosztuje :mrgreen:
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
TYlko ciekawe czy teraz nie będzie taczki ale co mi tam zawsze będzie bezpiecznie przy dużych prędkościach.
-
740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?
Ja własnie kupiłem B8 Sprint w super promocji :D http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=79983133 Mam sprężyny H&R -35mm przód i -10mm tył i z tego co sie dowiadywałem to do sportowych sprężyn - to tylko B8 Sprint a co do opon to mi sie normalnie wycierają i na nowych robie tak ok 60-70tys km na tylnych :D
-
Problem przy wciśniętym pedale hamulca.
Wyjmij bezpiecznik od ABS i będzie rozłączony :D
-
chyba cos z nia jest nie tak ( e46)
To są wszystko wały jak już to jechać i zobaczyć żadnych zaliczek jak jest uczciwy to powinien mu wystarczyć fax z rezerwacją i tylko tyle.
-
Jak czasami czytam forum techniczne to opadam z sił :)
209tkm i udukomentowany :D a w 530V8 jak miałem to nakręciłem 720tkm i chodziła super tylko karoserja sie już zmęczyła a jak ją kupowałem to miała 40200km i miała 1,5roku :D No 540 POST :twisted2:
-
Jak czasami czytam forum techniczne to opadam z sił :)
No ja raz w miesiącu zmieniam olej :D ale to tylko trasa i to praktycznie 3/4 w niemczech :D
-
Jak czasami czytam forum techniczne to opadam z sił :)
Dokładnie tak jak to napisał KAI tylko profesjonalny montaż LPG uchroni przed awariami ja zrobiłem już 62000km od lipca i ani jednego problemu :D
-
gazownik do 750 w woj łodzkim?
Tylko sekwencja i koszt to ok 8000 a 10000zł
-
zmiana silnika z 4.0 (m60) na 4.4(m62)
No i dlatego nie ma to jak MANUAL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted2:
-
zmiana silnika z 4.0 (m60) na 4.4(m62)
Franku myśle że lepiej wstawić manuala do m60 4,0 i go troszke podrobić i efekty naprawde zadziwiające :D