Skocz do zawartości

Radek540V8

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radek540V8

  1. Radek540V8 odpowiedział(a) na rafikc temat w E34
    Coś Mavic jest złośliwy.Frank tak trzymaj :cool2: :cool2: :cool2:
  2. Ja tak miałem w 530 i troszke za mocno przycisnąłem jak była padnięta podpora i niewidoczne skrzywił się wał .
  3. Ja też jestem za tym żeby powstał CZAT :8)
  4. Chłopaki jak coś wprowadzą nie do przełknięcia to znów zaczną sie przeszczepy i tyle będą z tego mieli że już nic im do budżetu nie będzie wpływać.
  5. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  6. Niki to nie z ich przepisów tylko że nie chce im sie robić a tak jest najprościej :twisted2:
  7. Mavic powiem tylko tak każdy lubi to co mu sie podoba mi sie podoba rozpórka a wiocha to auto na 17" feldze i normalnym zawiasie. :twisted2:
  8. Nie miał a jak chce to możemy sprawdzić parametry trakcyjne aut i wszystko sie wyjasni bo mamy takie same auta :norty:
  9. :cool2: :clap: :cool2:
  10. Radek540V8 odpowiedział(a) na NIKI temat w E32
    Niki za te listwy co ty kupujesz to sie zgadza jest to normalna cena ale Kai napisał że listwa do lakierowania czyt. do (M PAKET)500zł a ja zapłaciłem 204zł tylko oto mi chodziło a mam program z aktualnymi cenami i wszystko mi sie zgadza. :D
  11. Radek540V8 odpowiedział(a) na NIKI temat w E32
    Kai ja za tą do lakierowania zapłaciłem dokładnie 204zł nie wiem gdzie oni dorwali taką cene :D
  12. Sorki ale na zamówienie nie sciągam aut a z używaną rozpórką to możesz spokojnie kupic jak masz gdzie :D
  13. Moge ci przywieżć z BERLINA tylko jaką chcesz stalową czy alu będzie firmy WEICHERS
  14. Moge powiedzieć że to nie jest tylko efekt wizualny ale naprawde auto zmieniło charakterystyke jazdy na lepszą a i nie trzeszczy tak jak by było bez rozpórki bo ona usztywnia całą karoserie ja do V8 kupowałem w stanach bo w europie jest niedostępna koszt to 300USD ale to już ze wszystkim ale naprawde warto i w DARSTUNNING nie mają napewno do V8 bo podsyłali mi fotke i różnił a sie znacząco od mojej wyprofilowaniem.Moja jest produkcji amerykańskiej firmy RACING DYNAMICS.http://www.racdyn-usa.com/ :8) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img377.imageshack.us/img377/749/dsc032065pb.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img400.imageshack.us/img400/8975/dsc032055bi.jpg
  15. Radek540V8 odpowiedział(a) na 761robo temat w E34
    Zaczyna padać pompa pliwowa :(
  16. Radek540V8 odpowiedział(a) na pawele temat w E36
    To jest do oryginalnej akumulatorowej latarki BMW to gniazdo jest do jej ładowania.
  17. Mavic masz identycznie zrobiony wlew jak ja tzn w profesjonalnym miejscu :dance:
  18. No to faktycznie ja nie zrozumiałem albo ty nie zrozymiale napisałeś ale zwracam honor.
  19. Oni głupot nie piszą poprostu ty sie nie znasz poczytaj troszke a będziesz wiedział do jakiego modelu jakie idą skrzynie wystarczy sprawdzić w ETK :twisted2:
  20. Nie sugeruj się tym że mechanik powiedział że termostat jest ok wymien go na nowy najlepiej na firme wahler to będzie jak oryginał i wszystko będzie ok :D
  21. Jelito zakładał gaz w warsztacie w którym nie chce sie pracownikom troszke własnej inicjatywy wykazać jak tylko by chcieli to by wszystko ładnie pochowali.
  22. Powiem ci że jak chcesz pojezdzić nim 2,3 lata to nawet sie nie zastanawiaj.
  23. Dudek dokładnie jak mówisz bo trzeba zamontować dwie instalki od rzędówek koszt jednej to ok 3800zł.
  24. Radek540V8 odpowiedział(a) na Marek 740 temat w E32
    Miska odkręca się bez problemu uszczelka to koszt 79zł droga bo jest metalowo gumowa :D
  25. Ja mam BRC SEQENT i jestem bardzo zadowolony zrobiłem już na niej od 2,5miesiąca i zero problemów i z tego co sobie poczytałem to chyba jest to jedna z najbardziej zaawansowanych instalacji może być stosowana jako sportowa instalacja gazowa tylko jest jeszcze jedna opcja że BRC SEQENT jest chyba ze trzy rodzaje:JUST,FLY,i jeszcze jakaś tylko nie pamiętam.Polecam BRC

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.