Treść opublikowana przez Radek540V8
-
540 automat.
Coś Mavic jest złośliwy.Frank tak trzymaj :cool2: :cool2: :cool2:
-
Wymieniłem podpore i dudni....
Ja tak miałem w 530 i troszke za mocno przycisnąłem jak była padnięta podpora i niewidoczne skrzywił się wał .
-
A MOŻE BY TAK FORUMOWY CZAT ????
Ja też jestem za tym żeby powstał CZAT :8)
-
Cyrk zaczyna sie na nowo ! Marcinkiewicz zapowiada wojne !
Chłopaki jak coś wprowadzą nie do przełknięcia to znów zaczną sie przeszczepy i tyle będą z tego mieli że już nic im do budżetu nie będzie wpływać.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Gdzie jest ukryty wlew gazu?
Niki to nie z ich przepisów tylko że nie chce im sie robić a tak jest najprościej :twisted2:
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Mavic powiem tylko tak każdy lubi to co mu sie podoba mi sie podoba rozpórka a wiocha to auto na 17" feldze i normalnym zawiasie. :twisted2:
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Nie miał a jak chce to możemy sprawdzić parametry trakcyjne aut i wszystko sie wyjasni bo mamy takie same auta :norty:
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
:cool2: :clap: :cool2:
-
Gumowe listwy pod drzwiami
Niki za te listwy co ty kupujesz to sie zgadza jest to normalna cena ale Kai napisał że listwa do lakierowania czyt. do (M PAKET)500zł a ja zapłaciłem 204zł tylko oto mi chodziło a mam program z aktualnymi cenami i wszystko mi sie zgadza. :D
-
Gumowe listwy pod drzwiami
Kai ja za tą do lakierowania zapłaciłem dokładnie 204zł nie wiem gdzie oni dorwali taką cene :D
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Sorki ale na zamówienie nie sciągam aut a z używaną rozpórką to możesz spokojnie kupic jak masz gdzie :D
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Moge ci przywieżć z BERLINA tylko jaką chcesz stalową czy alu będzie firmy WEICHERS
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Moge powiedzieć że to nie jest tylko efekt wizualny ale naprawde auto zmieniło charakterystyke jazdy na lepszą a i nie trzeszczy tak jak by było bez rozpórki bo ona usztywnia całą karoserie ja do V8 kupowałem w stanach bo w europie jest niedostępna koszt to 300USD ale to już ze wszystkim ale naprawde warto i w DARSTUNNING nie mają napewno do V8 bo podsyłali mi fotke i różnił a sie znacząco od mojej wyprofilowaniem.Moja jest produkcji amerykańskiej firmy RACING DYNAMICS.http://www.racdyn-usa.com/ :8) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img377.imageshack.us/img377/749/dsc032065pb.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img400.imageshack.us/img400/8975/dsc032055bi.jpg
-
Pompka paliwa
Zaczyna padać pompa pliwowa :(
-
wtyczka w schowku ??
To jest do oryginalnej akumulatorowej latarki BMW to gniazdo jest do jej ładowania.
-
wrazenie po zalozeniu sekwencji DIEGO do 320i M50
Mavic masz identycznie zrobiony wlew jak ja tzn w profesjonalnym miejscu :dance:
-
POMOCY - servis automatu w e34 540
No to faktycznie ja nie zrozumiałem albo ty nie zrozymiale napisałeś ale zwracam honor.
-
POMOCY - servis automatu w e34 540
Oni głupot nie piszą poprostu ty sie nie znasz poczytaj troszke a będziesz wiedział do jakiego modelu jakie idą skrzynie wystarczy sprawdzić w ETK :twisted2:
-
Niska temeratura rozgrzanego silnika...
Nie sugeruj się tym że mechanik powiedział że termostat jest ok wymien go na nowy najlepiej na firme wahler to będzie jak oryginał i wszystko będzie ok :D
-
OD WCZORAJ MAM GAZ I JEŻDŻĘ JESZCZE SZYBCIEJ
Jelito zakładał gaz w warsztacie w którym nie chce sie pracownikom troszke własnej inicjatywy wykazać jak tylko by chcieli to by wszystko ładnie pochowali.
-
Gaz w 5.0 V12?
Powiem ci że jak chcesz pojezdzić nim 2,3 lata to nawet sie nie zastanawiaj.
-
Gaz w 5.0 V12?
Dudek dokładnie jak mówisz bo trzeba zamontować dwie instalki od rzędówek koszt jednej to ok 3800zł.
-
Kontrola pompy olejowej
Miska odkręca się bez problemu uszczelka to koszt 79zł droga bo jest metalowo gumowa :D
-
Jaka sekwencja? OMVL Dream, BRC Sequent czy moze E-G@S??
Ja mam BRC SEQENT i jestem bardzo zadowolony zrobiłem już na niej od 2,5miesiąca i zero problemów i z tego co sobie poczytałem to chyba jest to jedna z najbardziej zaawansowanych instalacji może być stosowana jako sportowa instalacja gazowa tylko jest jeszcze jedna opcja że BRC SEQENT jest chyba ze trzy rodzaje:JUST,FLY,i jeszcze jakaś tylko nie pamiętam.Polecam BRC