Treść opublikowana przez Radek540V8
-
Skrzynia manual -jak sprawdzić poziom oleju
Z boku skrzyni masz korek wlewowy odkręć go i zobacz czy leci olej jak nie to uzupełnij tak aby sie troche polało :D .
-
M20b20 ECE-Version, co to za wersja??
I własnie ETK sie sugerowałem :D
-
Do czego to jest? Okrągły zawór pod kolektorem...
Jest to zawór przewietrzający zbiornik paliwa najlepiej podjedz na kompa i zrób mu test wykonawczy i zobacz jak sie zachowuje.
-
Pytanie o dystanse
Dokładnie tak jak Jelito napisał 205/65/15 :D
-
diesel-odpalanie na mrozie
Jak njbardziej bo to jest DIESEL :(
-
ASC da sie zamontowac?
Przebudowa układu hamulcowego przepustnica do ASC i jeszcze pare innych rzeczy poszukaj sobie najlepiej w ETK. :D
-
co to za wężyk z zaworkiem
I dokładnie tak jak mówisz jest wyjscie z przepustnicy pod ten wężyk i niemcy podłanczają pod niego jakąś sąde do pomiarów.
-
co to za wężyk z zaworkiem
Kai musisz mieć ten filterek jest on koło lewej lampy :D
-
ASC da sie zamontowac?
Nie nie będzie działało do tego jest potrzebne jeszcze dużo innych rzeczy + inna instalacja elektryczna a zresztą to było już na forum tylko trzeba poszukać :D
-
komunikat na CHECK CONTROL......
Kingfox one nie kłamią tylko ostrzegają cie że zaraz skonczą ci sie klocki ja np 1000km to robie w jeden dzień i to jest po to abyś gdzieś w trasie nie obudził się z ręką w nocniku :twisted2:
-
komunikat na CHECK CONTROL......
A czujniki w klockach wymieniłeś ?
-
kontrolka od poduszki
Tak kto jest jak sie nie umiejętnie wyjmuje zegary :evil:
-
Jaki olej do skrzyni i do mostu??
To zapytaj sie tych pare osób na jakiej podstawie to stwierdzili ?
-
Prawdziwy rarytas e34 540i Manual Limousine
Są wysokie bo jest to super auto i jest ich mało a na e34.de też sie podniecają zawsze jak jest dyskusja na temat 540 manual :mrgreen: :twisted2:
-
Prawdziwy rarytas e34 540i Manual Limousine
No ja też teraz urosłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Prawdziwy rarytas e34 540i Manual Limousine
Widze że Frank ma te same dane co ja :D Może i słabo sie sprzedawała ale ja bym innej nie kupił :D Śmiem twierdzić że bardzo mało ich wyprodukowano .Ciekawe ile jeszcze sie ich porusza :D No ale Alpina to nie jest taka seria jką jest takie seryjne BMW.797 szt mówi samo za siebie że masz jedno z bardzo nielicznych aut na rynku i z tego wszystkiego robi się też cena na to auto
-
Prawdziwy rarytas e34 540i Manual Limousine
Byli tylko nie zadługo je produkowali bo od 10/93 do 10/95 i zakończyła sie era e34 no i automat to w 540 był standart a manual występował jako opcja ilosc szt sama za siebie mówi i dlatego są takie ceny w niemczech i u nas :mrgreen:
-
Dynamiczne auto- potrzebuję informacji
Dokładnie jest tak jak napisał BOOGI i wtedy to auto jest ekonomiczne :mrgreen:
-
Prawdziwy rarytas e34 540i Manual Limousine
Witam mam pytanko Ile może byc w Polsce 540i e34 Limuzyn z manualem bo z tego co wiem to od początku jej produkcji wyprodukowali tylko 797szt i moim skromnym zdaniem jest to prawdziwy rarytas :mrgreen: Wrazie czego mam na potwierdzenie mojej opini stosowny dokument.
-
Rozrząd 740 - ktoś wymieniał?
Koszt wymiany tylko głównego łańcucha i współpracujących z nim części to 425eur na oryginałach i takie bym polecał ale troche dziwne z tym rozrządem może poprzedni własciciel jezdził na syfnym oleju ? Ja bym poszukał na twoim miejscu drugiego silnika bo trafiają sie naprawde landrynki w rozsądnej kasie na przykład tyle ile wydasz za robote i za częsci.Ja na silniku M60 zrobiłem w 530 730tys i nigdy nie mogłem nażekac na rozrząd a zresztą na cały motor tylko że ja go kupiłem rocznego jak miał 40200km . :D
-
Jaki olej do skrzyni i do mostu??
Do skrzyni olej ATF DIII a do mostu to najlepiej CASTROL TAF-X 75W90 :D chyba że masz most ze szperą to wtedy 75W140
-
nie umie otworzyc tylnych drzwi
Może padły z tyłu siłowniki od centralnego i pozostały w pozycji zaryglowanej :(
-
problem ze zmiana jezyka komputera
A czy jak wciskasz prawy przycisk na włączonej statyjce to wogóle wyświetla coś ?
-
Golf '93 vs E36 '91 - porównanie kosztów
Podstawowa sprawa to wiedziec gdzie kupować jakie części i wtedy masz realne koszty utrzumania np. Ja w sobote wymieniałem tarcze klocki z tyłu w swojej 540 + czujnik klocków koszt 350zł za ATE to wcale nie tak drogo jak za formowe rzeczy za tarcze na przód do 750i po 90r naprzykład ATE POWERDISC płace za szt 201zł a tarcza ma wymiar 324*30 tak że te ceny nie są takie straszne. :D
-
problem z ogrzewaniem
Ja stawiam na pompe wody bo ona jest na plastykowym wirniku i lubi się ten wirnik obrabiać .