Treść opublikowana przez saku82pl
-
ile oleju idzie do 320 v6
najnowsze m3 to już v8
-
Przez 1 cykającą szklankę mam wymienić wszystkie?!
hej, podłacze sie pod temat, będę robić generalkę - tzn nie ja a jakiś mechanik - może ktoś napisać co konkretnie trzeba zmienić a co warto, koszt remontu powiedzmy że nie jest dla mnie aż tak bardzo ważny, chcę zrobić silnik na cacy. motor to m50b25 bez vanosa, pozdro :wink:
-
rozporka kielichów
nie wiedzialem ze mozna kupic aluminiowe rozporki :duh: na allegro to niedlugo nic porzadnego sie nie dostanie, robi sie z tego taki chinski bazar!!
-
pytanie o typ kierownicy
jaką taśmę??!! odkręc i sam zobacz, zajmie ci to około minuty!!!!!
-
wachacze przednie
to prawda, w poprzednim e36 mialem wachacze od e30, mechanicy mowili ze jakies tam gumy dochodzace do nich wolniej sie zuzywaja czy cos takiego, juz nie pamietam dobrze, ale cos one pomagaja, najlepiej moze popytaj jakiegos mechanika od bmw, pozdro...
-
Problem z dynamicznym startem e36 m50b20
wg mnie tak, bo sam mam takie objawy
-
Warto zamontowac SZPERE 25% do TDS 318??
przy normalnej jedzie kompletnie nie jest ci to do niczego potrzebne, ale jesli cena jest nie za wysoka (czasami znajomi sprzedają coś taniej) to może warto kupic i pozniej odsprzedac z zyskiem, taka szpera jeśli w dobrym stanie zawsze będzie w cenie, pytanie tylko czy twój znajomy też tak samo myśli :wink:
-
Wymiana tapicerki szyberdachu - kto wie jak??
dobra, temat rozkminiłem, zajeło mi to nie 3 - jak pisał risto - a jedną godzinę, tylko dlatego aż całą godzinę, że miałem wyjęty szyber i był on w pozycji całkowicie zamkniętej, samo uchelenie zajeło mi 30 minut, jest tam reptem kilka śrub do odkręcenia, potem pokrywa (blacha) szybra schodzi i już można odkręcić tą część widoczną od wew. auta jak ktoś będzie coś takiego kiedyś robił i będzie mieć problem, to niech pisze do mnie gg: 3642750 email: [email protected]
-
Błotniki, maska, e36 coupe
wszystko po prostu kosztuje, niektorzy chca zrobic cos za nic i taki jest tego efekt, pozdro
-
Błotniki, maska, e36 coupe
nie no bez przesady ze calego, przerabiasz przod blotnikow i cala maske, ale czy lacznie z malowaniem zaraz koszt wyjdzie pow 10000?? watpie
-
Wymiana tapicerki szyberdachu - kto wie jak??
eeeee, nie jest tak łatwo, gdzie niby jest ten otwór na imbusa??
-
Filtr stożkowy ?
po trzecie - dorosnij, kiedys trzeba i nie lodz sie ze cos za kilka zlotych zmieni cokolwiek w silniku na lepsze, bo na gorsze - owszem, bardzo latwo zepsuc dolot gow...nym stozkiem, pozdro...
-
Błotniki, maska, e36 coupe
hehe :D jestes pewnie ze to blotniki i maska od e46??!! :mrgreen: auto bylo juz omawiane, pewnie nie raz, i jest po prostu przerobione w stylu e46 ale nikt nie uzywal do tego blach e46, troszke wyobrazni !! :mrgreen:
-
Wymiana tapicerki szyberdachu - kto wie jak??
super, w koncu ktos odpisal konkretnie :D hehe, zrobilo sie cieplej i chyba bede zmieniac w koncu podsufitke, dzieki jarku
-
zmiana kolektora ?
no tak ale czy rzeczywiscie jest to przyrost ktory cokolwiek poza roznica na wykresie przyniesie jakies wymierne korzysci np. w postaci lepszego kopa od dołu obrotow?? czy moze jest to tak jak kolega "Piona" wczesniej pisal, moc owszem wzrosla ale tylko przy wysokich obrotach! zreszta byles na hamowni to pokaz wykres i wtedy nie bedzie niedomowien, poza tym chcialbym przypomniec ze autor ma silnik m52b20 wiec nie wiadomo czy zmiana kolektora cokolwiek polepszy
-
Jaki Silnik w e36 nadaje się pod turbo albo kompresor ???
to od razu mowie ze daruj sobie uturbianie a sprzedaj 328 (przeciez sa w cenie) i szukaj m3, w idealnym stanie bedzie chyba juz tylko zyskac na wartości, wiec za 10 lat odsprzedaz z zyskiem, a uturbione 328 predzej czy pozniej pewnie i tak ci padnie, pozdro...
-
zmiana kolektora ?
oj maniek przestań, moja to jest pruchno przy waszych a na powaznie, to lepiej popytaj sie kogos kto sie zna czy te przerobki cos dadza, i czy jakos nie zaszkodza, w kolektorze od m50b25 masz wieksze kanaly dolotowe niz od 2.0, nie wiem po co ci te wtryskiwacze od 2,5 lub 2,8, przeciez i tak wiecej paliwa nie bedzie musialo przez nie przeleciec, a wydech?? nie wiem czy to w ogole warte swieczki, wolalbym np. wstawic barany i jakis nazwijmy to "dedykowany" dolot markowej firmy...
-
swiece,sportowy filt, tuning, e36-->porady
hehe :D dlatego też nikt ci nic konkretnego nie pisze
-
[ E36 ] Nie Wyłącza Się Wyświetlacz Licznika Kilometrów
Witam, nie wiem czy problem juz rozwiazany bo nie czytalem postow do konca, ale dzieje sie tak jak zmostkujesz kable czerwony z zoltym od kostki radia w celu podtrzymania pamieci, pozdro...
-
Jaki Silnik w e36 nadaje się pod turbo albo kompresor ???
najlepszy to oczywiscie m50b25 bez vanosa, ale czy to bedzie oryginalne to watpie, pozdro...
-
zmiana kolektora ?
Było o tym kilka razy conajmniej. Nie wiem tylko czy zdajesz sobie sprawę że nie jest to robótka typu plug&play, bo kolektory trzeba lekko przerobić. Poszukaj na forum
-
podgrzewane lusterka
na 99% masz podgrzewane lusterka, skoro nawet zamki masz, szyba tylnia ci dziala??
-
Nierowna praca silnika po zamontowaniu audio
wg mnie radio a glownie wzmak za duzo pradu biora, kondensator na pewno by sie przydal jak nie masz a i jeszcze drugi aku moze, pozdro...
-
Wymiana tapicerki szyberdachu - kto wie jak??
a risto masz moze pomysl jak otworzyc szyber do pozycji uchylonej, jak kolega wyżej, szyber od m-pakietu leży u mnie w pokoju?? mam na mysli inny sposob niz wyjecie tego co mam obecnie w aucie i wlozenie nowego tylko po to zeby go otworzyc, pozdro...
-
Zestaw filtra powietrza - Opinie.
puszka izolująca to mniejszy problem, najważniejsze żeby zachować tą oryginalną długość dolotu co pisałem wyżej, jak ktoś założy stożka bezpośrednio przed przepływką to na bank mu auto zmuli