Treść opublikowana przez saku82pl
-
Mam silnik R4,jak bedzie na sprezynach sportowch od R6??!!
nie wiem jak wysoko, generalnie nie kupuje sie sprezyn do 4 garow od 6, wiec sie nie pytaj o to tylko kup odpowiednie, obnizenie do seryjnych amorkow to pewnie max 4cm, pozdro...
-
Mam silnik R4,jak bedzie na sprezynach sportowch od R6??!!
bedzie za wysoko bo silnik r6 jest ciezszy od r4
-
[ E36 ] alu a zawieszenie
jak masz jakis problem to moze sie spotkamy i go rozwiazemy co??
-
[ E36 ] alu a zawieszenie
a tobie o co chodzi?? masz linka do filmu z kabiny, i dalej juz znajdziesz inne, pozdro...;)
-
czy do alu moge wziasc sruby z stalowych? i sprawa et...
ale felg z et 18 nie nalozysz raczej, za bardzo beda wystawac i obcierac o rant, a sruby smialo bym zalozyl takie same, bo niby jaka to roznica, ale felgi na 99% masz zle, pozdro...
-
czujnik temperatury
powinien byc wpiety w zderzak, chyba po lewej stronie, moze masz urwany i znalezc dlatego nie mozesz.
-
[ E36 ] alu a zawieszenie
no to może byś podał najistotniejszy wymiar kół czyli szerokość i ET, bo czy masz 16stki czy 17stki czy 18stki to nie ma różnicy jeśli chcesz auto mocno położyć!!!! chcesz znać konkretnie odpowiedź to podaj wszystki wymiary kół bo nikt zgadywać nie będzie na czym jeździsz, pozdro...
-
Odnośnie m-pakietu (zderzaki)
w sumie też nie wiem. na logikę - maska od coupe i sedana jest inna, coupe ma bodajże dłuższą, pytanie tylko czy błotniki ma takie same, jak nie, to zderzaki też będą inne, poszukaj gdzieś na forum bo jestem pewnien że to już było omawiane, pozdro..
-
Zestaw filtra powietrza - Opinie.
cena jest normalna, tak te zestawy chodzą i tyle, jeśli stożek to tylko i wyłącznie z osłoną termiczną i tzw "przedłużką" - żeby orginalna długość orurowania od kolektora do puszki/stożka była zachowana, czyli taki zestaw jak z linku powinnien coś tam zdziałać, tym bardziej jak ktoś chce jeszcze coś pozmieniać pod maską (kolektor)
-
Podświetlenie panelu nawiewu
....a tak poza tym to juz byl taki temat. Pisało w nim, że niektórzy przerabiali jakąś tam inną żarówkę i wkładali w miejsce oryginalnej, pozdro...
-
Gdzie jest moduł w którym można wpiąć chip??
popatrz tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67209
-
[ E36 ] alu a zawieszenie
koła masz seryjne wiec nie ma problmu, zaloz sobie takie sprezyny jakie ci sie beda podobac, przeciez masz rozne rodzaje obnizenia na sprezynach
-
mrugające cewki zapłonowe
wg mnie te co mrugaja do wymiany, nówka sztuka ok 100zl, pozro...
-
M50B25 Pytanko o ringi CCFL
no to kurde wez miernik i zobacz ktorymi plynie prad, gdzie plus a gdzie minus jest!! jak nie masz miernika to zwykla kontrolke, zreszta w ciemno mozna obstawiac ze czerwony to plus a szary minus, to jest na prawdę proste!! pozdro ;)
-
Czy mogłem popalić jakieś bezpieczniki albo coś wiecej ?
to co ty kupiles uzywke te aku ze rozladowany!! :mrgreen:
-
Czy napisze ktos ile ma obrotów do danej prędkości.
wg mnie sprzeglo ci sie slizga, napisz czy czasami spalanie ci nie wzroslo no i czy na przyspieszeniu nie stracil, jesli na te pytania odpowiesz sobie TAK - to sprzeglo do wymiany, pozdro...
-
318is problemy z zapalaniem i /lub wydechem
tam gdzie SHODAN mieszka nie ma mrozów wiec to nie to :D
-
Jak rozpoznac
jak sprzeglo sie slizga to jest do wymiany
-
szyba pasażera chodzi góra dół(coupe)
wg mnie sam sobie odpowiedziales - "Włącznik w zamku na słupku karosierij wogule nie reaguje na naciskanie." - dziwne, że reszta forumowiczow nie skumala :D Bo to nie ma znaczenia, jak nie działa to szyba nie ma prawa latać góra/dół sama. Zresztą powyżej mnie masz potwierdzenie, że podmiana na sprawny nic nie daje. ano racje, mój błąd :cool2:
-
klopot z silnikiem
skad jestes z tej anglii? powodow takiej pracy silnika jest conajmniej kilka, musisz sprecyzowac.
-
Pęknięta głowica
ja kiedys mialem spawana w starym dieslu ale to tak "w garażu" bo profesjonalny zaklad w ktorym sie pytalem powiedzial ze to nie ma senu, no ale kazdy przypadek jest inny, tak czy siak ciekl plyn chlodniczy juz do konca ciezko jest przegrzac m50b25, w ktorym miejscu cie pekla? jestes pewien? jakie masz objawy?? pozdro...
-
puknięcie z okolic tylnego mostu podczas ruszania ?? co to??
najblizsza mozliwość jest wciaz daleko :mrgreen: ale obstawiam w ciemno jakas gume mocujacą most
-
318is problemy z zapalaniem i /lub wydechem
kurna, to po roku czasu mi dopiero o tym mówisz??:D
-
szyba pasażera chodzi góra dół(coupe)
wg mnie sam sobie odpowiedziales - "Włącznik w zamku na słupku karosierij wogule nie reaguje na naciskanie." - dziwne, że reszta forumowiczow nie skumala :D
-
318is problemy z zapalaniem i /lub wydechem
Shogun a czemu ty nika zmieniles??:D na Shodan :mrgreen: