Treść opublikowana przez saku82pl
-
Vanos czy nie
w Anglii szczególnie cabrio chodzą po wyjątkowo wysokich cenach, to samo m3 w coupe za 4-5 tys w cabrio kosztowałoby juz pewnie od 8-9 w górę.
-
M3 COMPACT poszukiwania??
wiem ze swieta byly i troche wolnego ale nie wypada w swieta pic az tyle :evil:
-
zawieszenie gwintowane....problem???
A ja napiszę to co mi mój mechanik powiedział jak pytałem się jego o gwint: "Jak gwint to tylko markowy. Jeśli kupisz jakiś tani to będziesz go szybciej ściągał niż został założony." Później mówił coś że przyjeżdżali do niego parę razy jacyś kolesie co założyli taki tani. Przyjeżdżali ze starymi sprężynami, które mieli wcześniej założone i prosili aby im to gów.. ściągnał i nałożył to co było wcześniej. Zresztą nie trudno się domyśleć ile warte jest tanie zawieszenie, tymbardziej kompletny gwint w cenie 1000 zł nie może być dobry, skoro za komplet (sprężyny i amorki) tylko na przód zapłacimy coś też koło tysiaka. Pewnie każdy z nas kiedyś kupił jakiegoś nic nie wartego bubla i wie czy się to kończy. Tymbardziej szkoda czasu na tanie gwinty, bo za samo założenie i ewentualne ponowne założenie starego zawiasu też nie mało zapłacimy.
-
Zmieniarka czy radio CD/MP3?
ładuj zmieniare, sam dzwiek na audio bedzie lepszy niz na mp3, pozdro
-
Ringi CCFL
przeciez nie ma zadnej roznicy, nie zakladasz ringow na soczewke w koncu!!
-
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
mazda 6 tez ma, ta starsza, ale nowa pewnie tez, zazdroszcze tym co maja ale juz cos kombinuje zastepczego przed zima :D
-
łącznik elastyczny wału padł komuś podczas jazdy???
mnie najprawodopodniej to samo czeka, jutro zagladam pod auto zeby w koncu stwierdzic gdzie tkwi problem, wali mi cos jak dodam gazu gwaltownie, jak gaz gwaltownie puszcze i czasem tez jak jade wolno i wybije bieg, dalej juz tak jezdzic nie moge bo sie robi coraz gorzej, wiec to chyba to wlasnie
-
demontaż szyby coupe / cabrio
to ty sie pytasz o e36 czy o e30 w końcu??
-
elektryka szyb-ktory kable z ktorym??? foto
tu szukaj pomocy, jak jestes troche kumaty to dojdziesz co do czego podpiac, pozdro ;) http://www.autolib.diakom.ru/CAR/BMW/1992/325%20Series/WIRING%20DIAGRAMS/
-
czesci zawieszenia marki delphi - czy są coś warte?
obecnie jezdze na tylnych amorach delphi a zalozylem je tylko dlatego ze mialem zamiar gwint klasc i plan byl ze pojezdze tym gora rok, sam gostek w sklepie powiedzial ze jak na rok to moga byc, ale jak na dluzej to lepiej nie brac, pozdro...
-
Praca na 3 cylindrach na LPG
hehe, chyba ze kolega ma na mysli ze silnik pracuje na polowie cylindrow, w tym wypadku 3 by sie zgadzalo :D a na powaznie to bym zaczal od wymiany swiec, i sprawdzil cewki, pozdro
-
Gdzie umiejscowiony komputer ?
hej, tez zauwazylem ze szyby maja cos takiego ze po odlaczeniu zasilania musza sie tak jakby "zaprogramowac" zeby dalo rade nimi ruszac, mialem tak parę razy już i chyba jest to regułą, pozdro
-
Tarcze zegarów INDIGLO - jak ściągać stare i zakładać nowe?
wskazowki mam juz czerwone bo rzeczywiscie w nocy malo co bylo widac, sa rozne sposoby zeby podswietlic wskazowki, albo farba fluororescencyjna albo farba UV razem z diodami UV do podswietlenia
-
opis kabli tylnej lampki z przyciskiem
podsufitka juz zwalona wiec nic tylko podlaczac, w weekend moze jak bedzie czas sie wezme, pozdro
-
szyber mech na el sterowanie?? jak to zrobic
niektorzy po prostu chyba nie sa kumaci na tyle zeby samemu cos w aucie zrobic, wyciagniecie podsufitki to pol godziny, nastpne pol to zdjecie szybra, tak wiec niewiele, ale raczej bedzie to potrzebne do zalozenia silnika w miejsce korbki i pociagniecia wiazki, pozdro ;)
-
straciło sie napięcie. nic nie działa. silik nie dział-pomoc
żaden komp ci nie pokaze problemu z rozladowywujacym sie aku albo z zepsutym rozrusznikiem, wg mnie cos ci na lewo prad zżera, albo/i masz słabą mase, tak czy siak jedz do kogos bo tematu chyba nie ogarniasz, pozdro ;)
-
Jak to zrobić e36 coupe - opornica nawiewu i czujnik tempera
wejdz sobie tu - http://www.realoem.com/bmw/select.do - i poszukaj, trudne to nie jest
-
opis kabli tylnej lampki z przyciskiem
cos tu sie nie klei w tej twojej wypowiedzi, nie ma czegos takiego jak stala masa, masa zawsze jest, obojetnie czy silnik jest wlaczony czy nie, podpiales to pewnie pod zmiennego ale plusa, zreszta juz chyba wiem jak to zrobie, rozebralem ta lampke i jest proste, jedna zarowka podlaczona jest na stale czyli zwykly plus i masa, druga pod ten przyciski, sa tam 4 kable w tym dwa brazowe idace do kazdej z zarowek wiec to jest masa, pozostale to musza byc plusy, tak wiec ten plus od tej lampki do czytania sprobuje podlaczyc pod plusa od tej samej lampli ale z przodu, bo przeciez one dzialaja na tej samej zasadzie, nawet kable sa takiego samego koloru wiec to na 99% bedzie dzialac, nie wiem po co ten temat zakladalem :duh:
-
opis kabli tylnej lampki z przyciskiem
witam, jestem na etapie zalkadanie mpakietowej podsufitki, mam tylne lampki z przyciskiem do wlaczania swiatla do czytania, wychodza z niej 4 kable, w normalnej tylko 3, wie moze ktos jak to podlaczyc?? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.imagic.pl/files//10414/./DSCF0063.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.imagic.pl/files//10414/./DSCF0062.JPG
-
Szyberdach - uchyla ale nie otwiera
siema, w weekend zwlalem caly szyber bo zmieniam podsufitke (na mpakiet hehe :)) jeszcze jej nie zalozylem wiec jak cos moge zrobic foto szybra na aucie bez podsufiktki, jak chcesz mam tez drugi szyber juz wyjety z auta, powiedz ktorej strony chcesz fotki to zrobie, chyba ze chcesz (moze bedziesz musial) caly szyber zwalac, zajelo mi to godzinke na oko, kumpel byl potrzebny do wyjecia podsufitki, zeby jej nie pogiac i do wyjecia juz samego szybra bo to troche wazy i jest duze, takze jak cos polecam wyjac, moze naprawisz a przy okazji nasmarujesz slizgi, bo moze dlatego cos tam nie dziala, polecam wyjac bo nie jest to nic trudnego, jak cos to pytaj, pozdro ;)
-
Tarcze zegarów INDIGLO - jak ściągać stare i zakładać nowe?
ale pomocni jestescie, takie wypowiedzi trzeba było sobie darować, tarcze indilgo po prostu przyklejasz w miescu oryginalnych, musisz wyjac zegary, zdjac z nich obudowe czolową, i byz moze pozdejmowac wskazowki, tzn, niektore tarcze sa tak wyciete ze nie trzeba ich wyjmowac, sam musisz ocenic, sama wymiana nie jest trudna inwerter radzę umieścic gdzieś gleboko schowany, raz ze piszczy jak tarcze swieca, dwa ze sie mocno nagrzewa, podlaczasz go wpinajac sie w kable idace od wlacznika swiatel - to chyba oczywiste, wyjmujesz stare zarowki i izolujesz gnioazda, tyle, radzę idealnie spasować (przykleić) tarcze, zebys nie mial przeklaman predkosciomierza, z cierpliwoscią lepiek do tego podejsc gdybys byl z trojmiasta bym pomogl, pozdro ;)
-
brak swiatel wstecznych
wg schematu ktory posiadam, bezpicznik nr 26 to - Zespół sterowania silnikiem / Alternator / Wentylator Chołodnicy a schemat mam z tego forum, wiec jak zwykle niczego konkretnego sie czlowiek nie dowie ;(
-
Przez 1 cykającą szklankę mam wymienić wszystkie?!
musze zmienic piersicenie wiec i tak wiekszosc bebchow trzeba wyjac
-
[316] [99] woda znika z chlodnicy
trochę wody zawsze sie zbiera, u mnie zawsze leciutko kapie woda z wydechu a wody mi nie ubywa, wg mnie to nie to, przeciez sam piszesz ze bardzo szybko ci jej ubywa a jesli juz pytasz o wymiane uszczelki - to trzeba caly silnik rozbierac, a jak juz sie rozbiera silnik to warto zrobic co nieco wiecej niz sama uszczelka, no ale tak jak pisalem wg mnie to nie to pozdro...
- brak swiatel wstecznych