Treść opublikowana przez saku82pl
-
Felgi Mpower
Wg mnie 1800 to mocno przesadzona cena. Tym bardziej że nie wiesz czy nie sa do prostowania, a jesli smigaly po polskich drogach to na 99% będą, a to około 100 zl za sztukę. Ja bym sobie darował dopoki nie zszedl by z ceny do 1200 góra. Zresztą jestem pewien, że za taką kasę i tak ich nikt nie kupi. A za polerke samych rantów nie tak dużo zapłacisz. Pozdro...
-
Lampy Depo Angles ???
Daruj sobie Depo. Parują, kiepsko wyglądają, mają plastykowe klosze no i wbudowane ringi. Szukaj używek z soczewką. Najlepiej na angielskim ebayu. Dużo taniej niż na allegro. Ja kupilem za ok 50 funtów. Pomnóż to razy 4,2 i wychodzi 200zł. Opis jak przystosowac lampe z UK na reszte europy masz tu - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=87244 i tu - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=93304 . A jak wsadzic ksenony tu - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=92369 . Efekt końcowy, HID 6000k i ringi ccfl też 6000k: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images26.fotosik.pl/276/eecccfcb335c2566.jpg
-
BMW 330Ci Coupe czy Mazda RX7?
Jeśli można spytać? Ile dałeś za swoje 330 z SMG??
-
Remont i wzmocnienie 2,8
To ja sie podepne pod temat. Tylko ze moj to m50b25. Obecnie po zhamowaniu duzo mniej mocy niz powinno byc. Mechanik od razu to wychwycil, mówi ze pierscienie, czyli generalka silnika. Takze warto by bylo zrobic cos jeszcze skoro i tak trzeba caly motor rozbierac. Co byscie sugerowali zeby pare koni dolozyc. Pewnie i tak powrot do serii da sie wyraznie odczuc no ale jak moznaby dolozyc troszke wiecej to czemu nie. :D
-
Beti is dead
JA kiedys mialem totalnego pecha. Zwykly, taki krzyzakowy klucz do kol akurat tak sie ustawil w bagazniku ze spial minus z plusem. Konsekwencje podobne to twoich. Przez jakies na oko 30-40 minut zero pradu, wszystko martwe. Pozniej powoli samochod zaczal odzywac. No ale aku i tak juz bylo padniete. Wiec podlaczylem znajomego i bylo wszystko spowrotem w normie. Sprawdzales co sie dzieje na innym aku??
-
BMW 330Ci Coupe czy Mazda RX7?
Rx7 z silnikiem Wankla to przede wszystkim duże spalanie zarówno benzyny jak i oleju, duża moc z małej pojemności no i krótka żywotność samego motru. Na pewno auto bardzo rzadkie na polskich drogach. No ale co z serwisowaniem, częściami?? Co do e46 330ci to napiszę tylko tyle, że to będzie moje następne bmw :D
-
a jednak lata bokami X :))
Glupi ten temat. Każde auto, nawet przednio napedowe poleci bokiem. Tym bardziej wiec 4napedowe o sporej mocy. Rado_! lepiej bys filmem zarzucil jak latasz bo to ze auto potrafi to kazdy wie. Pozdro...
-
Kolektor wydechowy M3, bedzie pasowal do M52?
Siema, tez sie nad takimi zastanawiam, juz z kilka miechow :D bo jasnej odpowiedzi na pytanie jakosci nie dostalem. To sa z allegro kolektory prawda??
-
lampy tył a OBC
To że masz albo nie OBC z chekciem nie ma żadnego wpływu na rodzaj lamp - tylnych i przednich.
-
Problem z ABS-em !!!
Ja mam cos takiego od ponad roku. Raz sie pali raz nie. Sam nie znam reguly. Ale chyba po deszczu najczesciej tak sie dzieje.
-
problem z rozładowywanym akumulatorem
:D A zrobisz to biorąc do ręki miernik elektroniczny. Rozłącz minusową klemę od aku i miedzy nią a akumulator podłącz miernik. Wszystko powyżej wartości około 0.05~0.01 A będzie wskazywało że coś ci zjada prąd na postoju. Idź. Sprawdż i daj znać. Pozdro... ;)
-
zawieszenie - czuć puknięcia itp
Nic dodac nic ujac. Ja sam raz na kilka miechów jadę żeby mi całe auto wytrzepali, nawet jak nie ma żadnych objawów - profilaktycznie. Warto, bo wymieniam wszystko na bieżąco dzięki temu nic innego powiązanego z jakąś zepsutą częścią się nadmiernie nie zużywa. ;)
-
Chromowane obwodki przyciskow do szyb
Żadne wersje wyposażenia ich nie mialy. Większość z użytkowników tego forum nie poleca takich "chromów" w e36, pewnie też dlatego nikt ci do tej pory nie odpisał :) Kupisz je na pewno na angielskim ebay'u, pewnie na wiekszosci zagranicznych. Możesz jeszcze tam znaleźć chromowane obwódki do pokręteł ogrzewania itp oraz obwódkę lewarka zmiany biegów. Pozdro...
- wycieraczki bmw e36
-
obniżenie zawieszenia - przód
No ale tak to jest ze kolor sprezyn jest powiazany z ich obnizeniem :D Co do opon, to zakladajac 17stki na standardowym profilu (45) zamiast np. oryginalnych kol samochod idzie w górę, gdyż łączna wysokosc kol z opona jest wieksza. Nie mozesz zrobic nic innego jak zmienic sprezyny na krotsze, no chyba ze chcesz obciac kilka zwojow oryginalnych ale to juz na wlasne ryzyko.
-
przeciek szyberdachu
ja u siebie nie raz zostawilem uchylony szyber a mimo to nic mi nie cieklo do srodka, wiec posluchaj kolegow i udroznij odplywy
-
Kontynuacja problemu
Trochę sie usmialem jak przeczytalem twoj post. Jesli zmieniales filtr paliwa to pewnie zapowietrzyles uklad, nic wiec dziwnego ze nie odpala. A owe cykanie to efekt krecenia - aku roladowane :D
-
ważne pytanie odnosniee36 325
hehe, nawet latem jezdzi sie lepiej
-
XENONY - JAK WYMIENIĆ ŻARÓWKĘ W E46 PO LIFCIE
Nie ten dzial kolego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Czy tak sie da ?
To już było omawiane na tym forum. Użyj szukajki ;)
-
Felgi od m3 275/30r19 T i 245/30r19 P do e46 318 coupe ..??
saku82pl odpowiedział(a) na BMW318SERIESE46COUPE1999 temat w Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paskiPrzeciez to nie sa rozmiary do e46, a sam pomysl kladzenia 275 na tyl i 245 na przod pod motor 1.8 to idiotyzm. pomyslales w ogole jakie osiagi po takim zabiegu bedzie miec ten silniczek?? a jak spalanie w gore pojdzie??!! :mad2:
-
Silniki M50B20 i M50B25
Patrzac pod samą maskę to raczej nie. 2.5 będzie miec podwójną końcówke wydechu a 2.0 pojedyncza
-
kilka pytań dotyczących e36
ad.1 sprawdz termostat - mogl sie zepsuc, ale najpierw zobacz czy masz uklad odpowietrzony - poszukaj na tym forum jak nie wiesz jak odpowietrzyc ad.2 zrob zbierznosc a najlepiej pojedz calym autem na stacje kontroli pojazdow i powiedz zeby ci caly zawias sprawdzili/wytrzepali - na pewno cos jeszcze wyjdzie :D - ok 30zl, prostowanie feli to ok 100, sama zbierznosc cos kolo 50-60 zl Pozdro...
-
problem z przyspieszaniem
to ze koledze raz muli a raz nie to nie zalezy od vanosa, owszem po ok 3500 obr silniki z vanosem dostaja kopa troche jak motory z doladowaniem. nie dam ci konkretnej odpowiedzi, ale jesli ostatnio nie zmieniales to sugerowalbym wymienic swiece, cewki i moze tez przewody WN, pozdro...
-
szarpanie kierownica podczas hamowania
mialem dwa razy juz tak samo, raz byly to tuleje wachaczy, a ostatnio tylko prawy lacznik stabilizatora, widze ze wszyscy w ciemno obstawiaja tarcze! tobie radze podjechac na stacje kontroli pojazdow i tam ci powiedza dokladnie bo na tym forum to kazdy pisze tylko tyle ile wie, a najczescie malo co kto wie :D heh... Oczywiscie moze tez tak byc ze beda to wlasnie zuzyte tarcze, pozdro...