Treść opublikowana przez saku82pl
-
Po demontazu kolektora brak mocy bmw e36 320I M50
A lambdę wkręciłeś??
-
E36 Tapicerka szyberdachu
Oj temat już był!! Ja to robiłem na wyjętym szybrze. Może i da się to zrobić na zamontowanym - może - ale pewnie będzie trudniej. No więc zanim wyjmiesz ustaw go w pozycji uchylonej. Wtedy musisz odkręcić 3 nakładki które są wewnątrz szybra. One przytwierdzają tą metalową cześć do takiej ramy. Dojdziesz do nich przez szparę w uchylonym szybrze. Jedna jest po środku a dwie tuż przy krawędziach tej blachy. Będzie je widać przy ucholonym szybrze. Jak je odkręcisz to zostaną dwie małe śrubki odkręcane po obydwu bokach szybra. I tyle. Radzę poszukać gdzieś na forum podobnego tematu bo ten mój opis może nie wystarczyć a sam już wcześniej pisałem o tym szerzej. Powodzenia
-
[E36] Felgi 17cali Motorsport Styling 24 -czy są oryginalne
Podórby. Brak znaczka m na przodzie, inne ramiona felgi.
-
zablokowane liczniki
co masz na myśli?? skasowanie przebiegu czy co??
-
[E36] Jak ściągnąć tylne tarcze??
ta, chyba wlasnie w dziure montujaca beben - czyli ta po imbusie, wkaldasz wkretak i skrecasz szczeki, tylko najpierw musisz jakos tak ustawic beben zeby przez ta dziurę bylo widac regulacje recznego, robilem to ostatnio i nie jest to zbyt trudne, a w ksiazce "zrob to sam" na pewno jest opisane, wpisz w szukajce to ksiazke a znajdziesz, i wtedy bedziesz mial wszystko jak na dloni, pozdro
-
Przyspieszenie e36
Jedz na kompa bo tak to sobie mozemy gdybac przez nastepny tydzien. To nie stary silniki gaznikowe zeby na oko oceniac co sie stalo. Pozdro
-
e36 M50b25 problem z przepływomierzem ( chyba )
U mnie po odłączeniu przepływki silnik gaśnie. Nie zgaśnie jeśli bym utrzymywał go na wyższych obrotach ale na jałowych to właściwie od razu gasł. Pozdro
-
325i silnik chodzi nierówno po remoncie głowicy
A ja tego nie rozumiem. Oddałeś do kogoś kto się podjął więc niech robią tak długo aż będzie git. Albo niech oddają kasę - co za kraj, najlepiej za nic komuś płacić. Sorki za OT :)
-
e36 coupe komputer pokładowy
generalnie nie sprawdzis czy dziala bez podlaczenia obu wtyczek - czarnej i bialej, wiec wlasciwie musisz sie do tego zabrac tak samo jakbys podlaczal OBC juz na dobre, sam niedlugo bede podlaczac duze obc bo juz lezy w piwnicy :D wiec jestem troszke w temacie i mam kilka linkow: - viewtopic.php?t=83905 - http://www.pelicanparts.com/bmw/techarticles/E36-OBD_Convert/E36-OBD_Convert.htm - viewtopic.php?t=99332&postdays=0&postorder=asc&highlight=monta%BF+obc&start=0 albo tu masz aktulany wciaz temat z naszego trojmiejskiego forum - http://forum.bmw-3city.pl/viewtopic.php?t=2427 pozdro
-
m50b20 ciagnie nierowno
Świeca wyjęta ze zdrowego silnika powinna mieć taki złotawy kolor na elektrodzie centralnej, bodajże kolor czarny oznacza za bogatą mieszkankę a białawy za ubogą. Te twoje to chyba już resztkami sił ciągnęły co?? :)
- szum most
-
m50b20 ciagnie nierowno
nerwus napisz dokładnie jak to zrobić, bo słowo potraktować niewiele mi mówi ;) pozdro
-
m50b20 ciagnie nierowno
No pisałem na samym początku tego tematu że to prawdopodobnie cewki się sypią!! :wink: koala12 opisz proszę dokładnie jak sprawdzasz oporność cewek, sam nie wiem a poza tym przyda się innym forumowiczom, z góry dzięki Pozdro
-
Problem po nagrzaniu się silnika M52
Też dochodzę do wniosku że silniki serii m50xx i m52xx są podatne na pogodę a zwłaszcza na temp. zew. Ale co ci poradzić to nie wiem. Temat już przerabiany był wg mnie kilka razy więc może poczytaj np tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=107893&start=75 pozdro
-
m50b20 ciagnie nierowno
Hej. U siebie w poniedziałek zmieniłem 5 cewek na używane BREMI. Pisze dopiero teraz bo chciałem sprawdzić jak się auto zachowuje. Więc owe przerywanie właściwie ustało. Muszę jeszcze sprawdzić jak to będzie w pogodny/ciepły dzień ale cały czas leje. Zmalało również falowanie obrotów po odpalaniu auta na zimnym silniku. Wcześniej, szczególnie właśnie w deszczową pogodę, mineło kilkadziesiąt sekund aż sie obroty stabilizowały. A wczoraj i dziś zafalowały ok 3, 4 razy i dalej były już stabilne. Napiszę co dalej jak będzie cieplej. Ale raczej widzę wyraźną poprawę. Pozdro
-
Wycięty kat - wolne nagrzewanie
Chizes!!! Czytając niektórych posty ręce same opadają. Może niektórzy jak nie wiedzą co napisać lepiej niech nic nie piszą. Marcin222 - ogarnij się trochę bo tylko bekę z ciebie ludziska kręcą. pitong - to nie wina kata, problem falujących obrotów jest tak stary jak to forum więc poszukaj w :search:
-
Docieranie silnika M40 po wymianie panewek
Śledzę wątek bo niedługo też remoncik robię i sam już nie wiem jak to z docieraniem będzie skoro jednej drugiego krytykuje!! Może ktoś konkretnie napisać czego nie można robić a co należałoby podczas docierania. Przy okazji może ktoś wie ile kosztowałby komplet panewek do m50b25? Bo nie wiem czy będę je wymieniać czy nie.
-
kilka problemów z e36 coupe
co do siedzeń to linka albo się urwała albo wypadła z mocowania, trzeba będzie rozebrać trochę fotela
-
Montaz deski rozdzielczej z e46 w e36 ??
pomysł porażka wg mnie, a niby jak to by sie komponowalo z boczkami e36??!! :duh: sorki ale nie krzywdźa auta
-
kilka pytań odnośnie wyposażenia
siema co do pierwszego pytania, w jego skład wchodzą tylko spryskiwacze, podgrzewane lusterka chyba każde e36 miało seryjnie, co do zamków to nie jestem pewnien, najpierw sprawdz jakie masz spryskiwacze, moze ktos wymienil je na zwykle, powinny do nich dochodzic przewody zakonczone dosc duza wtyczka, pozdro
-
schematy elektryczne e36 328 325
http://www.autolib.diakom.ru/CAR/BMW/1992/325%20Series/WIRING%20DIAGRAMS/
-
Białe tarcze licznika - wzór
no troche energii trzeba wlozyc zeby zeszly, moje od paliwa i temperatury zeszly lekko, ale reszta juz nie, wazne!! badz delikatny, rowniez przy ich nakladaniu!!!!!!!!!!!
-
centralny,elektr.szyby i lusterka na 1module?
przyczyny sie szuka najpierw w drobnych rzeczach a nie od razu w module!! nie wiem kto ci to polecał ale ja ci polece tak jak kolega wyzej - sprawdz krancowki, no chyba ze dwie szyby na raz nie chodza, opisz szerzej to pomysle, pozdro
-
Jak dołożyć klimatyzację?
też tak czytałem, nieopłacalne i czasochłonne na pewno też!!
-
dyfer 3,35 z e36 poj 2,0 do e36 M40B18 - pasuje?
dyfer od 2.0 w górę to tzw duża głowa, ty masz małą więc i pasować nie będzie, pozdro