Treść opublikowana przez _Tomek_
-
Żegnamy w łzach E34 ...sluzylo wiernie...uratowalo zycie...
Raczej nie bylo testowane. Ale wg dzisiejszych standardow bezpieczenstwa to by moze sie na jedna gwiazdke zalapalo.
-
E38 vs E39
Dyrekcja forum powinna Ci przyznac nagrode za najstarszy odgrzebany watek :clap:
-
Czy jeżdżenie na "luzie" szkodzi silnikowi albo sk
Jestes pewien? Ja mam zawsze wtedy wskazowke ekonomizera chowajaca sie za ponad 30 :twisted2: Ekonomizer pokazuje spalanie w litrach na 100km a nie na 1h.
-
Allegro, a ceny części w serwisie BMW
Warto tez sprawdzac http://katalog.fota.pl/. W koncu pare salonow zaopatruja w czesci:)
-
podswietlanie pokretel!!
No to te nie są :) Swoją drogą jak to jest w e39? Bo w e38 to pamiętam że się chyba świecą. Nie masz gniazda na żarówkę? Raczej niemożliwe.
-
podswietlanie pokretel!!
http://farm1.static.flickr.com/171/436603831_2e348ab4ca.jpg :?: Ciekawsza sprawa jest to ze tej durnej zarowki nigdzie sie nie da kupic.
-
zmiana komputera pokladowego
Niezbyt mi pasuje tłumaczenie Enlarged Wiring Harness jako rozszerzona wiązka. To raczej jakieś powiększone mocowania. Czujnik jest we wlocie powietrza na hamulce po stronie kierowcy. Wygląda jak mała antenka. Ja swój zgubiłem i mam zamontowaną podróbke trochę wyżej (pod belką) i łapie mi ciepło od silnika.
-
ocierajace przednie kolo przy skrecie, czemu??
Do seryjnych aluskow takich jak mam w avatarze oryginalnie jest dodawany ogranicznik skretu bo inaczej obciera. Moze masz podobnie?
-
sprężyna tył
Wpisz w forumową wyszukiwarke 704 to znajdziesz mnóstwo wątków na ten temat. Tak na szybko to zamiennikiem z Bilsteina do tego zawieszenia jest B8.
-
zmiana komputera pokladowego
http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=141774 To chyba wyczerpuje temat konwersji komputera 11 przyciskowego na ten pełny, 18 przyciskowy. W autach bez modułu check control powinno dać się zrobić podobnie z tym że wtedy nie będą działać funkcje check. Czarny, masz czujnik temperatury w oryginalnym miejscu? Może łapie Ci temperature od silnika?
-
zmiana komputera pokladowego
Podłączenie to pare piw, troche wolnego czasu i poszperanie w sieci sposobu jak to wszystko zgrać. Komp na allegro to po 400zł chodzi ale lepiej poszukać na szrotach a handlarze niech dalej szukają frajera. A Pan cybekcyferkitychy to najpierw posiedzi troche na forum, poczyta. PS. Jaki dokładnie komp masz?
-
sprężyna tył
Zmien odrazu caly komplet tak jak sie to powinno robic. Tez polecam czarnego Eibacha jak masz M-Sport, koszt kompletu to jakies ~600zl. Przy okazji - mam w piwnicy sprezyny m-sport na tyl do coupe;)
-
zmiana komputera pokladowego
"Czujniki" są, nie ma tylko kabelkologii.
-
Przednie zawieszenie w Coupe
To tylko złudzenie. Jak chcesz obniżać/utwardzać to całość. Inaczej to będzie ryzyko cudów na drodze.
-
BMW Touring Klub Polska
Inicjatywa interesujaca ale najpierw uderz do szefostwa klubu z pytaniem jak oni to widza. Bo my to se mozemy chciec;) PS. Zeby nie bylo ze sie wtracam, na wiosne coupe zamieni sie najpewniej w kombi;)
-
Zakup BMW 323i 95r - co sądzicie o tym autku?
Na forum jest wszystko o tym aucie. I o problemach, i o naprawach, i o malym dzwonie, i o sprzedawaniu od maja tego roku. Ja mysle ze warto jechac i sie przekonac na wlasne oczy. Sam bym chetnie to zrobil. http://img172.imageshack.us/img172/2237/dscn0777oz4.jpg Jak widac na zdjeciu wymagala prostowania na ramie i dospawania 3 cwiartek ;)
- Opis PINow na TPS-ie
-
Swap M52B25 na M52B28 - 2.5 na 2.8
Podasz wreszcie recepte na te 235KM za 2tys PLN czy dalej bedziesz z siebie robil idiote? Te male zielone co Cie gryzie w dupe to ironia.
-
Swap M52B25 na M52B28 - 2.5 na 2.8
222 < 235. To tyle z mojej strony.
-
Swap M52B25 na M52B28 - 2.5 na 2.8
Dalej czekam na te 235KM w M52B28 za 2tyś. Bo póki co to mi wygląda na cwaniakowanie z piaskownicy jakiego przykłady już na tym forum nie raz mieliśmy.
-
Swap M52B25 na M52B28 - 2.5 na 2.8
Możesz powiedzieć więcej na temat modyfikacji silnika 2.8 za 2k na 235 KM? :) chip + dobry wydech, podobno wymiana kolektora na ten z m50b25 daje 20KM, ale to musze jeszcze sprawdzic Kolego wiele osób Ciebie ozłoci za receptę na dobry wydech za 2k:) Swoją drogą to ja jeszcze nie nie widziałem zhamowanej 328 za tyle konia która by miała tylko takie modyfikacje.
-
Zobaczcie jaka masakra ;]
Auto na fotach jest kozak. Tylko wlasciciel chyba niespecjalnie chce je sprzedac;)
-
E-34 czy E-30 za około 8-10 tys.???
Kolego, za dyche to będzie takie E30 że na zlocie Ciebie będą w pięty całować ;)
-
opony na felge 16
No pewnie. A nawet 235 :twisted: Jakie masz u siebie rozmiary na naklejce? cool_wicia będzie dobrze.
-
Pytanie w sprawie opon :/
Ja pompowałem 2.5bar.