Treść opublikowana przez Nurek
-
Jak wyłączyć lampki w bagażniku żeby go wywietrzyć?
A nie gasną same po ok. 15 min? Może po prostu usuń żarówki albo wyciągnij odpowiedni bezpiecznik ;)
-
[E46] 330D M57 - Dziwnie trzesie tylkiem przy ruszaniu
Może wał albo dyfer? Poszukaj :search:
-
330d Rozszyfrowanie tabliczki znamionowej
No to wszystko jasne :) Żołta bunia na białym podkładzie, taka jajecznica na kółkach :mrgreen: :mrgreen:
-
E36 czy e46
NIeporównywalne samochody......
-
330d Rozszyfrowanie tabliczki znamionowej
Individual to taka bardziej wypasiona wersja ;) BMW umożliwia wybór dodatkowych opcji wyposażenia, np. dwukolorowa tapicerka siedzeń, inna paleta kolorów nadwozia itp, co pozwala jeszcze bardziej zindywidualizować auto w porównaniu z innymi modelami. Co do alpinweiss to nie wiem, ale nie chodzi raczej o kolor nadwozia, poszukaj w necie co znaczy FUELLER
-
BMW serii3 z 2003 model SE
Cesc! Mozesz mi powiedziec co to jest szukajka SZUKAJKA = search.php :cool2:
-
Automatyczna skrzynia biegów
Nie Bono, w GM się wymienia bo GM tak mówił choć BMW pisze że nie ma potrzeby ;)
-
BMW serii3 z 2003 model SE
Użyj szukajki, było wielokrotnie!!! :search:
-
Kurs bezpiecznej jazdy OAMTC
Nurek odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyKurs jest prowadzony po niemiecku, czy istnieje opcja angielskojęzyczna?
-
[E46]330xd Wibracje silnika gdy klimatyzacja włączona lub...
Ja już 20 tys przejechałem od kiedy zdiagnozowano u mnie problem z tym kołem, wożę w każdą dłuższą trasę to badziewie. Sprzedałbym Ci Artoor po atrakcyjnej cenie :mrgreen: ale nr części do M57 jest inny niż w M57N więc chyba nie podejdzie (Wg realoem różnią się masą).
-
320d M47 kontroka oleju świeci na czerwono
Było wielokrotnie, zamykam!
-
330 Ci Bierze olej- nowy silnik?
To niekoniecznie problem lepkości oleju, tylko producenta. Jeśli jeździsz na Castrolu albo Mobilu, bierze więcej, miałem podobnie w M57. Rozejrzyj się za Motulem, Valvo albo Liqui Molly, 5W40 będzie ok. Napisz PW do GR-a, wiem że też miał problemy w swoim M54 z olejem.
-
Automatyczna skrzynia biegów
Ale E34 to jest już historia motoryzacji :mrgreen: co mówi ZF odnośnie skrzyń w E90?
-
328Ci ksenon gaśnie na dołkach
Wygląda jakby coś nie stykało albo luzowało się, pewnie w sterowniku. Poszukaj bo wydaje mi się że już były takie problemy poruszane na forum.
-
[E46] CB radio w 316 i 318
Zwracam delikatną uwagę aby dyskusja skupiła się nad montażem CB, a nie czy antena jest dobra.... Od tego mamy subforum w dziale Elektronika :wink:
-
Automatyczna skrzynia biegów
A kto jest dostawcą skrzyni? ZF? Bo jeśli i producent skrzyni i producent auta mówią żeby nie wymieniać to po co wymieniać? :) Gdyby chodziło o skrzynię od GM to już jest inna para kaloszy :P
-
320D 150km- mniej mocy..
Może to być kwestia przepływki albo elektrozaworków, było wielokrotnie o tym na forum, poszukaj poczytaj. W dziale Zrób to sam jest wątek o tym jak wyczyścić elektrozaworki.
-
[E46]330xd Wibracje silnika gdy klimatyzacja włączona lub...
A patrzyłeś na tłumik drgań na kole pasowym? On chyba napędza przez pasek wielorowkowy sprężarkę klimy. Ten element lubi się psuć, dochodzi do rozwarstwienia koła (składa się z części metalowej i gumowej) i hałasuje oraz może przekładać się na drgania.
-
318i PRZEPALONE DIODY LICZNIKA
Na nowym forum obowiązuje podział na szeregotypy w ramach danej serii, np 3er. Proszę o zakładanie wątków w poszczególnych podforach!!!!
-
wypadek - kto winny?
Na tym skrzyżowaniu jest zwykły lewoskręt, bez wydzielonego sygnalizatora. Na tym skrzyżowaniu znajdują się na pasie zieleni filary wiaduktu do przeciwległego lewoskrętu , więc może zdarzyć się sytuacja że B nie zauważył jadącego A. Prędkość moim zdaniem może być brana pod uwagę ale w sądzie z wykorzystaniem opinii biegłych itp itd.... Choć osobiście uważam że B jest winny, niezależnie od prędkości A.
-
zabezpieczenie lakieru i karoseri przed odpryskami
Przypominam że to jest dział poświęconym pomocy innym jak coś zrobić samemu a nie do dyskusji nad kwestiami wizualnymi. Za EOT będę usuwał wpisy...
-
zabezpieczenie lakieru i karoseri przed odpryskami
A jest to usługa dostępna w Polsce?? Jeśli nie to nie widzę sensu dla zakładania takiego wątku w tym dziale.....
-
Continental vs Bridgestone vs Nokian
Skoro preferujesz spokojną jazdę to nie widzę potrzeby kupna opon o zacięciu sportowym ;) Mam CSC3 od ponad roku i w porównaniu z CSC1 nie powalają na suchym, mam wrażenie że brakuje nieco gripu przy większych przyspieszeniach, z niższych prędkości, natomiast na mokrym trzymają b. dobrze, hamowanie bardzo pewne.
-
330d odczuwalny spadek mocy
Tu macie dłuuugi wątek o problemie z elektrozaworkami. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
-
Inspekcja I, II interpretacja wskazań BC
Według książki serwisowej, jeśli pokazuje się zegarek razem z dystansem do przeglądu, to oznacza że został przekroczony termin wymiany płynu hamulcowego.