Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. A nie gasną same po ok. 15 min? Może po prostu usuń żarówki albo wyciągnij odpowiedni bezpiecznik ;)
  2. Może wał albo dyfer? Poszukaj :search:
  3. No to wszystko jasne :) Żołta bunia na białym podkładzie, taka jajecznica na kółkach :mrgreen: :mrgreen:
  4. Nurek odpowiedział(a) na 01mlody temat w Ogólnie o BMW serii 3
    NIeporównywalne samochody......
  5. Individual to taka bardziej wypasiona wersja ;) BMW umożliwia wybór dodatkowych opcji wyposażenia, np. dwukolorowa tapicerka siedzeń, inna paleta kolorów nadwozia itp, co pozwala jeszcze bardziej zindywidualizować auto w porównaniu z innymi modelami. Co do alpinweiss to nie wiem, ale nie chodzi raczej o kolor nadwozia, poszukaj w necie co znaczy FUELLER
  6. Nurek odpowiedział(a) na jackzazu temat w E46
    Cesc! Mozesz mi powiedziec co to jest szukajka SZUKAJKA = search.php :cool2:
  7. Nie Bono, w GM się wymienia bo GM tak mówił choć BMW pisze że nie ma potrzeby ;)
  8. Nurek odpowiedział(a) na jackzazu temat w E46
    Użyj szukajki, było wielokrotnie!!! :search:
  9. Kurs jest prowadzony po niemiecku, czy istnieje opcja angielskojęzyczna?
  10. Ja już 20 tys przejechałem od kiedy zdiagnozowano u mnie problem z tym kołem, wożę w każdą dłuższą trasę to badziewie. Sprzedałbym Ci Artoor po atrakcyjnej cenie :mrgreen: ale nr części do M57 jest inny niż w M57N więc chyba nie podejdzie (Wg realoem różnią się masą).
  11. Było wielokrotnie, zamykam!
  12. Nurek odpowiedział(a) na dakoblue temat w E46
    To niekoniecznie problem lepkości oleju, tylko producenta. Jeśli jeździsz na Castrolu albo Mobilu, bierze więcej, miałem podobnie w M57. Rozejrzyj się za Motulem, Valvo albo Liqui Molly, 5W40 będzie ok. Napisz PW do GR-a, wiem że też miał problemy w swoim M54 z olejem.
  13. Ale E34 to jest już historia motoryzacji :mrgreen: co mówi ZF odnośnie skrzyń w E90?
  14. Nurek odpowiedział(a) na blazej.b temat w E46
    Wygląda jakby coś nie stykało albo luzowało się, pewnie w sterowniku. Poszukaj bo wydaje mi się że już były takie problemy poruszane na forum.
  15. Zwracam delikatną uwagę aby dyskusja skupiła się nad montażem CB, a nie czy antena jest dobra.... Od tego mamy subforum w dziale Elektronika :wink:
  16. A kto jest dostawcą skrzyni? ZF? Bo jeśli i producent skrzyni i producent auta mówią żeby nie wymieniać to po co wymieniać? :) Gdyby chodziło o skrzynię od GM to już jest inna para kaloszy :P
  17. Nurek odpowiedział(a) na dbass temat w E46
    Może to być kwestia przepływki albo elektrozaworków, było wielokrotnie o tym na forum, poszukaj poczytaj. W dziale Zrób to sam jest wątek o tym jak wyczyścić elektrozaworki.
  18. A patrzyłeś na tłumik drgań na kole pasowym? On chyba napędza przez pasek wielorowkowy sprężarkę klimy. Ten element lubi się psuć, dochodzi do rozwarstwienia koła (składa się z części metalowej i gumowej) i hałasuje oraz może przekładać się na drgania.
  19. Nurek odpowiedział(a) na Wochu01 temat w E46
    Na nowym forum obowiązuje podział na szeregotypy w ramach danej serii, np 3er. Proszę o zakładanie wątków w poszczególnych podforach!!!!
  20. Na tym skrzyżowaniu jest zwykły lewoskręt, bez wydzielonego sygnalizatora. Na tym skrzyżowaniu znajdują się na pasie zieleni filary wiaduktu do przeciwległego lewoskrętu , więc może zdarzyć się sytuacja że B nie zauważył jadącego A. Prędkość moim zdaniem może być brana pod uwagę ale w sądzie z wykorzystaniem opinii biegłych itp itd.... Choć osobiście uważam że B jest winny, niezależnie od prędkości A.
  21. Przypominam że to jest dział poświęconym pomocy innym jak coś zrobić samemu a nie do dyskusji nad kwestiami wizualnymi. Za EOT będę usuwał wpisy...
  22. A jest to usługa dostępna w Polsce?? Jeśli nie to nie widzę sensu dla zakładania takiego wątku w tym dziale.....
  23. Skoro preferujesz spokojną jazdę to nie widzę potrzeby kupna opon o zacięciu sportowym ;) Mam CSC3 od ponad roku i w porównaniu z CSC1 nie powalają na suchym, mam wrażenie że brakuje nieco gripu przy większych przyspieszeniach, z niższych prędkości, natomiast na mokrym trzymają b. dobrze, hamowanie bardzo pewne.
  24. Nurek odpowiedział(a) na mariano temat w E46
    Tu macie dłuuugi wątek o problemie z elektrozaworkami. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
  25. Według książki serwisowej, jeśli pokazuje się zegarek razem z dystansem do przeglądu, to oznacza że został przekroczony termin wymiany płynu hamulcowego.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.