Treść opublikowana przez Nurek
-
Inspekcja I, II interpretacja wskazań BC
Inspekcja zapala się zawsze, komputer stopniowo odlicza kilometry do przeglądu podpowiadając jednocześnie czy to tylko wymiana oleju (oilservice) czy coś więcek (insepction). Ze skanów książki serwisowej wynika że czeka CIę Inspekcja II.
-
Didowe oświetlenie tablicy rejestarcyjnej
to powinno Cię zainteresować: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=104805&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
-
Ringi CCFL
Na temat ringów CCFL jest wątek na niemal 60 stron, więc zamykam ten.... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70146&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=ccfl
-
Jaki dobry środek do likwidacji asfaltu z progu i drzwi?
Można też użyć oleju słonecznikowego. Ogólnie jakiś tłuszcz nanieść, odczekać i potem przetrzeć. Usuwałem lata świetlne temu w ten sposób świeżo położony asfalt z auta. :mrgreen:
-
Kto w Warszawie obszywa kierownice skórą? Prawie Off top:-)
Zadzwoń/podjedź do ASO Fusa, kiedyś ich dealer proponował mi obszycie foteli w jakiejś polecanej firmie.
-
Fotoradary - zdjęcia od tyłu.
Nurek odpowiedział(a) na zaworas temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyMusisz zrewidować swoją wiedzę nt KD- od pewnego czasu zakaz parkowania DOTYCZY też chodnika, CHYBA ŻE wisi tabliczka że nie dotyczy :mrgreen: cytat z rozporządzenia ws znaków:
-
[E36] Kasowanie Inspekcji i Oilservice jeszcze raz
Kolejnośc jest: 1. oil service 2. inspection I 3. oil service 4. inspection II... i od początku
-
[E38] Wymiana tulei wahliwych
A czy porada dotyczy którejś serii konkretnie?
-
[E38] Stronka DYI
Myślę że podeślij linka do modów serii 7 to może przykleją u siebie albo do Admina to wrzuci do działu Linki
-
Nokian ZG2 jakieś doświadczenia ?
W internecie widziałem je za 570 pln
-
"przed szkodą i po szkodzie, Polak 'GŁUPI' "
Jedni są niezadowolleni, inni byliby "w siódmym niebie" :twisted2: Przecież dla sprzedających auto używane, napływ większej ilości samochodów z zagranicy doprowadził do spadku cen w ramach danego rocznika.
-
"przed szkodą i po szkodzie, Polak 'GŁUPI' "
W pełni się zgodzę z Panfilem że badania techniczne to byłby dobry sposób na odsianie złomu z naszych dróg. Co do drugiej tezy Panfila- myślę że dałoby się coś wymyślic, skoro Czesi i Rumunii mają przepisy ograniczające napływ bardzo starych aut. Nie słyszy się jednak, by UE uderzała w wielki dzwon, że jest łamana zasada wolności przepływu towarów i uslug. Myślę że Polsce pogrożono palcem bo jesteśmy wielkim rynkiem i łatwo jest u nas upchnąć dużo aut używanych, interes dużych państw starej Unii to jedno a wspólnota europejska to drugie. Poczekajmy torchę a zobaczymy czy pomysł Sarkozy`iego na dotowanie francuskiego przemysłu 9 mld EUR przejdzie ostatecznie pod płaszczykiem dogadania się z np. Niemcami..... :twisted2: Krzysiek- czy aby dostać 2500E należy spełnić jakieś dodatkowe warunki? Czy jeśli bym dziś kupił tam jakieś mega tanie auto (pon. 500E) a za chwilę zakupił nowkę, to dostanę te 2,5k E?
-
"przed szkodą i po szkodzie, Polak 'GŁUPI' "
Moim zdaniem artykuł sygnalizuje problem natury ekologicznej ale za mocno poszedł z stronę emisji spalin, a powinien wskazywać na przyszły problem- utylizacji aut. Tzw. nowe konstrukcje uwzględniają również kwestię recyclingu pojazdów, dążąc do niemal 100-procentowego recyclingu elementów z których jest zbudowany, natomiast w starych ten odsetek jest niższy (choć nie mam pojęcia jaki). A z jednym akapitem się zgadzam w pełni, widać to świetnie również na naszym forum:
-
Małe pytanko
Lejdon- na przyszłość proponuję wymyślić mniej enigmatyczny tytuł i zapoznaj się z regulaminem forum..... Następnym razem będzie żółta kartka :nienie: :twisted2:
-
Z cyklu banalnych: nie mogę znaleźć akumulatora? touring
A w bagażniku szukałeś? :8)
-
Bączki na śniegu
Temat zamykam bo ma mało wspólnego z serią 3.... Na przyszłość zastanówcie się gdzie zakładacie tematy.... :nienie: A Rado i Piotr niech pamiętają o czym był wątek. Dziś bez żółtych kartek :twisted2:
-
Kilka pytań
Ad 5. BMW twierdzi że skrzynie są bezobsługowe, natomiast producenci skrzyń (GM czy ZF) mowią że trzeba wymieniać. I bądź tu mądry.... na forum znajdziesz wielu którzy wymieniali olej.....
-
E46 318i/automat/1998
Po co zakładasz dwa takie same tematy??? :evil: ZAMYKAM
-
330i/ Podniesienie mocy/ wycena.
330i w E90 ma ok. 265-272 KM (zależy od rocznika) fabrycznie.... :roll2:
-
Kupilem bmw e30 za 1 zl? Mozliwe? Pomocy!
Wątek ma mało wspólnego z działem mechanicznym dlatego przenoszę do Wokół BMW....
-
Czy do 330D Turing można założyć łańcuchy na koła
W instrukcji jest napisane że na poniższe rozmiary nie można założyć łańcuchów: 225/50/16 225/45/17 245/40/17 255/35/18 Ja mam 205/50/17 i zakładałem tylko testowo by przejechać kilka metrów.... Żadnych problemów nie stwierdzałem.... nie wiem jak byłoby w realu....
-
Kupno BMW e46
Po raz "setny" ten sam temat..... ZAMYKAM :evil:
-
Zderzak przedni- jak zdemontować?
Paweł Sitek- zaraportowałeś :arrow: świetnie :cool2: ale po co ta cała dalsza litania??? :duh: Chciałbym przypomnieć forumowiczom, że od zwracania uwagi są Modzi a nie poszczególnie forumowicze, będzie tylko prowadzić takimi uwagami do zaogniania konfliktu a przecież nie o to chodzi..... A wątek przenoszę do działu serii 3. I na przyszłość do autora- poprawnie tytułuj wątki :!: Pamiętaj o znacznikach serii :evil: :evil:
-
330xd - czy mam webasto
Webasto czyli ogrzewanie postojowe to jest opcja wyposażenia, czyli nie każde musi mieć. Jest natomiast urządzenie które automatycznie działa prowadząc do podgrzewania jakiegoś elementu w silniku, żeby auto łatwiej paliło. Ale ja tego bym nie nazywał Webasto ;)
-
Czy do 330D Turing można założyć łańcuchy na koła
oczywiście że tak.....