Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. Inspekcja zapala się zawsze, komputer stopniowo odlicza kilometry do przeglądu podpowiadając jednocześnie czy to tylko wymiana oleju (oilservice) czy coś więcek (insepction). Ze skanów książki serwisowej wynika że czeka CIę Inspekcja II.
  2. to powinno Cię zainteresować: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=104805&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
  3. Nurek odpowiedział(a) na darek_dtx temat w E36
    Na temat ringów CCFL jest wątek na niemal 60 stron, więc zamykam ten.... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70146&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=ccfl
  4. Można też użyć oleju słonecznikowego. Ogólnie jakiś tłuszcz nanieść, odczekać i potem przetrzeć. Usuwałem lata świetlne temu w ten sposób świeżo położony asfalt z auta. :mrgreen:
  5. Zadzwoń/podjedź do ASO Fusa, kiedyś ich dealer proponował mi obszycie foteli w jakiejś polecanej firmie.
  6. Musisz zrewidować swoją wiedzę nt KD- od pewnego czasu zakaz parkowania DOTYCZY też chodnika, CHYBA ŻE wisi tabliczka że nie dotyczy :mrgreen: cytat z rozporządzenia ws znaków:
  7. Kolejnośc jest: 1. oil service 2. inspection I 3. oil service 4. inspection II... i od początku
  8. A czy porada dotyczy którejś serii konkretnie?
  9. Myślę że podeślij linka do modów serii 7 to może przykleją u siebie albo do Admina to wrzuci do działu Linki
  10. W internecie widziałem je za 570 pln
  11. Jedni są niezadowolleni, inni byliby "w siódmym niebie" :twisted2: Przecież dla sprzedających auto używane, napływ większej ilości samochodów z zagranicy doprowadził do spadku cen w ramach danego rocznika.
  12. W pełni się zgodzę z Panfilem że badania techniczne to byłby dobry sposób na odsianie złomu z naszych dróg. Co do drugiej tezy Panfila- myślę że dałoby się coś wymyślic, skoro Czesi i Rumunii mają przepisy ograniczające napływ bardzo starych aut. Nie słyszy się jednak, by UE uderzała w wielki dzwon, że jest łamana zasada wolności przepływu towarów i uslug. Myślę że Polsce pogrożono palcem bo jesteśmy wielkim rynkiem i łatwo jest u nas upchnąć dużo aut używanych, interes dużych państw starej Unii to jedno a wspólnota europejska to drugie. Poczekajmy torchę a zobaczymy czy pomysł Sarkozy`iego na dotowanie francuskiego przemysłu 9 mld EUR przejdzie ostatecznie pod płaszczykiem dogadania się z np. Niemcami..... :twisted2: Krzysiek- czy aby dostać 2500E należy spełnić jakieś dodatkowe warunki? Czy jeśli bym dziś kupił tam jakieś mega tanie auto (pon. 500E) a za chwilę zakupił nowkę, to dostanę te 2,5k E?
  13. Moim zdaniem artykuł sygnalizuje problem natury ekologicznej ale za mocno poszedł z stronę emisji spalin, a powinien wskazywać na przyszły problem- utylizacji aut. Tzw. nowe konstrukcje uwzględniają również kwestię recyclingu pojazdów, dążąc do niemal 100-procentowego recyclingu elementów z których jest zbudowany, natomiast w starych ten odsetek jest niższy (choć nie mam pojęcia jaki). A z jednym akapitem się zgadzam w pełni, widać to świetnie również na naszym forum:
  14. Nurek odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    Lejdon- na przyszłość proponuję wymyślić mniej enigmatyczny tytuł i zapoznaj się z regulaminem forum..... Następnym razem będzie żółta kartka :nienie: :twisted2:
  15. A w bagażniku szukałeś? :8)
  16. Nurek odpowiedział(a) na vaaldus temat w E46
    Temat zamykam bo ma mało wspólnego z serią 3.... Na przyszłość zastanówcie się gdzie zakładacie tematy.... :nienie: A Rado i Piotr niech pamiętają o czym był wątek. Dziś bez żółtych kartek :twisted2:
  17. Ad 5. BMW twierdzi że skrzynie są bezobsługowe, natomiast producenci skrzyń (GM czy ZF) mowią że trzeba wymieniać. I bądź tu mądry.... na forum znajdziesz wielu którzy wymieniali olej.....
  18. Nurek odpowiedział(a) na Mirek347 temat w E46
    Po co zakładasz dwa takie same tematy??? :evil: ZAMYKAM
  19. 330i w E90 ma ok. 265-272 KM (zależy od rocznika) fabrycznie.... :roll2:
  20. Wątek ma mało wspólnego z działem mechanicznym dlatego przenoszę do Wokół BMW....
  21. W instrukcji jest napisane że na poniższe rozmiary nie można założyć łańcuchów: 225/50/16 225/45/17 245/40/17 255/35/18 Ja mam 205/50/17 i zakładałem tylko testowo by przejechać kilka metrów.... Żadnych problemów nie stwierdzałem.... nie wiem jak byłoby w realu....
  22. Nurek odpowiedział(a) na lukaschemp temat w E46
    Po raz "setny" ten sam temat..... ZAMYKAM :evil:
  23. Nurek odpowiedział(a) na RobMon temat w E46
    Paweł Sitek- zaraportowałeś :arrow: świetnie :cool2: ale po co ta cała dalsza litania??? :duh: Chciałbym przypomnieć forumowiczom, że od zwracania uwagi są Modzi a nie poszczególnie forumowicze, będzie tylko prowadzić takimi uwagami do zaogniania konfliktu a przecież nie o to chodzi..... A wątek przenoszę do działu serii 3. I na przyszłość do autora- poprawnie tytułuj wątki :!: Pamiętaj o znacznikach serii :evil: :evil:
  24. Nurek odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Webasto czyli ogrzewanie postojowe to jest opcja wyposażenia, czyli nie każde musi mieć. Jest natomiast urządzenie które automatycznie działa prowadząc do podgrzewania jakiegoś elementu w silniku, żeby auto łatwiej paliło. Ale ja tego bym nie nazywał Webasto ;)
  25. oczywiście że tak.....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.