Treść opublikowana przez Nurek
-
[E92] BMW 335iA vs. Audi S5
Tobie starcza, innym może nie..... :mrgreen: Idąc Twoim tokiem rozumowania- po co robią 335i które pali więcej i jest droższe, gdy zwykła 330d w zupełności wystarcza ;)
-
KTO I CZEMU USUNĄŁ POST?
Nie usunął tylko przeniósł!!! Do działu bardziej pasującego..... faktycznie ciekawa dyskusja- o ocenie odcienia koloru auta na podstawie fotki LOL A ten temat zamykam.....
-
wyższe mandaty
Nurek odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyAndrzej, zgadzam się że pomyłka w ocenie sytuacji wychodzi na niekorzyść pieszego i dlatego jeśli poruszasz się po np. Wawie na piechotę to zauważysz że piesi nie przechodzą masowo na czerwonym (nazwijmy to instynktem samozachowawczym). Jesteśmy nauczeni stać pokornie i czekać. Obniżka mandatu niczego tu nie zmieni i dlatego uważam że nie ma co biadolić. Tylko że na tzw bocznych drogach gdzie jest sygnalizacja ludzie, jeśli już zostaną złapani, to dostaną mniej za tak naprawdę wykroczenie które nie stworzyło dużego zagrożenia dla ruchu.
-
wyższe mandaty
Nurek odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyByłem w kilku miastach na świecie i ludzie przechodzą masowo na czerwonym świetle i jakoś nie pociąga to za sobą masowych zgonów na ulicach, więc nie przesadzajcie..... Nieuchronność kary jak już ktoś wspomniał jest najważniejsza, dlatego też czy mandat dla pieszego za czerwone czy parkowanie na kopercie dla niepełnosprawnego pozostaną teorią tak długo jak policja nie będzie wyłapywać tych wykroczeń.
-
[E34] Wymiana tapicerki fotela przedniego
A jakiego modelu dotyczy ten opis????
-
rozmiar opon na zime
udało Ci się założyć 16tki do 330tki? Jakiś rok temu kolega przywiózł z niemiec 16 calowe felgi powiedział że kupił od niemca , który miał je założone w 330 d. Nie chciało mi się za bardzo wierzyć bo instrukcja mówi o 17 , więc z ciekawości założyłem do swojej 330. Weszły bez problemu fakt , że z przodu do zacisków jest niewielka szpara , ale felgi są proste i nic nie ociera. Więc kupiłem sobie nowe oponki 205/55/16 i pociskam już drugi sezon. Na dekielkach felg jest napis DEZENT Dzięki Robinio za odzew. Czy mógłbyś przy jakiejś okazji zrobić fotki tych felg, zarówno z przodu jak i z tyłu żeby było widać oznaczenia tych felg, kod modelu czy coś w tym stylu bo ciekawi mnie taka opcja na zimę i wrzuć do tego wątku albo podeślij na [email protected] Będę wdzięczny! :cool2:
-
Jak zmienić żarówkę kierunek? cabrio/coupe 03> po lifting
tak, ten sam przód. Nie wiem czy trzeba wyjmować lampę... Sprawdzałeś może czy jest dostęp przez nadkole?
-
rozmiar opon na zime
udało Ci się założyć 16tki do 330tki? GR, były kiedyś jedne felgi 16tki które wchodziły na zaciski w 330, AT Italia 5, http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=26729#26729 ale że w Polsce chyba nie są/były dostępne to temat uważam za czysto teoretyczny.... Czyli z ciekawości dołączam się do Twojego pytania i mam nadzieję że Robinio odpisze co to za felga....
-
Felgi do e46 compact od X5 18' wejdą ?odp nie fotorelacja:P
Pewnie że 18tki wchodzą ale nie przy profilu 55 :duh: :duh: :duh: To jest przecież wartość wynikowa zależna od szerokości i wysokości opony, a nie stała.....
-
olej do skrzyni automat e46 filtr odmy
O separatorze oleju było już na forum.... poszukaj, ogólnie wymienia się co 2-3 zmianę oleju. Choć nie wiem czy to występuje w benzynówkach :oops:
-
Felgi z E46 215/ 17/ 45
jak nie wiesz jakie jest ET (odsadzenie) felgi to nikt CI nie powie czy będą pasować do E36. W zasadzie ET w przedziale 35-47 dla felgi 8 calowej powinny pasować..... Na przyszłość najpierw poszukaj odpowiedzi na forum a potem pytaj..... :twisted:
-
instrukcje poszukuje
tu masz link do posta gdzie są linki do instrukcji obsługi. A następnym razem użyj funkcji szukaj przed założeniem posta. I wyłącz capslock!!!! :evil: ZAMYKAM
-
Naprawa bezgotówkowa w bmw
Ironman, pojdź do swojego ubezpieczyciela i poproś o poradę co w takiej sytuacji. Oni powinni orientować się w ogólny zasadach rozliczeń szkód komunikacyjnych. Tym bardziej że Twoja szkoda będzie rozliczana z OC sprawcy, a OC w Polsce jest wystandaryzowane, uregulowane ustawą (Ogólne Warunki Ubezpieczenia OC są takie same w każdym towarzystwie, bo tego wymaga ustawa).
-
Jak wyjąć szybe w e39?
To jak się uporasz i opiszesz to poproś moda serii 5 o przeniesie do działu Zrób to sam, a póki co exportuję do serii 5
-
Przygotowanie przed zima
Na zimę w coupe proponuję przesmarować wszystkie uszczelki sprayem silikonowym, co by nie przymarzły! Poza tym nic nie robię specjalnego przy aucie....
-
Pełna opcja w Touringu
Nie ma czegoś takiego jak pełna opcja w BMW. Są pozycje wyposażenia dodatkowego które wykluczają posiadanie innych. Więc wszelkie full-wypasy w ogłoszeniach to tylko hasła dla laików :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ZAMYKAM bo wątek ma niewiele wspólnego z działem serii 3.
-
a jednak lata bokami X :))
Wątek zamykam bo już zaczynają się "wycieczki" co to jak jeździ, a co jest kupą złomu itp itd.... :duh:
-
Klima pokazuje temperaturę w Fahrenheitach-jak zmienić na C
zegar możesz ustawić także w trakcie jazdy, czy to jest pozycja 2 czy 1 nie wiem. Oczywiście wszyscy mówimy o pracym pokrętle na zegarach ;)
-
E46 lift co do czego?
Panowie! Co do czujnika deszczu to w poz. 1 załączacie i tyle. Natomiast zabawa regulatorem częstości powoduje że wycieraczki przechodzą w tryb pracy przerywanej której częstotliwość reguluje się pokrętłem (czujnik deszczu przestaje dobierać częstotliwość). DSC 3- to po prostu kolejna wersja systemu. Ryglowanie- mam tak samo. Ustawia się przez kompa. Paweł Sitek- ściągnij sobie manual PL w pdfie do E46- Dunaj2 zamieścił chyba w dziale Zrób to sam.
-
oil service
Proponuję na przyszłość najpierw przeszukać forum a potem zakładać pytania :roll: I istnieje opcja edycji postów więc po co pisać jeden pod drugim posty jak można wszystko w jednym?
-
AUTOmatyczne lusterko wsteczne
Występuje ale w połączeniu z opcją pamięci foteli.
-
320d na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Kolejny raz ten sam temat.... na co zwrócić uwagę..... To odpowiadam- na regulamin forum i użycie opcji szukaj!!! :search: ZAMYKAM :evil:
-
330 Ci -piszczenia spod filtra?!
NA pewno dostaniesz w ASO rzuć okiem na link: http://bmwfans.info/original/E46/Cou/330Ci-M54/ECE/L/N/2000/06/mg-13/ill-13_0906/
-
Jak Zdemontować Szkło Lampy Przedniej Po Lifcie (cabrio)?
Śrubki to może i są ale do mocowania reflektora do nadwozia..... :mrgreen: Kiedyś chciałem wymienić wnętrze lampy na "tytanowe" (taka opcja wyposażenia) i dowiedziałem się że sa klejone, zresztą to widać. Jak porównasz reflektor przed- i polifotwej E46 coupe/cabrio to dostrzeżesz różnice.....
-
Jak Zdemontować Szkło Lampy Przedniej Po Lifcie (cabrio)?
Klosze są klejone jak już pewnie zauważyłeś więc pewnie trzeba użyć jakiegoś narzędzia żeby to otworzyć a potem szczelnie skleić. Lampy w modelach przed liftem były że tak powiem rozbieralne..... Ktoś dawno temu na forum przymierzał się do takiej operacji. Poszukaj! Jest też wątek o ringach ccfl więc popatrz tam i popytaj!