Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. Tobie starcza, innym może nie..... :mrgreen: Idąc Twoim tokiem rozumowania- po co robią 335i które pali więcej i jest droższe, gdy zwykła 330d w zupełności wystarcza ;)
  2. Nurek odpowiedział(a) na melkoman temat w E46
    Nie usunął tylko przeniósł!!! Do działu bardziej pasującego..... faktycznie ciekawa dyskusja- o ocenie odcienia koloru auta na podstawie fotki LOL A ten temat zamykam.....
  3. Andrzej, zgadzam się że pomyłka w ocenie sytuacji wychodzi na niekorzyść pieszego i dlatego jeśli poruszasz się po np. Wawie na piechotę to zauważysz że piesi nie przechodzą masowo na czerwonym (nazwijmy to instynktem samozachowawczym). Jesteśmy nauczeni stać pokornie i czekać. Obniżka mandatu niczego tu nie zmieni i dlatego uważam że nie ma co biadolić. Tylko że na tzw bocznych drogach gdzie jest sygnalizacja ludzie, jeśli już zostaną złapani, to dostaną mniej za tak naprawdę wykroczenie które nie stworzyło dużego zagrożenia dla ruchu.
  4. Byłem w kilku miastach na świecie i ludzie przechodzą masowo na czerwonym świetle i jakoś nie pociąga to za sobą masowych zgonów na ulicach, więc nie przesadzajcie..... Nieuchronność kary jak już ktoś wspomniał jest najważniejsza, dlatego też czy mandat dla pieszego za czerwone czy parkowanie na kopercie dla niepełnosprawnego pozostaną teorią tak długo jak policja nie będzie wyłapywać tych wykroczeń.
  5. A jakiego modelu dotyczy ten opis????
  6. Nurek odpowiedział(a) na rush temat w E46
    udało Ci się założyć 16tki do 330tki? Jakiś rok temu kolega przywiózł z niemiec 16 calowe felgi powiedział że kupił od niemca , który miał je założone w 330 d. Nie chciało mi się za bardzo wierzyć bo instrukcja mówi o 17 , więc z ciekawości założyłem do swojej 330. Weszły bez problemu fakt , że z przodu do zacisków jest niewielka szpara , ale felgi są proste i nic nie ociera. Więc kupiłem sobie nowe oponki 205/55/16 i pociskam już drugi sezon. Na dekielkach felg jest napis DEZENT Dzięki Robinio za odzew. Czy mógłbyś przy jakiejś okazji zrobić fotki tych felg, zarówno z przodu jak i z tyłu żeby było widać oznaczenia tych felg, kod modelu czy coś w tym stylu bo ciekawi mnie taka opcja na zimę i wrzuć do tego wątku albo podeślij na [email protected] Będę wdzięczny! :cool2:
  7. tak, ten sam przód. Nie wiem czy trzeba wyjmować lampę... Sprawdzałeś może czy jest dostęp przez nadkole?
  8. Nurek odpowiedział(a) na rush temat w E46
    udało Ci się założyć 16tki do 330tki? GR, były kiedyś jedne felgi 16tki które wchodziły na zaciski w 330, AT Italia 5, http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=26729#26729 ale że w Polsce chyba nie są/były dostępne to temat uważam za czysto teoretyczny.... Czyli z ciekawości dołączam się do Twojego pytania i mam nadzieję że Robinio odpisze co to za felga....
  9. Pewnie że 18tki wchodzą ale nie przy profilu 55 :duh: :duh: :duh: To jest przecież wartość wynikowa zależna od szerokości i wysokości opony, a nie stała.....
  10. O separatorze oleju było już na forum.... poszukaj, ogólnie wymienia się co 2-3 zmianę oleju. Choć nie wiem czy to występuje w benzynówkach :oops:
  11. Nurek odpowiedział(a) na Nighstalker temat w E46
    jak nie wiesz jakie jest ET (odsadzenie) felgi to nikt CI nie powie czy będą pasować do E36. W zasadzie ET w przedziale 35-47 dla felgi 8 calowej powinny pasować..... Na przyszłość najpierw poszukaj odpowiedzi na forum a potem pytaj..... :twisted:
  12. Nurek odpowiedział(a) na kubik70 temat w E46
    tu masz link do posta gdzie są linki do instrukcji obsługi. A następnym razem użyj funkcji szukaj przed założeniem posta. I wyłącz capslock!!!! :evil: ZAMYKAM
  13. Ironman, pojdź do swojego ubezpieczyciela i poproś o poradę co w takiej sytuacji. Oni powinni orientować się w ogólny zasadach rozliczeń szkód komunikacyjnych. Tym bardziej że Twoja szkoda będzie rozliczana z OC sprawcy, a OC w Polsce jest wystandaryzowane, uregulowane ustawą (Ogólne Warunki Ubezpieczenia OC są takie same w każdym towarzystwie, bo tego wymaga ustawa).
  14. Nurek odpowiedział(a) na dareksg temat w E39
    To jak się uporasz i opiszesz to poproś moda serii 5 o przeniesie do działu Zrób to sam, a póki co exportuję do serii 5
  15. Na zimę w coupe proponuję przesmarować wszystkie uszczelki sprayem silikonowym, co by nie przymarzły! Poza tym nic nie robię specjalnego przy aucie....
  16. Nurek odpowiedział(a) na piter83pl temat w E46
    Nie ma czegoś takiego jak pełna opcja w BMW. Są pozycje wyposażenia dodatkowego które wykluczają posiadanie innych. Więc wszelkie full-wypasy w ogłoszeniach to tylko hasła dla laików :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ZAMYKAM bo wątek ma niewiele wspólnego z działem serii 3.
  17. Nurek odpowiedział(a) na Rado_ temat w E46
    Wątek zamykam bo już zaczynają się "wycieczki" co to jak jeździ, a co jest kupą złomu itp itd.... :duh:
  18. zegar możesz ustawić także w trakcie jazdy, czy to jest pozycja 2 czy 1 nie wiem. Oczywiście wszyscy mówimy o pracym pokrętle na zegarach ;)
  19. Nurek odpowiedział(a) na czestek1 temat w E46
    Panowie! Co do czujnika deszczu to w poz. 1 załączacie i tyle. Natomiast zabawa regulatorem częstości powoduje że wycieraczki przechodzą w tryb pracy przerywanej której częstotliwość reguluje się pokrętłem (czujnik deszczu przestaje dobierać częstotliwość). DSC 3- to po prostu kolejna wersja systemu. Ryglowanie- mam tak samo. Ustawia się przez kompa. Paweł Sitek- ściągnij sobie manual PL w pdfie do E46- Dunaj2 zamieścił chyba w dziale Zrób to sam.
  20. Nurek odpowiedział(a) na robsono temat w E46
    Proponuję na przyszłość najpierw przeszukać forum a potem zakładać pytania :roll: I istnieje opcja edycji postów więc po co pisać jeden pod drugim posty jak można wszystko w jednym?
  21. Występuje ale w połączeniu z opcją pamięci foteli.
  22. Kolejny raz ten sam temat.... na co zwrócić uwagę..... To odpowiadam- na regulamin forum i użycie opcji szukaj!!! :search: ZAMYKAM :evil:
  23. Nurek odpowiedział(a) na dakoblue temat w E46
    NA pewno dostaniesz w ASO rzuć okiem na link: http://bmwfans.info/original/E46/Cou/330Ci-M54/ECE/L/N/2000/06/mg-13/ill-13_0906/
  24. Śrubki to może i są ale do mocowania reflektora do nadwozia..... :mrgreen: Kiedyś chciałem wymienić wnętrze lampy na "tytanowe" (taka opcja wyposażenia) i dowiedziałem się że sa klejone, zresztą to widać. Jak porównasz reflektor przed- i polifotwej E46 coupe/cabrio to dostrzeżesz różnice.....
  25. Klosze są klejone jak już pewnie zauważyłeś więc pewnie trzeba użyć jakiegoś narzędzia żeby to otworzyć a potem szczelnie skleić. Lampy w modelach przed liftem były że tak powiem rozbieralne..... Ktoś dawno temu na forum przymierzał się do takiej operacji. Poszukaj! Jest też wątek o ringach ccfl więc popatrz tam i popytaj!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.