Treść opublikowana przez Nurek
-
Kontrolka E46- problem ? foto
Może dlatego że jest to kontrolka od sinika benzynowego??
-
czyszczenia dywaników e46
Czyściłem jak TC, z płynem BMW do wnętrz, szczotką a potem obfice spłukaj by nie było zacieków po płynie np prysznicem i powieś do suszenia.
-
Zmiana tarcz zegarów
Rozbierz zegary i ręcznie przestaw wskazówki o ten milimetr. Jeśli problem będzie się powtarzał to nie mam pojęcia co trzeba zrobić.
-
E46 330i takie felgi 17*8,5" Et38
225 na felgę 8.5 cala założysz. Felga z ET 38 też jest ok do E46, choć oryginał to 47 lub mniej przy M-kowych felgach.
-
Zmiana tarcz zegarów
Oczywiście że możesz poprzestawiać wskazówki w zegarach. Każda jest niezależna
-
330d 204 PS temp i termostat EGR ? jest ?
Mam M57N w automacie. Dziś wieczorem (ok -2-3 st. C) zrobiłem trasę 2x7,5 km po mieście z testem 7.0. W jedną stronę silnik osiągnął jakieś 63-65 stopni, po 30 min postoju jadąc z powrotem nagrzał się do ok. 75 st. Wskazówka na zegarach była już pionowo. Przy postoju na światłach zauważyłem spadek temp o 1-2 st. Rozumiem że czeka mnie wymiana termostatu gł. i EGR- tylko czy obydwu czy jednego? I gdzie mam szukać podgrzewacza elektrycznego?
-
Zabiłem zwierza :( - kolizja drogowa..
Połamane plastiki możesz dać to tzw. spawania, podobno robią to tak ze nic później nie widać. Rozejrzyj się czy u Ciebie ktoś świadczy taką usługę.
-
Wiek samochodu a droga hamowania
Fakt, na wolno idzie Ci o wiele lepiej, oczy nie bolą. A teraz zapraszam do funkci Edycja i popraw pierwotny tekst :mrgreen:
-
812 tysięcy PLN mandatu za 57km/h
Obejrzyj uważniej Uwaga Pirat albo inny program gdzie pokazują łamiących przepisy- większość boli ilość punktów a nie kwota mandatu więc system punktowy działa na wyobraźnię.
-
[EXX] 524td Naprawa i uszczelnienie wtrysku sterującego
Dopisz może jakiego silnika dotyczy ten opis
-
320d łańcuchy śniegowe
A ile takie skarpety kosztują?
-
spryskiwacze lamp - kiedy działają?
Tak samo jest w e46, co 5-te :) W E46 spryska za pierwszym razem po odpaleniu auta z włączonymi światłami a potem co 5-te spryskanie. Ale może w E90 poprawili "inteligencję" systemu. A nie można po prostu zajrzeć do instrukcji?
-
Zamiana auta - Passat > BMW - pomocy!
Po kiego grzyba odgrzewacie tak stergo kotleta??????? z 2007??? ZAMYKAM- Moderator
-
[E46] touring prawie oryginalne PDC
idź na stronkę np. imageshack.us i uploaduj fotki, a potem wrzuć odpowiednie linki do posta :)
-
[E36] Czy da radę zapakować 4 opony i felgi 16' do coupe ?
Opony postaw na sztorc na tylnej kanapie a felgi do bagażnika, powinieneś to wszystko upchnąc. Pamiętaj że masz jeszcze miejsce na jedną felgę/oponę w nogach pasażera ;)
-
330CI Automat czy manual?
To nie jest dyskusyjna sprawa, tylko fakt ;) Ci którzy się przesiedli zwracają na to często uwagę. I wygoda jest podstawową zaletą. Mozna za to dyskutować czy odciążenie kierowcy potrzebą zmiany biegów ma znaczące przełożenie na bezpieczeństwo w ruchu. A jakie są zalety manuala? Tylko nie pisz że kontrola auta :duh: :mrgreen: i niezawodność
-
inny mercedes
fora o mercach są, wystarczy pogooglać, choć nie są może tak dobrze zrobione jak nasze ;)
-
320d łańcuchy śniegowe
Czasy łańcuchów zakładanych na zdjęte koło albo najeżdzanych już dawno minęły :lol: Choć prawdą jest, że nie unikniesz ubrudzenia rąk/ubrania przy ich zakładaniu. Ciekawe jak ta pończocha sprawuje się w zimowych górskich warunkach. Lukasz- czy ją się tak po prostu naciąga na koło czy jest tam z tyłu jakiś element mocująco-naciągający?
-
330CI Automat czy manual?
Do autora wątku: jedyną prawdziwą wadą automatu w E46 jest jego trwałość/wytrzymałość, znajdziesz na tym forum wiele negatywnych opinii co do tego. Ja osobiście nie mam póki co (odpukać w niemalowane :duh: :) ) żadnych problemów, jeżdżę niemal cały czas na trybie manualnym. Automat to wygoda a przy takim silniku 3-litrowym bardzo się sprawdza.
-
Do przyjaciół automobilistów
Domyślam się że chodzi o akcję sprzed kilku miesięcy, gdzie duża grupa motocyklistów doprowadziła do zablokowania jednej z polskich płatnych autostrad w celu wymuszenia obniżenia ceny przejazdu dla jednośladów, było o tym głośno w mediach
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Ciebie to trudno zadowolić Kuba :mrgreen: Najpierw nie chciałeś żeby GR modował w tym wątku a teraz boli Cię głowa że wątek rozrósł się do 36 stron :) Weź zacznij raportować które posty do wywalenia to się zmniejszy ilość stron :D Bo tu już zahaczyliście o gaz, 4-napędówki i inne wynalazki japońskie a najnowszy OT to wycena wartości auta :8)
-
Do przyjaciół automobilistów
Szkoda tylko że "lepsi" motocykliści przeprowadzając całą akcję "wylali dziecko z kąpielą" bo ucierpieli na niej inni użytkownicy "produktu autostradopodobnego" a nie jego operatorzy :duh:
-
[e60] limuzyna - doposazenie w worek na narty
To weź piłkę do metalu/plastiku opuść podłokietnik i sruuu wywal dziurę ;)
-
[e60] limuzyna - doposazenie w worek na narty
Ale w ASAPie będzie miał instrukcję montażu na bazie ramy oparcia przeznaczonej do wersji z workiem a tym masz pewnie ramę do kanapy nieskładanej.
-
Wniosek o sprawdzenie kwalifikacji
A koledzy po fachu nie dawali Ci tylko upomnień? :norty: