Treść opublikowana przez Nurek
-
pytanie o warsztat w warszawie
Nie ten dział :evil: :evil: ZAMYKAM
-
speedalarm.pl
To się nazywa triangulacja ;-)
-
e46 330d Jaką skrzynię biegów byś wybrał?
Czyli mam rozumieć że lepiej odpuścić sobie automat, nawet jak będzie dobrze działał podczas oględzin, przy przebiegu 70 000 - 100 000km? Zauważyłem że z tzw. wypasem e46 są z ASB, nawet oryginalne m-pakiety! NIe masz sobie odpuszczać tylko 2 razy się zastanów :mrgreen:
-
Kupno auta w Niemczech a współwłasność w Polsce
Nurek odpowiedział(a) na czestek1 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDarowizna jest nieopodatkowana od zeszłego roku, niezależnie od kwoty. Liczy się tylko stopień pokrewieństwa. No i trzeba ją zarejestrować w US, wtedy nie płacisz żadnego podatku....
-
e46 330d Jaką skrzynię biegów byś wybrał?
Odpowiedź jest prosta- bo jak się ma jedno auto, to się kupuje nie tylko do miasta :mrgreen: A po co Tobie 136 czy 150 KM ????
-
Parę drobiazgów
Pytania o nawigację zadawaj w dziale Audio/nawigacja. Zresztą jest tam już dużo wątków poświęconych wgraniu polskiego lektora do navi. Co do lakieru. Na kielichu masz kod lakieru. Możesz podjechać do ASO i podać im ten kod a oni albo od ręki albo na zamówienie sprzedadzą Ci zestaw farba z kolorem bazowym i lak bezbarwny. Kiedyś płaciłem za to ok 40 pln. I jak już ktoś napisał- zaprawkę rób wykałaczką/zaostrzoną zapałką- tylko najpierw odtłuszcz miejsce odprysku.
-
Dobry diagnosta/okolice poznania
Dział polecane warsztaty się kłania!!!!! ZAMYKAM!!!
-
automat w coupe!
Panowie!!! Z wątku sprzed 2 miesięcy w ktorym było słownie 3 wypowiedzi zrobiliście spór o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą na 3 strony :twisted2: Przecież już jasno widać że każdy z was będzie bronił swojego zdania i go nie zmieni... to po co to ciągnąć dalej?? W swoim "fanatyzmie" do skrzyń biegów zaraz przeskoczycie na jakieś osobiste wycieczki i skończy się na ostrzeżeniach :8) Więcej luzu ! :cool2: PS. Sam mam automat......................... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i jakoś mi to nie przeszkadza szczególnie.... A że inni tak uważają?? No cóż, to jest wolny kraj, spływa to po mnie jak po kaczce :roll2: :twisted2: :roll2: :twisted2:
-
BMW E60 535d z RUNFLAT czy bez RUNFLAT ??
Ząbkowanie opon to efekt błędów w ustawieniu zawieszenia, zbieżności, geometrii. Ale że efekt występuje jedynie przy oponach letnich to może problem leży w stylu jazdy? Może latem bardziej wykorzystujesz możliwości auta niż zimą?
-
e46 330d Jaką skrzynię biegów byś wybrał?
Zent- generalnie automat i mocne auto (tak od 200 KM) to dobre połączenie. Natomiast opinie jakie przewijają się na tym forum nt. tej konkretnej skrzyni biegów by GM skłonić powinny Ciebie do głębokiego zastanowienia przed podjęciem takiej decyzji.... :cool2: Ja mam ASB, nic się nie dzieję więc nie narzekam ale odpukać w niemalowane :duh: :roll2:
-
Co sądzicie o informowaniu policji o piratach drogowych?
Nurek odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyVortex- nie przestępstwo tylko wykroczenie.... Generalnie tylko ponad 0,5 promila we krwi to jest przestępstwo.
-
Maxymalny rabat ??
Rabat dla firmy a rabat dla osoby prywatnej to są dwie różne sprawy i bym ich nie łączył. Proponuję skontaktować się z jednym z brokerów multibrandowych, dostać wycenę na auto jakie byś chciał mieć w swoim garażu i z taką wyceną udać się do salonu BMW. Jeśli będą skłonni do współpracy a i ty się przygotujesz do negocjacji to może utargujesz coś przyzwoitego....
-
Kupno auta w Niemczech a współwłasność w Polsce
Nurek odpowiedział(a) na czestek1 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNie wiem czy jest to reguła w WK ale moja teściowa zrobiła tak, że kupiła auto w Niemczech i tylko ona figuruje w umowie, natomiast w Polsce podczas rejestracji dopisała 2 osobę. Zapytaj się w swoim WK czy tak się da. Oczywiście miała jakąś formę upoważnienia od tej drugiej osoby żeby móc ją wpisać do dowodu....
-
Letnie opony do E46 330d ?
17tki stalowe będzie CI trudno kupić ale można (sam przez rok jeździłem na zimówkach). Mniejsze nie wchodzą na zaciski hamulców. Jeśli felga którą masz to 7x17 to opona powinna być 205/50/17, jeśli 7,5 lub 8x17 to proponuję 225/45/17 (to jest OEMowa guma do tego auta). Co do marki opon- każdy ma swoje preferencje, poczytaj opinie ludzi na tym forum jak również na portalach gdzie sprzedają opony.....
-
Pytanie o rozmiar felg do bmw -e46 320d
skorzystaj z tego kalkulatora: http://www.1010tires.com/TireSizeCalculator.asp?action=submit
-
VIN w podszybiu
VIN widoczny na podszybiu to domena wersji amerykańskich...
-
O gustach się nie dyskutuje aczkolwiek... ?
Skoro o gustach się nie dyskutuje a część już zaproponowała usunięcie spojlera to.... ja zamknę temat :8)
-
x3 mata siedzenia
jak wkleić zdjęcia: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=38425#38425
-
320Ci a 320 Cd różnica ale jaka???
Pod warunkiem, że jest to M54 a nie M52 TU, gdyż takie także wychodziły. Pzdr, Racja, ale przyjąłem założenie że skoro kolega się pyta o 320Cd to szuka też 320Ci z tego samego rocznika a jeśli się nie mylę to pod oznaczeniem 320Ci w 2003r już krył się M54 ;)
-
komunikat bledu na komputerze
Jakie xenony??? Światła cofania i oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
-
x3 mata siedzenia
Widziałeś wątek o wlutowaniu diody w dziale Zrób to sam?
-
Alu ramki - jak złożyć zegary?
Hary, kiedyś na forum ktoś opisał krok po kroku jak te plastikowe przełączniki naprawić, poszukaj!
-
320Ci a 320 Cd różnica ale jaka???
benzyna (2.2 litra) i diesel (2.0 litry), moc 170KM vs 150 KM ....
-
Czy znacie komis, lub brokera kto mi przywiezie dwa nowe BMW
Nie ma w tym żadnej filozofii ;-) Płacisz mniej niż w salonie w PL. Odliczenia VAT przez firmy do tego bym nie mieszał :8)
-
[E46] JAKIE FELGI ?
takich pytań było już trochę na forum, zapraszamy do szukajki :search: