Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. Nie wiem czy któreś z TU oferuje stałą wartość ubezpieczenia dla rocznika 2002? Może uderz do jakiegoś brokera to znajdzie Ci najlepszą ofertę z tego co ma...
  2. Nurek odpowiedział(a) na jakub temat w E46
    Wg Motostatu koszt 1 km paliwo i inne wydatki dla mojego 330Cd w automacie to 0,34 pln/1km, dystans 78 tys. km.
  3. Nurek odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    W takim sensie to każdego auta szkoda na polskie drogi.... Jak już ktoś zaproponował Skoda Fabia SD jest debeściarska :)
  4. Nurek odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    Tu się nie zgodzę hunter- po co Ci samochód o dużej mocy na trasę gdzie w zasadzie jedziesz ze stałą prędkością 130-150, nie musisz gwałtownie przyspieszać by kogoś wyprzedzić.
  5. jedynie podobno felga AT Italia 5 16tka wchodzi do 330 ale nie wiem czy jest w ogóle dostępna w Polsce. Inne 16tki nie wejdą.....
  6. Zajrzyj do tego wątku: viewtopic.php?f=15&t=108361&start=0
  7. Chciałbym zwrócić wszystkim uwagę, że temat wątku to spadek wartości E60 po wprowadzeniu następcy a nie o wyższości E65 nad E60 i vice versa (a trwa to od 2giej strony). Więc może ochłońcie wszyscy mistrzowie i bossowie :lol: :lol: i zakończcie ten OT :duh: :duh: :duh:
  8. Zalew- małe OT- nie ma obowiązku posiadania przy sobie dow. osobistego.... A nowelizacja w sprawie świstka ubezpieczenia jak dla mnie właśnie jest poroniona, tu raczej stanę po stronie maad13. Maad13 - masz rację- jest obowiązek posiadania. Źle się wyraziłem, nie ma "dużych" konsekwencji za brak świstka OC w porównaniu z tym co przed nowelą.
  9. Nie do końca- wcześniej brak papierka oznaczał brak ubezpieczenia i UFG wchodził Ci na głowę, a policjant mógł zatrzymać pojazd (ale tego nie jestem pewien)
  10. Jest obowiązek - dokument stwierdzający zawarcie umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu lub stwierdzający opłacenie składki tego ubezpieczenia. Nie wprowadzaj w błąd :D Nie ma obowiązku- brak polisy przy kontroli to 50 pln mandatu (brak dokumentu, niedawno był taki przypadek w Uwaga Pirat) a policja wysyła info do UFG aby sprawdzili czy delikwent tylko nie miał papierka OC czy nie zapłacił składki (i wtedy może zaboleć)
  11. Irko- chyba masz na myśli olej silnikowy? Bo kolega pyta się o automatyczną skrzynię biegów.....
  12. Tak jak pisał Dodo- pierwsze spryskanie po włączeniu świateł a potem co 5-te.
  13. Nurek odpowiedział(a) na buska10 temat w E60, E61
    Nie wiem jak jest w E60 ale w E46 o momencie zmiany biegu decyduje głębokość i szybkość wciśnięcia pedału gazu. Zrobiłem test i zarówno na D jak i na DS przy spokojnym ruszaniu w potoku innych aut w Warszawie biegi zmieniane są przy ok. 2 tys. obr/min, na zimnym silniku. Stąd moje zdziwienie.... Zawsze jeszcze można wybrać tryb ręczny, tam sam będziesz decydował kiedy zmienić bieg
  14. To gdzie tu jest biznes? :duh: Nie chciałbym być dealerem. Biznes robisz na obsłudze posprzedażowej czyli serwis, sprzedaż części itp itd.....
  15. nie wiem jak wogole auto moze byc w zderzeniu bezpieczne dla pieszego ... To ma jakies znaczenie czy mnie rąbnie trabant czy BMW z predkością ponad 80 ? Chyba znaczenie czysto prestiżowe jak wolisz zginąć Bo założenie jest takie że po mieście (a tam najczęściej możesz natrafić na pieszego :mrgreen: ) jeździ się 50 kmh a nie 80 :oops: Konstrukcja przodu auta może zmniejszyć obrażenia pieszego po bliskim spotkaniu 3. stopnia.
  16. Nurek odpowiedział(a) na buska10 temat w E60, E61
    A mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
  17. A nie jest tak że po wyroku sądu i tak doliczają punkty na datę wykroczenia?? I sprawdzają czy na tamtą chwilę nie przekroczyłeś progu?
  18. Zajrzyj do linku poniżej i linku zawartym w powyższym wątku. viewtopic.php?f=68&t=80064&start=0&hilit=cieknie
  19. Zajrzyj tu: http://www.bmw.de/de/de/usedvehicles/search/content.html auta dostępne u dealerów i firm współpracujących z siecią sprzedaży BMW
  20. Nurek odpowiedział(a) na Rufio temat w E46
    Chyba silniczek(czki) krokowy(e) odpowiada(ją) za rozdział powietrza
  21. Nurek odpowiedział(a) na MarcinPaw temat w E46
    Włączyć wciskając pokrętło głośności :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wyłączy się po ok 15-20 min
  22. Nurek odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    204KM, automat, w mieście 10-11 litrów, jazda normalna. M330d- myślę że wysokie spalanie u Ciebie to głównie efekt bardzo krótkich dystansów....
  23. Może to Cię zainteresuję: viewtopic.php?f=5&t=112436 a temat nie ma nic wspólnego z działem mechanicznym E46 więc przenoszę....
  24. A może na początek zaznaczyłbyś jakiego modelu dotyczy problem?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.