Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. Nurek odpowiedział(a) na umberto2 temat w Felgi i opony
    Będą ok
  2. Nie do końca musi się tak szybko nagrzać- zależy jakie będzie obciążenia silnika, jeśli pojedziesz stosunkowo powoli, np 60-70 kmh stałą prędkością to masz niskie obroty silnika i małe obciążenie. Dodaj do tego wyższą temperaturę grzania wnętrza która będzie dodatkowo odbierać ciepło z silnika i moim zdaniem dystans do rozgrzania się silnika do ok. 90 st wzrośnie.
  3. M-Technik- z innego wątku zrozumiałem że jesteś policjantem, pracujesz w drogówce. To jeśli ty uważasz że zabranie DR w obecnej procedurze jest niezgodne z konstytucją lub też KPA (co dowodzi Ursus21 na forum prawnym) to jak to się ma do policyjnych procedur? I co byś zrobił na miejscu jakby Ci kierowca stwierdził na miejscu kontroli że zabranie jest niezgodne z Konstytucją i KPA? ;)
  4. przedawnienie jest po 3 latach, chyba że coś się zmieniło.
  5. Przeczytałem wątek z linka od M-Technika i proponuję nie próbować podważyć decyzji policjanta o zabraniu DR ;) Coś mi się wydaje, że koszty ciągania się po sądach w celu udowodnienia (lub nie) że ma się rację są astronomiczne w porównaniu z naprawą lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej.... Skąd wiadomo że tamtejszy Ursus21 ma rację a nie Szymcio80????? :P
  6. Nurek odpowiedział(a) na waski9227 temat w Oleje
    Wlałem 8100 X-clean 5W-40 C-3
  7. A nie masz na myśli 18tek?
  8. Ja spryskuję na zimę wszystkie uszczelki, nie wiem jak w E90, ale w E46 na dolnej krawędzi drzwi też jest uszczelka. Nie mam problemów z piszczeniem/trzeszczeniem.
  9. Nigdzie nie pisałem żeby zakładać 205 na 8-calową. Ja używam 205 na zimę ale mam do tego 7-calową felgę.
  10. A to trzeba jeździź koło kolein, w tym cały sęk ;) Z tą zawiechą to żarcior, wiem że trochę nosi ale od tego ma się głowę żeby z nią jeździć ;)
  11. Od 5 lat jeżdżę na 225/45/17 i wcale mi nie lata ;) chyba coś mocno koloryzujesz albo masz problemy z zawiechą :mrgreen: zamiennik to 205/50/17 Szpilki mogą pasować, podobno nie powinno się w drugą stronę, czyli od stalówek do alusów.
  12. Łańcuchy zaklada się na oś napędzaną, albo 2 jak się ma 4x4 ;) Wybór producentów jest szeroki, proponuję nie przepłacać, mam od 4-5 lat, co roku jeżdżę na narty i ani razu nie zakładałem :P poza garażem dla treningu :mrgreen: Zwróć uwagę na grubość "oczka" (9 albo 12mm) oraz kształt łańcuchów po założeniu na koło- wybieraj "w romb" a nie szczebelkowy, gdyż zapewniają lepsze trzymanie boczne.
  13. Jak dla mnie to krzyże niczego nie dają, nie zwracam na nie uwagi, między innymi dlatego że jest ich dużo..... A cytat z opoki też powinien dać innym do myślenia- noś pamięc w sercu a nie na symbolu postawionym gdzieś tam przy drodze.
  14. Nurek odpowiedział(a) na an40 temat w E46
    A którą metodą kasowałeś?
  15. zgadzam się z zielo
  16. Sklep na Narbutta, Mokotów, namiary znajdziesz na stronie klubu, współpracujące sklepy itp
  17. W E46 też tak mam, nawet na trybie manualnym samochód sam rusza z M2.
  18. Od zawsze tak miałeś? Para to wilgoć, klima wysusza powietrze, bez klimy musisz pozwolić nieco "przewentylować" wnętrze, uchyl szybę albo daj na maxa dmuchawę i zwiększ temperaturę (wysusz powietrze w środku). Mam podobny problem na przełomie lata i jesieni kiedy przestaję używać klimy, nawet z wymienionym filtrem kabinowym i mikrofiltrem.
  19. A nie masz zakreślonych odpowiednich pól? Przy inspekcji II wymieniają więcej rzeczy, np. separator oleju/odmę co 3 wymianę oleju....
  20. Z takim przebiegiem powinieneś mieć co najmniej jedną Inspekcję II (2). A może to tylko kwestia zapisu ;) najważniejsze co zostało zrobione podczs tych inspekcji :roll:
  21. Btw, jakie macie patenty na hałasujące wycieraczki? Czymś je przetrzeć na początku?
  22. Czekam na pierwszą recenzję ;) Bo ty jesteś wiarygodny tester, ja Cię znam :lol: :twisted:
  23. Grzesiek, ja kupowałem te stare (chyba za 122 pln) i prawdę mówiąc to nie byłem powalony jak sciągały..... A do tego połamał się element w jednej od upuszczenia z niewielkiej wysokości :duh: Choć jeżdżę z tym od 2 lat i nie ma tragedii :mrgreen:
  24. Nurek odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    Eheheheh, i to niby my tworzymy jakieś mity, wiesz ja złamie Twój mit, mając coupe wcale nie trzeba być kawalerem, ja jestem tego przykaładem. Ja z GRem też możemy dołączyć do tej grupy :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.