Skocz do zawartości

jakie stosujecie płyny do spryskiwaczy w Waszych bumerach ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko firmowe ze stacji benzynowych Orlen schell itp.zadnych "nonamów".Kiedyś sie skusiłem na tani plyn i był kibel.To była woda zabarwiona dodano zapachu i w dodatku zrobiła sie kasza w zimie a już nie wspomne o myciu szyby :duh: Kiedyś był temat o płynach z marketów i plamach na ciemnych lakierach.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja używam płynów z markowych stacji benzynowych, najczęściej shell, BP, statoil.

 

Chociaż kiedyś spotkałem się z płynem letnim, który jakaś firma produkowała dla BP (na etykiecie była nazwa tej firmy), a w Carrefour można było nabyć ten płyn z inną nazwą, a właśnie wyprodukowanego przez tą firmę, żeby było śmieszniej nie było widocznej różnicy, oprócz cenowej. Z płynem zimowym może być zupełnie inaczej...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja sie poruszam po Danii , tu temperetury w 99% na + daje mu najtanszy plyn bo idzie go duzo- strasznie brudzi sie szyba - co chwila jest biala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Biedronka - najlepszy stosunek jakości do ceny :cool2:

Wystarczy przeliczyć,że za 4 litry orlena (około 18zł) kupujemy 10 litrów "aury" (biedronka). Biedronkowy dobrze myje szybę i całkiem nieźle pachnie, nie jest tylko zabarwioną wodą.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja leje płyn z Foty o nazwie Kager! Cena przystepna(po rabatach totalnie niska) a i jakosc w porzadku, nie smierdzi to najwazniejsze, dobrze zmywa i nie zamarza, to jesli jestem w Polsce, a w Norwegii leje oryginalny płyn Volvo do -12 :duh: i smierdzi jak Ruski spiryt :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W motorze byl test, najelpiej chyba wypadl Orlen Sylen a potem byl Sonax, mam oba i musze poowiedziec ze ob razu czuc ze maja duza ilosc alkocholu jak sie powacha.

 

Oni tam testowali jak plyn wplywa na lakier, a co bardziej wazne na plastikowe klosze lamp, i z tego co pamietam Shell niszczy je tam w jakims stopniu.

 

Gdzies mam ta gazete jak znajde to zeskanuje test i wszysko sie wyjasni.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies mam ta gazete jak znajde to zeskanuje test i wszysko sie wyjasni.

 

To byłoby marzenie każdego płynowego fetyszysty :mrgreen: Ja czekam z niecierpliwością na ten teścik...w sumie jest to ciekawy temat :)

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies mam ta gazete jak znajde to zeskanuje test i wszysko sie wyjasni.

 

To byłoby marzenie każdego płynowego fetyszysty :mrgreen: Ja czekam z niecierpliwością na ten teścik...w sumie jest to ciekawy temat :)

 

Pozdrawiam

 

Zaraz poszukam, ale zebys wiedzial, zjezdzilem 4 albo i 5 orlenow zanim kupilem Sylen, nigdzie go nie bylo a tam gdzi byl byly 2 ostatnie ktore powedrowaly do mnie :)

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.