Skocz do zawartości

jakie stosujecie płyny do spryskiwaczy w Waszych bumerach ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Ja też leje "supermarketowy" zmywa mi ładnie szybe, niezamarza-czego chcieć więcej :mrgreen:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies mam ta gazete jak znajde to zeskanuje test i wszysko sie wyjasni.

 

To byłoby marzenie każdego płynowego fetyszysty :mrgreen: Ja czekam z niecierpliwością na ten teścik...w sumie jest to ciekawy temat :)

 

Pozdrawiam

 

No i nie znalazlem tego wydania mototru, chyba poszlo w kosz :(

 

Jednak moge powiedziec ze napewno najlepiej wypadl Sylen z orlenu przez to go kupuje, w testach najmniej uszkadzal lakier a przedewszystkim najmniej uszkadzal plastikowe klosze reflektorow co jest dosc wazne. No i uzyskal jedne z lepszych wynikow w suuwaniu brudu. Dobrze jeszcze wyszedl o ile pamietam Sonax.

 

Z tego co jeszcze pamietam to zle wyszedl jakis tani z marketu oraz Shell.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem shell w hipermarkecie po dość przystępnej cenie - taki w grubej torebce - jest bardzo OK - zmywa szybę i nie capi :wink: , ale na razie nie było porządnych mrozów

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESCO...w auto-świecie wypadł bodajże jako najlepszy faktyczne - 3, no i cena nie z kosmosu...

 

 

2 lata wstecz jak dowaliło - 26 pod Szczecinem w nocy to przetrzymał(na wszelki wypadek zciągnełem go i został próbny pojemniczek na dworzu)

 

gazetka powinna się znależć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.