Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem E39 528i. To juz moja druga Beemka i jestem z niej tak samo zadowolony, mam nadzieję że to się nie zmieni przez najbliższe 3-4 lata, czyli w czasie w którym zamierzam to autko użytkować. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczow.miesiac temu zrozumialem co to prawdziwa milosc do marki.po kupnie e46 320d lapie sie na tym ze kazda wolna chwile spedzam na planowaniu jak by tu upiekszyc moje autko.i jakos tak zyczliwiej zaczalem patrzyc na innych posiadaczy beemek.to jest toooo!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma wszyscy forumowicze,

nie miałem okazji się przywitać i robie to teraz,

być może coniektórzy już mnie znają z dociekliwych postów,

ale gdy się ma BMW,zwłaszca tds'a to trzeba być dociekliwym,

już w buni dużo zrobiłem małe co nieco,z wymianą głowicy włącznie.

ale zawsze sie dopatrze czegoś nie tak,wiec drąże

zajrzyjcie też na bmw-sport,tam tez są fajne wypowiedzi,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Łukasz i od dawna choruje na nieuleczalną chorobę zwaną BMW-manią, a od dwóch tygodni jestem także posiadaczem pierwszego mojego BMW jest to model E36 w wersji 320iA. :wink:

 

Może zna mnie ktoś z forum bmw-sport, bo jestem tam od niedawna pod loginem --=Łukasz=--.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wstąpiłem, bo od przedwczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem x3.

 

Od zawsze jestem fanem niemieckiej motoryzacji, dotychczas marki spod znaku 4 pierścieni :twisted2:, niemniej ograniczenia przy zakupie auta (potrzeba rozsądnego SUVa diesla, tak młodego, by można go leasingować i jednocześnie z fakturą VAT, a przy tym rozsądnego cenowo) naprowadziły mnie na markę spod znaku 'śmigła'.

 

Zasadniczo interesują mnie najbardziej kabriolety, niemniej koniecznosć posiadania czegoś z wysokim zawieszeniem i napędem 4x4 (jestem wraz z żoną na kontrakcie w Rumunii), a niekoniecznie 100% terenówki, sprowadziła mnie w kierunku SUVów. I tak po 2 miesięcznych poszukiwaniach, analizach testów porównawczych i parametrów technicznych, wreszcie jazd próbnych, padło na X3.

 

Jeśli ktoś ma ochotę zerknąć, co kupiłem, zapraszam tu: http://www.2com.pl/pub/photo.asp?p=59527.51811 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sorki panowie ale ja już pare postów napisałem a tu sie nie przedstawiłem, więc witam.

a pisze to po to zeby wam powiedziec ze przeczytałem bardzo dużo różnych postów na tym forum i podziele sie 2 rzeczami które mnie sie nie podobają

1. nie podoba mi sie jak ktoś coś napisze a drugi od razu po nim jedzie albo zgrywa fachowca wpędzając gościa w kompleksy

2. porównywanie innych samochodów z BMW, który lepszy, często chodzi o Audi. Panowie to chyba nie o to chodzi który lepszy, tylko który Wam sie bardziej podoba taki kupujemy, a nie wciskamy innym który ma mu sie podobać. jak lubi audi niech wejdzie na inne forum

Bez urazy

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze juz forum nie zmienie, bo to moja pierwsza beemka i chyba zostane klientem wiernym marce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszysztkich klubowiczów!!! Jesteśmy nowi na tym forum ale już wcześniej je odwiedzaliśmy. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami BMW e46 323i ale już wcześniej mieliśmy kontakt z tą marką były już takie mpodele jak: e30, e36. Jak każdy również mieliśmy jako takie lepsze i gorsze doświadczenia z tymi samochodami. Pozdrawiamy Asia i Marcin :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym czlonkiem klubu bmw :) kupilem e30 1.8 i odrazu potrzebuje pomocy z zwiazku z alternatorem sa na jego mocowaniu takie gumki i one sie wyrobily i jest luzno caly alternator a nigdzie u siebie w sklepie nie moge dostac tych gumek ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D od ucha do ucha

 

Od 1 września posiadam 523i 1996 r.

 

i marki nie zmienie. Z forum korzystałem juz kilka razy z korzyścią oczywiście dla siebie.

 

Nie pamiętam tylko czy się witałem...

 

E tam, robię to jeszcze raz.

 

Pozdrawiam serdecznie

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy ... no to i ja nie mam innego wyjścia.

REGULAMIN-rzecz święta-zatem witam się:Polska Północna wita resztę użytkowników najpoważniejszej marki.

Jak w opisie,jestem posiadaczem 735,dodatkowo doszło ostatnio nowe dziecko- 730 V8 z 93r.-ale jego rolą jest ratować pierworodne(niestety).

Możecie mnie też spotkać na innym forum (BMW-klub Łódż) z tym samym nickiem

 

PADRE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.