Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, 

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem BMW e92 N54 oraz F25 N47. W przeszłości miałem okazję wtórować trochę aut azjatycznych, z USA czy ubóstwionych w naszym kraju VW, ale od 7 lat jestem miłośnikiem jedynej słusznej marki 🙂

 

pozdrawiam wszystkich użytkowników!

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Cześć.

Dostałem do "zaopiekowania się" na dłuższy czas BMW E91 330xi, więc pewnie będę tu często zaglądał, aby nabyć trochę wiedzy i podpytać o to i owo. 

Generalnie przybywam z przeciwnego bieguna, bo na co dzień użytkuję Hondę Accord Coupe 3.0V6 (mam już czwartą taką sztukę), a to zupełnie inna filozofia auta i inne problemy techniczne. Sam jestem też adminem na forum związanym z amerykańskimi Hondami Accord, więc chętnie podpatrzę funkcjonowanie tak dużego forum jak BMW.

Pozdrawiam i szerokości!

Opublikowano

Witam,

Od października jeżdżę BMW 318i G20. Tak jak poprzednicy ☝️ przesiadłem się z japońskiej motoryzacji.

Polubiłem się z BMW. Trochę już w swoim egzemplarzu podłubałem, poszukam na forum kolejnych inspiracji, może też uda się komuś pomóc 🙂

Pozdrawiam,

Bartek

Opublikowano

WItam,

Forum obserwuję (i korzystam z porad) od blisko 5 lat, czas się przedstawić.

Posiadam BMW 3GT F34 2.0 150KM B47 Advantage z 2015 roku. Trójka ze mną juz ponad 3 lata, wcześniej miałem BMW F84 X1 xDrive.

Obecnie przymierzam się do zakupu drugiego BMW - F46 jako niedzielny pojazd dla rodziny 🙂

Pozdrawiam,

Czarek

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Witamy wszystkich, owocnego czytania i miło spędzonego czasu na forum życzę. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich,

Jako iż dopiero się zarejestrowałem, to najpierw postanowiłem się przedstawić i przywitać. Generalnie od ponad 3 lat obserwowałem i czerpałem wiedzę z tego forum.

Na chwilę obecną posiadam, użytkuję F48 oraz G21 przed liftem, W drodze jest G01

Pozdrawiam wszystkich 

 

Opublikowano

Witam wszystkich!

 

Od wielu lat zaglądam tu, wcześniej przy informacjach odnośnie napraw brata BMW e46(sam miałem inne marki aut, zawsze z powodu tego, że nie udawało mi się kupić ładnej e36, brałem cokolwiek bo auto było potrzebne).

W zeszłym roku spontanicznie nabyłem e46 328 coupe, chyba będzie moim ostatnim starym autem, mam nadzieje, ze dowiezie mnie do lepszych czasów. Kusi mnie g20 330i 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam wszystkich,

obserwuję to forum od dobrych 2-3 lat.

Od roku mam G31 LCI w którym wymiany eksploatacyjne planuję robić sam. Podobnie jak kilka osób powyżej przybywam ze świata Hondy 🏎️ 🙂

Pozdrawiam serdecznie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam serdecznie klubowiczów. 

Jestem szczęśliwym posiadaczem 530d manual z 2006r 
Jako że jest to moje pierwsze BMW a naprawy uwielbiam wykonywać sam we własnym zakresie, od razu po zakupie zarejestrowałem się na forum. 

 

Pozdrawiam serdecznie, Mateusz.

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

Opublikowano

Dzień dobry Wszystkim, 

Właśnie zanabyłem drogą kupna moje pierwsze BMW, F07 530d xDrive w białym kolorze i pełnym m-pakiecie. Dopiero się poznajemy ale już wiem że będzie to długa znajomość...

Pozdrawiam

Przemo

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam serdecznie szanownych forumowiczów.

Jestem na etapie zakupu swojego pierwszego BMW i jak wszystko pójdzie po mojej myśli to będzie to wersja 520xd z 2021 w pakiecie M.

Mam nadzieję, że uda mi się czasem pomóc/doradzić ale w dużej mierze na początku to ja będę potrzebować rad i pomocy 🙂

Pozdrawiam i bezawaryjnej jazdy swoimi BMW wszystkim życzę.

 

Opublikowano

Cześć.
Trochę przypadkiem trafiło w moje ręce E61, 2006 rok, M57. To moje pierwsze BMW, więc na razie powoli ogarniam temat. Na szczęście auto wydaje się być w dobrym stanie (zrobiłem nim już 5kkm), więc robię raczej drobiazgi. Póki co zawzięcie wertuję forum 😁

Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, cześć, dzień dobry!

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Opublikowano

Witam serdecznie Forumowiczów,

jestem szczęśliwym posiadaczem X1 (F48), od jakiegoś czasu na "gościu" czytałem forum, teraz dojrzałem by się zarejestrować.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam serdecznie,

Jestem nowym posiadaczem BMW X1 e84

Pozdrawiam

Tomek

Opublikowano

Witam, nazywam się Kamil od 12 lat mieszkam w Szkocji,  w BMW zakochałem się  od najmłodszych lat .! 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, jestem nowy na tym forum. Witam wszystkich. Nie jestem nowy jeśli idzie o BMW, Posiadałem kilka z nich E34, E39 Touring, E60, a aktualnie kupiłem niedawno X3 F25 LCI XDrive 3.0 258 HPz 2016 roku. Mam nadzieję że społeczność wbrew temu co powszechnie się sądzi o kierowcach BMW jest przyjazna i pomocna. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Piotr

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hejka, jestem nowy - nie miałem nigdy styczności z BMW - jak tylko rozsiadłem się w X3 2.0d 2011 rok wiedziałem że muszę spróbować - wiem silnik N47 ciężki ; będę miał kłopoty ale trzeba spróbować.

Już sobie upatrzyłem i będę miał milion pytań - od razu z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam

 

 

x3.jpg

Edytowane przez cannon

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzień dobry 🙂 świeżak tutaj, aktualnie 120xD oraz e30 cabrio.. Wpadłem głównie po "porady" 😉

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzień dobry.

Wieloletni miłośnik marki. Obecnie jeżdżę G22 M440i oraz E46 325i cabrio.

Jestem nowym / starym użytkownikiem forum. Kiedyś pisałem jako Olo@G3, moje posty nadal są widoczne, ale obecnie nie mam już możliwości odzyskania tamtego konta. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć Szanownemu Gronu ;) Nieco ponad miesiąc temu stałem się posiadaczem iks trójeczki, w tej chwili jest gdzieś pośrodku Atlantyku. Tzn. płynie, nie że jest na dnie ;) No i w prehistorycznych latach 90-tych miałem E36 325. Mam nadzieję się tu nieco zadomowić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.