Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
nie polecam auto-chipa na przedmiejskiej!!! Oddałem im auto z walącym zawieszeniem. Cały dzień niby sprawdzali, niby jeździli i powiedzieli, ze mam fabryczne, sportowe zawieszenie + koła 18 i tak musi być. Na szczęście wzięli 25 zł. Pojechałem na Trawową, serwisowałem tam poprzednie auto, toyotę, i od razu pokazali mi luzy na wahaczach i to takie, że palca mozna było wsadzić!!! Wymienili, dali gwarancję i po sprawie. A ci z przedmiejskiej, jestem przekonany, że nawet do mojego auta nie wsiedli, po prostu mnie olali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo polecam człowieka od LPG we Wrocławiu. Zreanimował mój gaz w e36 po poprzednim partaczu. Ma dużą miłość do aut, mega wiedzą oraz rozsądek. Naprawdę uczciwy człowiek. Dodam tylko że ze względu na charakter pracy nie mogłem do niego przyjechać (do Wrocławia mam 200km) więc ON PRZYJECHAł DO MNIE. Nie spotkałem się jescze żeby ktoś był tak uczynny dla klienta.

Od chwili jego roboty auto na lpg chodzi identycznie jak na PB i pali naprawdę mało.

Jeszcze nie widziałem żeby auto tak jeździło na LPG jak po jego robocie

 

MEGA POLECAM.

 

Podaję do niego tel. Ma na imię Marcin.

 

Mówić że dzwonicie z forum bmw!!

 

tel 509 03 47 49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w Zgorzelcu polecam dwa warsztaty:

 

1. Mercedes Autoservice Artura Pikora (ja u niego serwisuje swoja 5tke). Warsztat znajduje sie na ul. Lubanskiej kolo stacji BP. Warsztat 1 klasa. Ceny przy poziomie uslug sa jak najbardziej ok. Czesci itp maja w dobrych cenach.

 

2. Krzysztof Semenowicz na ul. Traugutta - spec od silnikow. Jak mialem omege td (2.5 od bmw) to tylko on umial mi pomoc. w tdsie moich rodzicow dokonal cudow... :) na benzynach tez sie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59-300 Lubin

ul. Piłsudzkiego - Pętla Autobusowa Przylesie !!

 

Polecam !!

 

Bardzo fachowi ludzie, potrafią pomyśleć i poszukać rozwiazania problemu. Nie boją się wyzwań !! :)

 

Mechanika, blacharstwo

 

Skąd takie zdanie??Właściciel warsztatu nie zasługuje nawet na ten szyld.Jak chciałem odpowietrzyć układ chłodzenia bo się grzał to otrzymałem taką odpowiedź .......odkręć pan korek od chłodnicy i samo się odpowietrzy.....gościa wyśmiałem i powiedziałem co myślę.Nigdy w tym warsztacie nie zostałem obsłużony po ludzku tu się nie dba o klienta a tylko o kasę.No może się mylę ale mieszkam bardzo blisko tego warsztatu i zawsze musiałem jechać i szukać ludzkiego mechanika ...Szkoda mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam warsztat pod wrocławiem w miejscowości bukowice okolice twardogóry. Mechanik zna się na robocie i jest uczciwy, po kilku nie miłych przygodach w Stando trafiłem do nie go i wszystkie problemy rozwiązane.

Dodam tylko że w Stando trzymali mi autko dwa tygodnie i naciągneli mnie na 2600zł i nic nie zrobili.

Namiary

Warsztat w Bukowicach ul. Krośnicka tel. 693841244 Robert, powołajcie się na Jurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Wiatm wszystkich Foru-Miłośników BMW!!!

 

 

Wrocław, ul. Legnicka 52A

 

Robią za normalne pieniądze, przy okazji sprawdzą wszystko obok robionego fragmentu auta, są w stałym kontakcie telefonicznym.

Ich "konikiem" jest właśnie BMW!!! POLECAM!!!

 

Podłączam się. Robili mi mały serwis. wym. oleju+filtr, wym. filtra powietrza, sprawdzenie wszystkich płynów i olejów, diagnostyka komp. silnika, kasowanie inspekcji, sprawdzenie amorów i hamulców.

Szybko, skutecznie i chyba niedrogo bo + 400 zł. Do tego miła atmosferka i sympatyczni ludzie.

 

Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
i chyba niedrogo bo + 400 zł.
co to znaczy + 400, czeka mnie to samo a więc się pytam, i jeszcze jedno na tą Legnicką to można w ciemno czy trzeba się wcześniej umówić ?

A może ktoś może polecić jakiś warsztat bliżej Świdnicy ?

Mam do wymiany klocki, tarcze, olej silnik i skrzynia + filtry, no i do zrobienia diagnostyka czy wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy + 400, czeka mnie to samo a więc się pytam, i jeszcze jedno na tą Legnicką to można w ciemno czy trzeba się wcześniej umówić ?

 

400+ znaczy nieco ponad 400 złotych. A dokładnie 430 czy jakoś tak.

Jak możesz to się umów - to na pewno nie grzech. Telefonu nie mam przy sobie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy mógłby ktoś dokładnie napisać gdzie znajduje się ta Legnicka 52A ? Krążyłem tam chyba z pół godziny dzisiaj i nie znalazłem. Ewentualnie może wiecie gdzie we Wrocławiu będą umieli ustawić kąt pochylenia szyby w e46 coupe ? Z góry dzięki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na podanej przez Ciebie mapce nie ma zaznaczonego żadnego punktu, w ogóle na zumi nie ma adresu 52A. Ja byłem na Legnickiej 52 więc wydaje się, że bardzo blisko a mimo tego nie znalazłem 52A, a ludzie pracujący w pobliżu również nie wiedzieli dokładnie gdzie to jest :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podanej przez Ciebie mapce nie ma zaznaczonego żadnego punktu, w ogóle na zumi nie ma adresu 52A. Ja byłem na Legnickiej 52 więc wydaje się, że bardzo blisko a mimo tego nie znalazłem 52A, a ludzie pracujący w pobliżu również nie wiedzieli dokładnie gdzie to jest :?

 

hmm... myslalem, ze jak wpisaelem 'legnicka 52a' to znalazl mi '52a' a nie '52', a czemu z linka nie zaznaczyl zadnego punktu to nie wiem - leci sobie w kulki... ale na www.wroclaw.pl na mapie wyraznie widac, ze 52a to jest ten budynek na rogu legnicka/dabrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Odwiedziłem dzisiaj B&W na Buforowej. Nie wiem czy bym się odważył na jakąś grubszą naprawę w tym miejscu, ale jeśli chodzi o diagnostykę, to śmiało polecam. Warto tam podjechać przed zakupem furki, albo w ogóle, dla spokojnego snu. Buma podpięta pod kompa, sprawdzone wszystkie układy elektroniczne, potem ciśnienie w piecu, stan każdego wtrysku i parę innych tematów. Miło się dowiedzieć, że się naprawdę kupiło egzemplarz w stanie "Igiełka". Polecam. Prajs? 100 PLN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu

Witam,

 

jestem klientem tego serwisu juz od 7 lat:

 

Auto-SHOP

Jan Bęben

tel.: 0607-404-374

ul. Legnicka 52A

 

Bardzo dobre podejście do kliena, przede wszystkim fachowcy, znający się na Beemkach.

 

Krzysiek.

BMW E84 2.8iX

BMW E31 840Ci M60B40

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
witam,,mam nietypowa sprawe,,otoz szukam pracy jako mechanik samochodowy,,mam duze doswiadczenie,specjalizacja BMW,[auta niemieckie],moze ktos zna dobry warsztat w Kotlinie Klodzkiej??okolice Kudowy-Polanicy??? gdzie potrzebuja mechanika, :?: prosze o namiary,,,dzieki za pomoc,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.