Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Witam jeśli chodzi o Wrocław to polecam Stando (tylko benzyna) a jeśli masz kłopoty z Dizlem tylko Trzebnica wyprubowane przez moich kolegów. Jaosobiście niemiałem jeszcze takich usterek których niepotrafiłem usunąć. :roll:

 

STANDO - CENY Z KOSMOSU - dzwoniłem w sprawie wymiany amortyzatorów - cena z materiałem 3 razy wyższa niż średnia na rynku - i mam tu na myśli zamienniki!!!

 

moze jakies szczegóły? do jakiego auta, przód czy tył, jakiej firmy amortyzatory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Zadzwoń i zapytaj :)

 

Uzupełniam:

497/kpl + konieczne ustawianie zbieżności 268/kpl :)

 

Zapytaj w innych warsztatach ile kosztuje taka usługa i czy ustawianie zbieżności jest niezbędnie konieczne :)

 

497 zl to cena za amortyzatory i wymianę? to jest drogo? rozumiem , że nie zgadasz się z koniecznością geometrii? to akurat tez mnie zaskoczylo... , moge Cie pocieszyc ze w E60 w ASO za wymiane z amorami chcą 2000 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj :)

 

Uzupełniam:

497/kpl + konieczne ustawianie zbieżności 268/kpl :)

 

Zapytaj w innych warsztatach ile kosztuje taka usługa i czy ustawianie zbieżności jest niezbędnie konieczne :)

 

497 zl to cena za amortyzatory i wymianę? to jest drogo? rozumiem , że nie zgadasz się z koniecznością geometrii? to akurat tez mnie zaskoczylo... , moge Cie pocieszyc ze w E60 w ASO za wymiane z amorami chcą 2000 zł...

 

497/kpl to sama robocizna :) może dla Ciebie to normalna cena, ale dla mnie nie. Całość u nich wychodzi tak:

oryginalne amortyzatory to ok 1800 + wymiana 500 + geometria 270. Jeżeli dla Ciebie jest to ok, to spoko :) Dla mnie drogo jak cholera. W E46 nie ma konieczności regulacji geometrii - tak twierdzi 90% warsztatów z którymi rozmawiałem 10% - STANDO - twierdzi, że jest to obligatoryjne. Może tak jest - nie wiem - opieram się na wiedzy zaczerpniętej w kolejnych warsztatach.

Grzecznie odpowiedziałem Ci na Twoje pytania. Teraz powiedz mi skąd Twój optymizm jeżeli chodzi o STANDO??? Zanim napisałem na forum tego posta dokładnie sprawdziłem swoje informacje. Ty masz swoje "widzi mi się" póki co nie poparte niczym konkretnym. Nie widzę wiec podstaw do kwestionowania tego co piszę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dopytuje bo to dla mnie ostatni serwis ktory sie zna na E60 i jak na razie raz bylem ich klientem, dlatego chce wiedziec czy faktycznie są tacy drodzy. Te ceny to ceny na poziomie ASO , wiec dla mnie nie do przyjecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Polecam serwis BMW Auto Speedway w Walimiu. Mają doświadczonych pracowników. Rozwiążą każdy problem. Zajmują się mechaniką, tuningiem mechanicznym i optycznym. Mają bogate zaplecze części używanych i nowych. Przygotowują profesjonalnie auta do sportu. Jak najbardziej polecam.

 

Namiary:

ul. Wyszyńskiego 9a

58-320 Walim

tel. 074 840 66 02

kom. 602 813 897

mail: info@bmwline.com , sklepwalbrzych@bmwline.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nie polecam Stando w Psarach, otoz musialam kupic patent do kol, pojechalam tam i mechanik mi powiedzial ze koszt tej nakladki jest niewielki ok 30 zl, tylko trzeba zmierzyc kluczem jaki rozmiar, dodatkowo ok 70 zl. Nie mieli tego klucza na warsztacie wiec pojechalam do BMW na Karkonoska - i tu moje zdziwienie bo pan wzial ode mnie kluczyki, wjechal do warsztatu i po jakichs 20 min przyniosl z magazynu nakladke na patent. Koszt calej imprezy to 32 zl. Natomiast teraz mam inny problem, mam e46 diesel 2 litry i na biegu jalowym plywaja mi obroty. Mechanik nie znajduje zadnych bledow i nie zna przyczyny, wymieniony byl filtr paliwa. Musze podejchac do serwisu, tylko nie wiem czy na Legnicka 52 czy na Karkonoska. Prosze o jakies rady:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast teraz mam inny problem, mam e46 diesel 2 litry i na biegu jalowym plywaja mi obroty. Mechanik nie znajduje zadnych bledow i nie zna przyczyny, wymieniony byl filtr paliwa. Musze podejchac do serwisu, tylko nie wiem czy na Legnicka 52 czy na Karkonoska. Prosze o jakies rady:-)

 

Witaj,

 

Służę diagnozą komputerową na terenie Wrocławia. Więcej informacji na priw

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muszą dać do piaskowania swoje felgi z letniego kompletu bo są już podniszczone jeśli chodzi o lakier. Może ktoś polecić jakąś miejscówę we Wrocławiu lub okolicach gdzie zrobią to dobrze i za rozsądne pieniądze?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą dać do piaskowania swoje felgi z letniego kompletu bo są już podniszczone jeśli chodzi o lakier. Może ktoś polecić jakąś miejscówę we Wrocławiu lub okolicach gdzie zrobią to dobrze i za rozsądne pieniądze?

Pzdr.

 

 

http://www.polerowanie-felg.pl/prostowanie.html

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar M-ka. Sprawdzę co tam mają w ofercie. :cool2:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mogę polecić warsztat na Ślężnej- z tyłu stacji Shella . Jadąc od strony ul. Weigla/od strony Bielan możesz wjechać w ten sam zjazd, który obsługuje Shella, objeżdżasz stację tak jak byś chciał z niej wyjechać i tam przy wyjeździe jest uliczka w prawo, w którą wjeżdżasz i praktycznie na wprost masz szyld "Geometria" zdaje się - w każdym razie w miarę dobrze widać specjalizację tego warsztatu. Jeździłem tam swoim poprzednim autem i wszystko bardzo ładnie i sprawnie ustawiali (gdzie w innych warsztatach często mówili "Nie da się" a w tym na Ślężnej koleś się śmiał słysząc ten zwrot). Cenę - nie pamiętam jaką dokładnie - mieli bardzo rozsądną. Często też trzeba było trochę poczekać w kolejce bo mieli tam spory ruch.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 

Chyba jesteś właścicielem albo jakimś znajomym właściciela tego 'serwisu' skoro go polecasz :D

 

Nie od dziś wiadomo, że to jeden z gorszych warsztatów bmw biorąc pod uwagę opinie forumowiczów. Zresztą osobiście też kiedyś tam byłem ale ostatecznie z żadnej z usług nie skorzystałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić Tomka Koczberskiego w Kowarach (obok szkoły nr 3) w zakresie elektryki. Rozpracował kaszanę w światłach i elektryce, którą zrobił poprzedni właściciel, a dzięki temu pozwolił zaoszczędzić ładnych parę złotych. :D

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Chyba jesteś właścicielem albo jakimś znajomym właściciela tego 'serwisu' skoro go polecasz :D

 

Nie od dziś wiadomo, że to jeden z gorszych warsztatów bmw biorąc pod uwagę opinie forumowiczów. Zresztą osobiście też kiedyś tam byłem ale ostatecznie z żadnej z usług nie skorzystałem...

Byłem w tym warsztacie NIESTETY !!!

Totalna porażka !!! skasowali 1600 zł i nic nie zrobili !!!

Teraz jeżdże na Legnicką 52a pan.Beben. Super fachowcy , miła obsługa , normalne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.