Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AUTO-CHIP

WROCŁAW

 

NIE AUTORYZOWANY "SERWIS BMW"

 

http://www.auto-chip.pl/

na pewno nie polecam tego zakładu! jak przyjedziecie z przepaloną zarówka to wymienią Wam pół samochodu!!! za to bardzo polecam na legnickiej 52a...

 

też tego nie polecam, a już na pewno nie Stando, zdziercy. Naciągają na robociznę, a części i tak kupują w ASO Inchcape Wrocław i jeszcze swoją marżę doliczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co pisza o Stando na forum MINI:

 

Potwierdzam, Sando oszukuja klientów, naciągaja na naprawy. Ciężko potem dochodzić jakiś swoich spraw, poniewaz nie ma z kim porozmawiać. W ASO, możesz się zawsze dobrze czyć. Dbaja, aby Twoja satysfakcja była jak największa, a jak coś Ci się nie podoba to zawsze można napisac pismo, na które bezwzględnie odpowiadają i przewąznie pomagają w rozwiązaniu prblemu. Ceny są w Stanado takie same jak w ASO, a w ASO masz jeszcze na wszystko 2 lata gwarancji.

Chciali autoryzację, ale brakło im pieniędzy na inwestycje i teraz jadą na pirackim oprogramowaniu.

W ASO ostatnio tez doświadczyłem takiego zdarzenia. Miąłem samochód po gwarancji i pomimo tego pokryli mi koszt wszystkich części, a ja zapłaciłem tylko za robociznę.

Co do ceny cześci to jak Stndo może miec taniej od ASO, skoro u nich kupuje te częśći i sprzedaje dalej! zastanówcie sie nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdzałem sobie ostatnio ceny i w Stnado i Auto Chip jest drożej za robociznę niż w u dealera Inchcape, a do tego obsługa to niebo, a ziemia. to jest dziwne!!!oryginalne części takzę tańsze u delaera.

 

nie tańsze u dilera a droższe w tych pdeudo warsztatach, co potrafia szybko wymieniac , a nie naprawiać! ale to już inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Polecam gościa z Brzegu - Krzysztof Majewski. Pracował trzy lata w serwisie BMW w Opolu, posiada oryginalny komputer diagnostyczny GT 1, prowadzi naprawy bieżące. Byłem u niego i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gość jest uczciwy i szukając usterki wyklucza po kolei poszczególne czynniki. Miałem problem z niskim ciśnieniem paliwa. Załatwił na podmiankę pompę paliwową pod progiem, czujnik pompy paliwowej przy silniku, całą listwę common rail z czujnikiem, pompkę w baku. Przy okazji wyczyścił mi AGR i kolektor dolotowy. Szczerze mówiąc ja osobiście nie będę już jeździł do innego mechanika. Poziom wiedzy tego gościa zasługuje na pełny szacunek a robota pali mu się w rękach. Można z nim pogadac, chętnie doradzi, nie zadziera nosa - ja tu jestem szefem, nie przeszkadzaj... Sprawdzał po kolei wszystkie możliwości wystąpienia usterki. Nie robi tak - podejrzewam, że to wina pompy. Wymiana 1000 zł. Problem jest nadal więc wymieniamy następną część... Ma dostęp do części nowych i używanych. W tej chwili prowadzi warsztat na ul.Kopernika 2, od 1 maja przenosi się w inne miejsce. Numer kontaktowy - 692 633 533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam , byłem z moją Bunią :D Na Legnickiej 52a we Wrocku . na wymianie filtrów oleju i ogólnych oględzinach autka :8) i:

-po pierwsze wcale nie jest tak ciężko tam trafic!! ,

-wjeżdza się tak jak do magnolii ,na pierwszym rondzie zjeżdza się na 3 zjezdzie i jedzie tak jak droga prowadzi :D ,jedzie sie do samego konca przejeżdzając koło jakiegos banku póżniej po takiej dziurawej drodze (do samego konca) i u celu widac stojące Bumki :D ,

-więc tak jezeli chodzi o obsługe to 9 na 10 :cool2:

-pierwsze co zrobili to posprawdzali czy wszystko chodzi jak należy i czy jest sprawne (zawieche na podnośniku też),

-jesli cos dodatkowego wychodzi w autku to odrazu mówią co nie tak i czy robimy czy nie (podają oczywiscie odrazu cene :D )

-klimat i samo podejscie do klijenta podoba mi się :D z wykonanych usług jestem zadowolony, :cool2: spoko chłopaki tam pracują , szef taki zakręcony trochu :D ale pozytywnie zapowiada się ze będe tam jeżdził z moim autkiem na wymiany i serwisy :cool2: :handshake: osobiscie polecam :cool2:

tu adres jakby kto chciał :D BEBEN-SERWIS,autoshop

Wrocław ul.Legnicka 52a tel.071 350 07 06 ,Kom. 607-404-374

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się skąd u wielu tak dobra opinia na temat warsztatu Jana Bębna przy ul. Legnickiej 52A gdyż mam zupełnie odmienne zdanie na temat "Auto-shopu". Korzystałem z ich usług może 3 razy i jeśli chodzi o samo wykonanie zleconej pracy to raczej nie narzekam, ale obsługa, sposób traktowania ludzi i ich cennego czasu to jakieś nieporozumienie, w dodatku właściciel to zwykły cwaniaczek szukający, frajerów na których można przyciąć jak najwięcej. Wymieniał mi kiedyś łożysko przednie, wszystko umówione, wiem jaka cena, zostawiam rano auto a pod wieczór jadę po odbiór. Chciałem fakturę, gdy Pan Jan tylko o tym usłyszał od razu zrobił się jakiś dziwny, pytał czy musi być dzisiaj itp. nagle wymyślił, że wcześniej ustalona cena będzie o 100zł wyższa ponieważ 'musiał' przejechać się moim autem w celu ustalenia które łożysko ma wymienić :D :duh:

Innym razem brat zostawił u niego 320d na wymianę poduszek pod silnikiem, ponieważ autem dość mocno telepało. Umówił się z nami na konkretną godzinę, którą przekładał chyba dwa razy na później. W końcu pojechaliśmy po auto o ustalonym czasie, który jak wyżej pisałem i tak był już wcześniej przekładany, no i co się okazuje ? A no to że naszego auta (które po wymianie poduszek nie wymaga przecież jazdy próbnej) jak i właściciela nie ma. Czekaliśmy na niego dobre pół godziny. Najwyraźniej gość postanowił brata autem pozałatwiać parę swoich prywatnych spraw wyjeżdżając przy tym wcale nie małą ilość paliwa. Jednak to jeszcze nic, idziemy do biura, a raczej 'kanciapy' uregulować należność i znowu na wieść o fakturze gość jak ostatnio nieco zbladł i zaczął się wykręcać, że nie bardzo ma czas i czy mógłby ją wysłać pocztą, nie chciałem być natrętny więc się zgodziłem. Minęło kilka miesięcy a faktury nie ma do dziś i nawet nie mam wątpliwości, że nie będzie :lol: Generalnie w mojej opinii auta naprawiają może i dobrze, ale ceny do niskich nie należą tym bardziej biorąc pod uwagę sposób w jaki obsługują swoich klientów. Osobiście więcej z ich usług raczej nie skorzystam. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Ja z Januszem z Legnickiej 52A zacząłem swoją przygodę od zlecenia wymiany w moim poprzednim aucie tj. E-34 525TDS kompletnego rozrządu Robota została wykonana profesjonalnie i do dzisiaj autko jeździ. Facet jest konkretny i zna się na rzeczy. Jeżeli chodzi o obsługę to panuje u niego wesoła atmosfera i można pogadać. Swoje aktualne autko na tą chwilę nie serwisuje u niego, bo mam od tego Nasze Forum :), ale w sytuacji jakby coś się poważnego przytrafiło na pewno do niego pojadę.

 

Jedyne co można mu zarzucić to :

-odległe wolne terminy, przez co trzeba go molestować telefonicznie i w kółko się umawiać

-nie chce się za bardzo targować, ale widocznie wyznaje zasadę "chciwy płaci dwa razy" :lol:

 

Godny polecenia jest jeszcze Mariusz tel.604479792 z ul.Robotniczej (teren Dozamel)

Gość zajmuje się ogólnie mechaniką i naprawia wszystkie marki, ale jego faworytem jest marka BMW

Nie jest drogi i ma w miarę wolne terminy.

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem ostatnio na Legnickiej,wymieniałem klocki i płyn hamulcowy (materiały własne),co prawda robocizna do najtańszych nie należała ale mogę polecić bo zadzwoniłem dzień wcześniej,termin był na następny dzień rano,przyjechałem o umówionej godzinie i od razu zabrano się do roboty,żadnego czekania.Szybko i sprawnie poszło.Przy okazji dodam że akurat jak byłem to zaczęto budować namiot obok w którym będzie kolejne trzecie stanowisko do pracy.

 

Przy okazji mam pytanie-potrzebuję ogarniętego elektryka,najlepiej od BMW ale niekoniecznie,ważne żeby był sprytny.Coś mi w samochodzie pobiera prąd i wyładowuje akumulator.Możecie polecić kogoś zaufanego we Wrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialem polecic warsztat w Wałbrzychu specjalizujacy sie w skrzyniach automatycznych. Dzisiaj odebralem auto i smiga zajefajnie. Koles jest na maxa rzeczowy i widac ze zna sie na tym co robi, a co najważniejsze daje 6 miesiecy gwarancji bez limitu kilometrow. W mojej skrzyni byl walniety konwerter i wymienilem go na nowy nie jakies regenerowane badziewie. Za calosc zaplacilem 5200pln i chlop sie uwinal w 2 dni. Ponizej przedstawie kosztorys

 

Konwerter (nowy 12 m-cy gwarancji) 1800zl

komplet teflonow 75zl

komplet OHAP 849zl

zawor EPC 325zl

komplet tarcz 860zl

olej 500zl

Usluga 1000zl

Razem 5509zl ( ale chlop poczciwy zjechal 300 wiec wyszlo 5200 )

 

Powiem szczerze ze jak podjechalem tam na miejsce to zaczalem sie zastanawiac czy aby napewno zostawic tam auto. Co tu duzo mowic miejscowka nie robi dobrego wrazenia a wrecz przeciwnie, ale zaryzykowalem i sie oplacilo.

GORACO POLECAM TEGO GOSCIA

Podaje adres i telefon

ul. Świdnicka 75a

58-303 Wałbrzych

tel. 787 268 823

mail: asb.walbrzych@o2.pl :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
AUTO-CHIP

WROCŁAW

 

NIE AUTORYZOWANY "SERWIS BMW"

 

http://www.auto-chip.pl/

 

 

POLECAAAM !!!! :mrgreen:

Zmienili mi nawigacje z profi na business :) Jestem zachwycony.. 100% fachowosci, rzetelnosci i.. słowności a o to ostatnie w dzisiejszych czasach bardzo trudno :)

 

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM!

 

WROCŁAW - BROCHÓW

ul. Laotanska 20

 

Mechanik to leń, nie zna się za dobrze na tym co robi - a kasę lubi kroić. Więcej tam nie pojadę.

 

POLECAM

Serwis Klimy

Auto-HEL

Wrocław Radwanice, zaraz przed KWIATONEM - po prawej stronie jadąc OD miasta

Ceny znośne, ale chłopak zna się na rzeczy. Do tego pisemna gwarancja - w ramach jej poprawił spartaczoną przez innego mechaniora wtyczkę od kompresora.

GORĄCO POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chodzi o Wrocław to polecam Stando (tylko benzyna) a jeśli masz kłopoty z Dizlem tylko Trzebnica wyprubowane przez moich kolegów. Jaosobiście niemiałem jeszcze takich usterek których niepotrafiłem usunąć. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
a po co chcesz kupowac ? jeżeli boisz się o felerne klapki w kolektorze to je wywal i masz problem rozwiązany, a tak popłyniesz około 1300pln za nowy kolektor...
http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja polecam gościa z BRZEGU, ul. Krakusa, tel. 692-633-533.

Naprawdę zna się na rzeczy i za rozsądne pieniądze oczywiście...

Naprawiałem u niego swoje e39 540i , strasznie nierówno chodził na wolnych i w ogóle, po drodze wymieniłem świeczki, cewki i nic, na kompie nie pokazywało żadnych błędów, we Wrocławiu kilku mechaników rozłożyło ręce, w Lubinie i Zgorzelcu nikt się nie chciał podjąć tematu z 4.4 i trafiłem do tego gościa.. 3 dni i silnik jak nowy, przy okazji wszystko po drodze mi sprawdził, a co było..?? Rozrząd był przestawiony... Polecam gościa bo zna się na BMW i tylko takie autka naprawia !!! POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało mogę polecić firmę zajmującą się wymianą szyb Auto-Kram http://www.autoszyby.pl/autokram_wroc.htm

 

Mają wysoką jakość usług o czym może świadczyć ilość ludzi który do nich jeżdżą. Do tego miła obsługa i i wszytko trwa krócej niż mówią ;)

 

jestem pracownikiem tego serwisu i milo czytac takie opinie :)

moge zapewnic dobre rabaty dla uzytkownikow forum

pytac o Michała

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Witam jeśli chodzi o Wrocław to polecam Stando (tylko benzyna) a jeśli masz kłopoty z Dizlem tylko Trzebnica wyprubowane przez moich kolegów. Jaosobiście niemiałem jeszcze takich usterek których niepotrafiłem usunąć. :roll:

 

STANDO - CENY Z KOSMOSU - dzwoniłem w sprawie wymiany amortyzatorów - cena z materiałem 3 razy wyższa niż średnia na rynku - i mam tu na myśli zamienniki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.