Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

W Świdnicy polecam:

FORPOL Auto Serwis Świdnica

ul. Okrężna 3

58-100 Świdnica

tel: (074) 853-55-82 i (074) 853-74-75

www.forpol.pl

 

Byłem u nich ostatnio, profesjonalna obsługa, wszystko na paragon lub fakturę bez naciągania i wciskania kitu. Fachowość i rzetelność a do tego ceny w granicach rozsądku. Jeden problem to się do nich dostać :) terminy pozajmowane na długo do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

a polecicie jakis dobry zaklad od ASB?

dokladnie chodzi mi o skrzynie A5S 390R - VY

bo wyskoczyl mi blad 34. kontrola 2 go biegu ;/

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem klientem tego serwisu juz od 7 lat:

 

Auto-SHOP

Jan Bęben

tel.: 0607-404-374

ul. Legnicka 52A

 

Bardzo dobre podejście do kliena, przede wszystkim fachowcy, znający się na Beemkach.

 

Krzysiek.

 

Wymienili mi slynny kolektor ssacy, uszczelnili turbine, wykonali pelna diagnostyke elektroniki i wielle innych. Z czystym sumieniem polecam. Pelen porfesjonalizm za umiarkowana cene. Wczesniej korzystalem z uslug Stando, nie mam zastrzezen do jakosci pracy ale ceny... no coz. Szanuje swoje pieniadze wiec po co przeplacac... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy na legnickiej u bebna robia ASB??

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

jestem klientem tego serwisu juz od 7 lat:

 

Auto-SHOP

Jan Bęben

tel.: 0607-404-374

ul. Legnicka 52A

 

Bardzo dobre podejście do kliena, przede wszystkim fachowcy, znający się na Beemkach.

 

Krzysiek.

 

Wymienili mi slynny kolektor ssacy, uszczelnili turbine, wykonali pelna diagnostyke elektroniki i wielle innych. Z czystym sumieniem polecam. Pelen porfesjonalizm za umiarkowana cene. Wczesniej korzystalem z uslug Stando, nie mam zastrzezen do jakosci pracy ale ceny... no coz. Szanuje swoje pieniadze wiec po co przeplacac... :?:

 

 

w którym dokładnie miejscu jest ten serwis? jak znam serwis jego brata Wieśka Bębna (na Przedmiejskiej), ale podejscie do klienta mi delikatnie mówiac nie odpowiada a fachowosc za słaba, nie szukaja przyczyn tylko najlepiej wymienic i skasowac klienta, dlatego chce sprawdzic Jana Bębna skoro polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy na legnickiej u bebna robia ASB??

 

Olej w ASB wymienia, odczytaja bledy, przeanalizuja je ale o remontach nic nie slyszalem. Jezeli masz cos powazniejszego do zrobienia ze skrzynia to polecam ASB Dlugoleka:

http://www.lekop.beep.pl/co.htm - naprawialem u nich skrzynie w Audi S8 i sa niezli. Dodatkowo moga przeprowadzic diagnostyke komputerowa skrzyni. Proponuje zadzwonic i popytac.

Edytowane przez Feber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w którym dokładnie miejscu jest ten serwis? jak znam serwis jego brata Wieśka Bębna (na Przedmiejskiej), ale podejscie do klienta mi delikatnie mówiac nie odpowiada a fachowosc za słaba, nie szukaja przyczyn tylko najlepiej wymienic i skasowac klienta, dlatego chce sprawdzic Jana Bębna skoro polecacie

 

Jadac legnicka w strone centrum zjazd do Magnolii i na pierwszym rondzie 3 wyjazd, lukiem w lewo, w prawo ponownie w prawo i na samym koncu tego kompleksu budynkow znajduje sie ow warsztat (szyld Auto-Shop) - od strony ulicy Dabrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slyszlal ktos o tym zakladzie??

 

http://www.loboda.pl/

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam kolegow

pilnie potrzebny mi warsztat ktory zdiagnozuje mi usterke skrzyni bo na ktsie pokazuje mi taki blad:

34. kontrola 2-go biegu

czy aso ma jakies pozadniejsze komputery od tych ktseow czy maja praktycznie to samo?

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W odpowiedzi na zapytanie o sewis Loboda , to moge powiedzieć, że to zdziercy straszliwi sa. O ich fachowosci nic nie moge powiedziec,

poniewaz nie zdazyłem skorzystać, zabili mnie cenami, i wydaje mi się, że lubią naciągać na więcej, niż faktycznie trzeba naprawić.

 

Zrobili na mnie fatalne wrażenie.

 

Miałem kiedyś e38, skrzynia dziwnie zmieniała biegi, przyjechałem do nich, powiedziałem gościowi co się dzieje, on wzią auto na kanał,

odkręcił korek przelewowy ze szkrzyni, włożył palec, i powiedział, że olej jest spalony, i skrzynia za chwilę się skończy. Koszt 4500 do 5000 zł za remont.

zapytałem, czy ja skrzynia się skończy przy prędkości 200 km/h to coś może mi się stać, on powiedział że auto będzie się obracało na drodze, i może się to skończyć wypadkiem, w co nie chce mi sie za bardzo wierzyć .

 

Pojechałem do innego warsztatu, wymieniłem olej i filtr, zrobiłem na tej skrzyni jeszcze 50000 km, auto sprzedałem koledze, który już zrobił 30000km,

a skrzynia chodzi super.

BMW RULEZ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A znacie jakiegoś godnego polecenia lakiernika z Wrocławia??

Z tego co wiem to ASO Inchcape Wrocław korzysta z usług lakierniczych tej firmy:

http://www.lacart.pl/

Jedynie trzeba ich przypilnować z dobrym montażem/dopasowaniem elementów. Mój brat lakierował sobie zderzak M-Pakietoowy w e60. Polakierowali bardzo dobrze ale zamontowali to niechlujnie - będzie musiał pojechać to poprawić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

 

jestem klientem tego serwisu juz od 7 lat:

 

Auto-SHOP

Jan Bęben

tel.: 0607-404-374

ul. Legnicka 52A

 

Bardzo dobre podejście do kliena, przede wszystkim fachowcy, znający się na Beemkach.

 

Krzysiek.

 

Mam pytanie czy ktoś był tam ostatnio ,mam zamiar sie tam wybrac z moją 320d z 2003r :?:

Mam małe problemy dotyczące wydobywającego sie dymu po wcisnięciu mocniej na pedał zwłaszcza na 3cim biegu.Odme wymienilem w tamtym roku to było lepiej,ale ten stan znowu sie nasila i chcę z tym coś zrobić.Prosiłbym o opinie kolegów którzy korzystają bądz korzystali z usług tego zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem klientem tego serwisu juz od 7 lat:

 

Auto-SHOP

Jan Bęben

tel.: 0607-404-374

ul. Legnicka 52A

 

Bardzo dobre podejście do kliena, przede wszystkim fachowcy, znający się na Beemkach.

 

Krzysiek.

 

Mam pytanie czy ktoś był tam ostatnio ,mam zamiar sie tam wybrac z moją 320d z 2003r :?:

Mam małe problemy dotyczące wydobywającego sie dymu po wcisnięciu mocniej na pedał zwłaszcza na 3cim biegu.Odme wymienilem w tamtym roku to było lepiej,ale ten stan znowu sie nasila i chcę z tym coś zrobić.Prosiłbym o opinie kolegów którzy korzystają bądz korzystali z usług tego zakładu.

 

Bylem jakies 2-3 tyg temu, wymienialem swiece zarowe i pelna profeska. Niebawem jade do nich robic hamulce takze jak narazie z czystym sumieniem moge polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

jestem klientem tego serwisu juz od 7 lat:

 

Auto-SHOP

Jan Bęben

tel.: 0607-404-374

ul. Legnicka 52A

 

Bardzo dobre podejście do kliena, przede wszystkim fachowcy, znający się na Beemkach.

 

Krzysiek.

 

Mam pytanie czy ktoś był tam ostatnio ,mam zamiar sie tam wybrac z moją 320d z 2003r :?:

Mam małe problemy dotyczące wydobywającego sie dymu po wcisnięciu mocniej na pedał zwłaszcza na 3cim biegu.Odme wymienilem w tamtym roku to było lepiej,ale ten stan znowu sie nasila i chcę z tym coś zrobić.Prosiłbym o opinie kolegów którzy korzystają bądz korzystali z usług tego zakładu.

 

Bylem jakies 2-3 tyg temu, wymienialem swiece zarowe i pelna profeska. Niebawem jade do nich robic hamulce takze jak narazie z czystym sumieniem moge polecic.

 

a mozesz podac ceny robocizny i części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Szukam dobrego warsztatu specjalizującego się bądź po prostu znającego się na M-kach.

Mam problem ze skrzynią SMG w M5 E60 i ASO we Wrocławiu nie ma pojęcia co jest nie tak.

Za wszystkie wskazania z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.