Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
@Kriss

W takim razie żeby wyrobić swoje zdanie chyba wypróbuję i jednych i drugich.

 

Czy ktoś może wie gdzie we Wrocku można "profesjonalnie" usunąć klapki z kolektora ssącego?

 

w Stando :), ASO oczywiście wymieniacze, więc cały kolektor Ci wymienią

 

żeby była jasność, nie mam nic wspólnego ze Stando, a ni nic przeciwko ASO BMW, nie podoba mi się tylko podejście ASO w ogóle, ale to inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Polecam warsztat we Wrocławiu na Przedmiejskiej 1 .Chłopaki potrafią zrobić z każdym BMW to co inni uważają za niewykonalne czyli dosłownie wszystko!!!!!!!!!!!!!!Osobiście serwisuje u nich 3 E46 i jestem zadowolony.Miałem z nią niemałe problemy których nikt nie potrafił rozwiązać oni zrobili wszystko.POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

zapraszamy na remont silnika specjalizujemy sie w e30,e34 ,e36,e38,e39 wszystkie silniki benzynowe , po remoncie podlaczenie pod komputer gratis ,regenerujemy nie działajace vanosy, wymieniamy sprzegła , remontujemy zawieszenia , atrakcyjne ceny (nie zajmujemy sie elektryka)

http://www.enginerepair.dbv.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat we Wrocławiu na Przedmiejskiej 1 .

 

Masz na myśli Auto Chip? Może i znają się na robocie ale ceny mają z dupy. Byłem u nich jeden, jedyny raz i nigdy więcej tam nie pojadę. Nie dośc, że czekałem dwie godziny aż wogóle podejdą do auta to jeszcze rachunek końcowy spowodował, że nie wiedziałem czy śmiac się czy płakac. Pojechałem do nich E46 z niesprawnym "jeżem" klimy. Cena nowej części 300 zł. OK, wymieniamy. Oprócz tego miałem problem z radiem które nie działało (oryginał CD). Koleś zdemontował wzmacniacz, stwierdził że nie ma takiego samego więc nic nie zrobi i zamontował go spowrotem. Cena usługi - 700 zł :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ciekawy temat-szkoda że nie widziałem tego wątku wcześniej :-(

 

W każdym razie jeśli szukacie możliwości podłączenia auta do kompa w okolicach Jeleniej Góry to mamy Forumowicza Dziqska.

Jak to mówią: "Dojeżdzamy,załatwiamy"- znaczy że jak auto nie pali to przyjedzie do pacjenta.

Kwestia dogadania się co, jak i gdzie. DRLe i inne duperele też:-)

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

 

Szukałem najlepszego wątku by się podpiąć z pytaniem i nie wiem czy do końca dobrze trafiłem, jak coś to wybaczcie :)

 

Otóż czy ktoś mógłby podpowiedzieć lub polecić jakiegoś mobilnego SPECA który pomoże przy oględzinach auta?

 

Może mechanik, ktoś kto się trudni taką działalnością, może po prostu ktoś, kto zna się, ma doświadczenie w oględzinach obcego auta, Posiada miernik lakieru, lub kompa (?) by podpiąć..

 

Jestem z Wrocławia, potrzebuję prześwietlić auto oddalonego o około 110km (dolnośląskie). Auto to 318i Touring 2000r. Niestety.. ( chciałem R6 150ps+ - no ale cóż - lepiej brać co jest zadbane.. )

 

Problem w tym, że tam nie ma większego, dobrego serwisu - gdzie mógłbym podjechać, a dookoła raczej wszyscy się znają między sobą - także jestem frajer jak na patelni :D

 

Przyznam się jeszcze, że to pierwsze e46 które będę oglądał - więc nie mam ptk odniesienia. Nie chodzi mi też o Pana mechanika, który ogólnie ogarnia auta, stwierdza czy nie sciąga przy chamowaniu i czy maska prosta czy matowa - bo tyle to sam jestem wstanie wybadać bez problemu. Chodzi mi o znawce marki i modelu. Wiadomo ;) co będzie wiedział np czy przyśpiesza prawidłowo - czy zmulona itp.

 

1. Czy ktoś się trudni takimi sprawami?

2. Ile to może kosztować?

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi,

Pozdrawiam.

Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Marki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco niecodzienną potrzebę ;) Mianowicie, któryś poprzedni właściciel kręcił licznik. Chciałbym to odwrócić i przywrócić właściwy przebieg. Czy ktoś to robi? Im bliżej Jeleniej Góry, tym lepiej :)

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Spytaj w mrc w gryfowie . Wpisz w google mrc chiptuning gryfow i bedzie namiar :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zarejestrowani
Na maila ciezko z odpowedzia najlepeij zadzwonic

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat we Wrocławiu na Przedmiejskiej 1 .Chłopaki potrafią zrobić z każdym BMW to co inni uważają za niewykonalne czyli dosłownie wszystko!!!!!!!!!!!!!!Osobiście serwisuje u nich 3 E46 i jestem zadowolony.Miałem z nią niemałe problemy których nikt nie potrafił rozwiązać oni zrobili wszystko.POLECAM

 

Ja ogólnie słyszałem źle o tym serwisie i że wszyscy wola Bębna niż Wieśka. Główny zarzut to był taki że naciąga na robotę.

Spotkałem się tez z opiniami ze jeśli już konkretnie miało być coś zrobione bez żadnych dodatków to robili to tak jak należy.

Ogólnie więcej było negatywnych opinii niż pozytywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kriss

W takim razie żeby wyrobić swoje zdanie chyba wypróbuję i jednych i drugich.

 

Czy ktoś może wie gdzie we Wrocku można "profesjonalnie" usunąć klapki z kolektora ssącego?

 

Witam u mnie można usunąć profesjonalnie klapki.

 

Pozdrawiam

Konrad

605-215-843

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuje dobrego gazownika Wrocław. Gdzieś kiedyś na forum znalazłem nr do Pana z Leśnicy który jest ponoć rewelacyjny. Numer gdzieś mi zginał a teraz za żadne cuda nie mogę go już znaleść.

 

Warsztat jaki polecam to Jan Bęben. Robiłem tam rozrząd. Cenna mieści się w średniej z innych warsztatów a robota naprawdę profesjonalna. Dodatkowo wymienili kilka innych zużytych rzeczy. Właściciel sam sprawdza każde auto i z każdym rozmawia. Robią tylko BMW. Nawet innych aut tam nie widać. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.szukam mechanika,który dobrze sie zaopiekuje moja e39,którą tak wielbie..chciałbym z robić zarys kosztów napraw które chce zlecic..panowie powiedzice ile powinno mnie to kosztować,biorąc uwage ze posiadam wszytskie częsci i płyny..a wiec tak

 

1:wymiana klocków i tarcz przód

2:wymiana płynów hamulcowego,wspomagania,chłodzenia

3:wymiana czujnika PDC(miganie na panelu przycisku PDC)

4:wymiana stabilizatora przedniego i tuleji progowej w wahaczu

5:sprawdzenie swiec(nie zapala mi sie przy zapalaniu nawet w najwieksze mrozy PRE HEATING na duzym BC..najwprawdopodobniej poszedł sterwonik,bo żeby padły wszytskie 6 swiec to wątpie..

 

czujnika PDC nie posiadam,ile kosztuje nowy czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam pytanie czy ktoś się orientuje gdzie można zrobić przedkładke z anglika na eu samochód to E38 98r. 3.5i V8 chodzi mi o jakiś dobry zakład nie koniecznie najtańszy najbardziej zależy mi na dobrze wykonanej robocie no i najlepiej dolnyslask ale to akurat nie jest konieczne

 

Pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, Polecam warsztat LS AUTO SERWIS znajdujacy sie we Wroclawiu na ul czeslawa klimasa, chlopaki ogarneli slizgajace sie sprzeglo w moim e39 540i a przy tym nie zdarli ze mnie ostatnich pieniedzy :)

 

wizytowka

http://www.iv.pl/images/43058660486036091200.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy serwis z legnickiej 52a bedzie w stanie poprawnie zdiagnozować jakis problem z czyjnikiem oleju w e60 3.0d? Założyłem temat z opisem na stronie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=188607&p=1375197

 

Chyba że może mi ktoś za 'piwo' wykonać diagnozę INPĄ - Wrocław, lub okolice środy śląskiej?

E60 3.0D 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy serwis z legnickiej 52a bedzie w stanie poprawnie zdiagnozować jakis problem z czyjnikiem oleju w e60 3.0d? Założyłem temat z opisem na stronie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=188607&p=1375197

 

Chyba że może mi ktoś za 'piwo' wykonać diagnozę INPĄ - Wrocław, lub okolice środy śląskiej?

 

Napisz na pw to się umówimy

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Jestem posiadaczem motocykla BMW F650 GS z 2001r.

 

Mam zepsuty ABS. Nie działa na tylne koło, natomiast na przednie działa bardzo dobrze. Elektronika wydaje się być w porządku, bo nie pali się kontrolka ABS. Po rozłączaniu czujników kontrolka się zapala czyli komputer jakby działał normalnie.

 

Mam pytanie gdzie we Wrocławiu najlepiej pojechać z motocyklem i usterką ABS?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po awarii turbiny zdecydowałem zregenerować ją we Wrocławiu. Po wykonaniu paru telefonów (dokładnie w 4 miejsca) najbardziej konkretne informacje odnośnie samej turbiny jak i rzeczy które trzeba wykonać podczas wymiany dostałem od Kamila z Turbo RKF. Oczywiście decyzję o zawiezieniu tam swojego auta podjąłem po przeczytaniu reszty dobrych komentarzy na forach BMW. Podczas regeneracji wymieniony został olej wraz z filtrem, przeczyszczony filtr powietrza i przepłukany intercooler. Dostałem zregerenowane turbo z gwarancją na 6 miesięcy za 1650zł z robocizną. Myślę, że cena jest dobra i warsztat godny polecenia!

 

Strona www: http://turbo-rkf.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.