Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BRJ w Lublinie jedni chwalą inni krytuykuja ja naleze do tych drugich. Pojechalem tam bo mialem w swojej bmw"fajujace ogroty" podlaczyli pod komputer a ze maja go w jezyku niemieckim to zgadywanka jeden przyszedl popykal i mowi ze to krokowy za chwile przyszedl drugi popykal w tym komputerze i mowi ze to swiece i lambda. I nie wiedaomo kogo sluchac dwoch z serwisu ma inne zdanie, wiec cos tu jest nie tak. Wiec ryzyk fizyk pojechalem do Auto-Euro kupilem Cewke zaplonowa wymienilem i jest wszystko git. Moze i chlopaki z BRJtu znaja sie na rzeczy ale na pewno nie na diegnozie komputerowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W warsztacie BRJ kiedyś wymieniałem sonde i gośćie tak mnie wysterowali że nie mam ani sondy ani kasiorki 460,zł nie polecam tych panów ,pomijam to że ten ich komputer jest w jakimś dziwnym języku bo obaj robili takie miny jakby nie wiedzieli o co chodzi :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM warsztatu KLIMA-WSCHÓD na ulicy Głuskiej. Koleś menel totalna ignorancja i zero profesionalizu. Sprawdzanie szelności klimy i gościa strwa 2 min. Nabił mi klime w nieszczelną instalacje.Wyrzucone pieniąze w błoto. przestrzegam przed tym zakładem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy nikt z was nie był na ul. Turystycznej? Gościu ma 850.

Naprawdę fajny i rzeczowy, nie do zająknięcia. Zawsze tam stoi kupa Beemek, nie każe płacić ci za poradę a i usługi nie należą do wygórowanych, np. regulacja zaworów 80 zł. ma tez sporo używek po normalnych cenach.

 

To właśnie on "zaprowadził" mnie na ul. Wrońską z klimatyzacją - jak rozmawiam z ludźmi znajomymi i w pracy nikt na nich nie narzeka. byłem wcześniej u kilku guru klimy i żaden z nich nie domyślił się co jest z moją klimą. Przyjechałem tam i wystarczyło 4 min.

 

Co do BJR to jakoś też mam mieszane uczucia, na pewno nieźle kasują za każdą usługę i części. Chyba dla zasady że BMW musi być drogo :naughty:

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

SABAT

Kontakt:

- Lublin, ul. Budowlana 24

- tel. (081) 446 22 00

 

Oferujemy zastosowanie systemu wtrysku gazu SEQUENT firmy BRC i całkowicie innowacyjny produkt o wysokim poziomie technicznym i stopniu zaawansowania GIS firmy BIGAS SEQUENT.

 

Słyszeliście może o tych fachowcach z Lublina? Myślałem u nich zakładać instalacj ę ale przydałaby się jakaś opinia, a może znacie jakiś dobry zakład w lublinie czy też okolicach. Mam już jeden kontakt na kolegę "bonzoid" z Bełżyc ale chciałbym się zorientować :? mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji co do montażu, a tak na marginesie każdy fachowiec od BMW powie, że nie widział jeszcze dobrze sprawującego się BMW z inst. gazową (AUTO-PERFEKT SAWA http://bosch-sawa.pl/ofirmie/) i weź tu myśl-taniej ale czy warto??? :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis zajmujący się naprawą/regeneracją pomp wtryskowych z fachową obsługą, która ma profesjonalne podejście do klienta, solidnie wykonuje swoją prace, jakość świadczonych przez nich usług jest bardzo wysoka,

 

Autoryzowana Stacja BOSCH DIESEL CENTRUM

Wierzchowiska Drugie 105

21-050 Piaski, woj. Lubelskie

Tel. 601 29 8282 / (0-81) 58-10-781

Email: service@wolinski.com.pl

www: http://www.wolinski.com.pl

 

Naprawa/Regeneracja pomp wtryskowych VP44

Cena naprawy 2000 zł brutto

Kaucja za starą pompę 800 zł

W przypadku naprawy pompy w firmie montaż de-montaż 250 zł

Czynne od pon. do pt. od 8:00 do 17:00

Pompa posiada 12- miesięczną gwarancje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja polecam "mały" warsztacik w Lublinie na Ul.Gajowej 12, sąsiadujący z myjką, P.Wojtek nie ma tak prestiżowego zakładu jak na Al.Warszawskiej - niestety trzeba tam słono płacić za sam wjazd pod logo BMW, a jakie mają biuro! - ale zna swój fach i idzie się dogadać, np. wahacz, łącznik przód i tulejki tył oraz wymiana świec cała operacja to koszt 600zł.

Acha i jeszcze jedno gdy odbierałem samochód to czysty nie to jak w niektórych warsztatach odbiera się przykurzona bryczkę, chłopaki w myjce obok umyli mi go na BŁYSK!

I jeszcze jeden zakład, kasowanie błędów np. świecąca poduszka samo podłączenie do kompa 50 zł (na Al.Warszawskiej 100 zł) a to wszystko robią panowie na Ul. I Armii Wojska Polskiego - Lublin trzeba się powołać na zakład na Ul.Miłej.[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ZDJĘCIE POKRYWY ZAWORÓW I OBEJRZENIE TEGO CO TAM WIDAĆ W "BOSCH" NA ZWIĄZKOWEJ w lublinie KOSZTUJE 200zł (W TYM 50zł jest doliczane za fakt, że auto posiada instalację gazową) NATOMIAST 500 METRÓW DALEJ KOŁO "OLIMPU" AL.SPÓŁ.PRACY 36 -"AUTOTRONIK" TEL.0 502 703 143 TO SAMO KOSZTUJE 60 zł !!! i rownież oferowany jest pełny zakres łącznie z diagnostyką komputerową. WNIOSKI WYCIĄGNIJCIE SAMI. Edytowane przez DAN-LZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI KTOŚ CHCE WYREGULOWAĆ GAZ NA ANALIZATORZE TO POLECAM ZAKŁAD W OKOLICACH MAKRO (PO PRZECIWNEJ STRONIE AL.WITOSA) TEL.(81)7445084- REG. 30 zł.

a inni biorą 50 zł!

PONADTO MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA, ZERO ŻDZIERSTWA!!!

Edytowane przez DAN-LZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAN-LZ napisał o dużej różnicy w cenie pomiedzy warszatem na Związkowej i Autotroniku(na Związkowej byłem i było OK ale cena miała się rożnic... pokusiło mnie). Auto żony (e46 318i) żle pracowało więc pojechałem na diagnostykę do wspomianinego Autotronika, podłączyli jakiś komputer. Wyszło im sonda lambda do wymiany. Wymienili wg.nich było lepiej wg. mnie tak samo, ale pan mechanik mówi aby pojeździc się coś tak "zaadoptuje"(cokolwiek to może znaczyc) i będzie ok. Jeździła moja pani dwa dni i to samo. Auto pali jak smok i ledwo pracuje. Jadę z reklamacją. Znów komputer i tym razem przepływomierz. Pytam co z sondą wobec tego a oni ,że sonda była popsuta i reklamacji to nie podlega. Wściekłem się i podziękowałem. Pojechałem więc na Związkową aby sprawidzic czy mnie nie naciągają. Tam po 15 min. wykryli panowie przetarty przewód od sondy. Cała naprawa trwała 30 min kosztowała 80zł z podłaczeniem komputera. W Autotroniku wydałem 450zł. Kasy nie oddali,myślę sondę miałem dobrą ale.... Szkoda nerwów. Powtórzę kolegę"wnioski wyciągnijcie sami". Ja w każdym razie dostałem dobrą nauczkę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co do mechanika z turystycznej to troche zdebialem, pojechalem tam wymienic przekladnie kierownicza w E34 bo miala luzy i stukala (przynajmniej tak mi sie wydawalo). Gosc podkrecil nakretke na wieloklinie pod oslona pedalow i powiedzial ze luz zlikwidowany :duh: dalej zaczal mi wkrecac ze musze wymienic wszystkie wachacze bo to one stukaja. Kurna prorok jaki czy co, nawet nie wszedl do kanalu zeby sprawdzic - niewiem co o tym sadzic.

 

Druga sprawa do kolegi MarkaMareckiego - znalazles juz jakis konkretny zaklad LPG?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko ( nie wiem czy w tym dziale) :mad2: ale zapytam. W lublinie jest jakis zaklad na ul. Rowerowej gdzie ponoc robia dobrze instalacje gazowe...bo mam jakis dziwny typ(holenderska) i u mnie na wsi(Chełm :roll2: ) nic z tym nie zrobia!!!co na temat tego zakladu wiecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko ( nie wiem czy w tym dziale) :mad2: ale zapytam. W lublinie jest jakis zaklad na ul. Rowerowej gdzie ponoc robia dobrze instalacje gazowe...bo mam jakis dziwny typ(holenderska) i u mnie na wsi(Chełm :roll2: ) nic z tym nie zrobia!!!co na temat tego zakladu wiecie??

Cześć

Nigdy tam nie byłem, ale dwa fakty nie ulegają wątpliwości:

1) to chyba najstarszy i najbardziej doświadczony zakład montujący LPG w Lublinie, więc chłopaki z pewnością mają pojęcie o tym co robią.

2) kliku znajomych zakładało tam LPG do różnych aut i żaden z nich nie powiedział złego słowa.

Ja szukam teraz montera LPG do E34 M50B25 i jak tam zadzwoniłem to gościu cierpliwie i sensownie odpowiadał na lawinę pytań.

Jeżeli masz wątpliwości to najpierw zadzwoń i popytaj. Myślę, że będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam! Koledzy zdecydowanie odradzam warsztat w Zamosciu na Młynskiej 27. Ci kolesie wogóle nie maja pojecia o BMW totalni szmaciaze!!! Zmieniali mi wszystko po kolei(najlepiej sam tak tez potrafie) i nie było zadnego efektu, ba nawet gorzej! Za remont u nich zapłaciłem ponad 3 tys zł a wystarczyło wymienic jeden czujnik koszt 100 zł. Ci niby mechanicy potrafia tylko podłaczyc komputer i jesli pokaze co jest zepsute to to wymienia a jesli trzeba troche pomyslec to totalna klapa. Oradzam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy zdecydowanie odradzam warsztat w Zamosciu na Młynskiej 27. Ci kolesie wogóle nie maja pojecia o BMW totalni szmaciaze!!! Zmieniali mi wszystko po kolei(najlepiej sam tak tez potrafie) i nie było zadnego efektu, ba nawet gorzej! Za remont u nich zapłaciłem ponad 3 tys zł a wystarczyło wymienic jeden czujnik koszt 100 zł. Ci niby mechanicy potrafia tylko podłaczyc komputer i jesli pokaze co jest zepsute to to wymienia a jesli trzeba troche pomyslec to totalna klapa. Oradzam !!!

 

Haha witaj w klubie, jak tylko kupilem alfe miałem problemy z mocą na niskich obrotach i panowie w tym warsztacie orzekli, że mam uszkodzone turbo. Jako, że nie ufam zbytnio młodym mechanikom podjechałem do Lublina do serwisu turbosprężarek http://www.reampoland.pl/ i okazało się, że mam zapchaną recyrkulację spalin koszt naprawy symboliczne 100 zł. Ten warsztat na Młyńskiej to tylko dobry sprzęt, ładne wykończene i miła obsługa ale w tym fachu liczy się DOŚWIADCZENIE.

 

BTW tani tez nie są za nabicie klimy do golfa IV krzyknęli mi ok. 180 zł a na Lwowskiej (tam gdzie dawny POM) zrobili mi to za 100 zł.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy na Zwiozkowej jeszcze jak jezdziłem a6 ceny fakt niezaniskie ale sporo mniej niz w ASO a troszke wiedzieli na temat Audi zawsze byłem zadowolony mysle ze profesinalizm wyposarzenie i wiedza musi kosztowac A teraz mam e60 ale na gwarancji ,myśle ze jak sie skąnczy bede ich odwiedzał oby nie często
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BRJ z Lublina RZĄDZI :!: :!: W moim E38 od dwóch lat stukało coś w zawieszeniu. Kilku "specjalistów" wymieniało różne rzeczy ale oprócz tego, że byłem lżejszy o pare stówek to nic się nie zmieniło. Dopiero w BRJ wiedzieli co robić i problem ze stukami się zakończył. Cena była w porządku a samochód był gotowy do odbioru na drugi dzień.

GORĄCO POLECAM BRJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRJ z Lublina RZĄDZI :!: :!: W moim E38 od dwóch lat stukało coś w zawieszeniu. Kilku "specjalistów" wymieniało różne rzeczy ale oprócz tego, że byłem lżejszy o pare stówek to nic się nie zmieniło. Dopiero w BRJ wiedzieli co robić i problem ze stukami się zakończył. Cena była w porządku a samochód był gotowy do odbioru na drugi dzień.

GORĄCO POLECAM BRJ

Edytowane przez DAN-LZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
BJR to partacze nie mowie ze sie nie znaja ale jak cos rozkrecą to juz dobrze złożyć nie umieją. Mają zamieszanie non stop na odbiór swojej e34 czekałem nie wiem ile a mówili ze będzie na drugi dzień poza tym coś złamali coś popsuli . Jak mozecie to nie odwiedzajcie BJR na warszawkiej :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.