Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim 320d od jakiegos tygodnia w zakresie od ok.1500 do 2200 wystepuje szarpanie :( Nie jest ono za kazdym razem gdy jade samochodem lecz tylko czasami. Przy wyzszych obrotach nie wystepuje. Bylem na "komputerze" lecz nei wyszly zadne bledy :( Szukalem na forum lecz rozwiazania i przyczyny nie sa jednoznaczne :( Czy moze ktos z Was mial podobny problem i rozwiazal go? Jaki warsztat byscie doradzali?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BRJ nie polecam, bylem tam kilka razy, z roznymi rzeczami zawsze kolejka , nawet jak na umowiona godzine to trzeba czekac, bulic kase , a z fachowoscia to bardzo roznie, ten wlasciciel z tlustymi wlosami i cala reszta zgrai nie robi najlepszego wrazenia, jak piszecie ze na zwiazkowej sa kompetentni to musze tam zajrzec, z drugiej strony jakby ktos otworzyl nowy zaklad specjalizujacy sie w bmw , w lublinie i wlozyl wto troche serca to bez problemu mialby klientele, bo nie kazdy lubi cwaniactwo jakie niektorzy 'fachowcy' prezentuja i kokurencja jest wskazana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
gdzie w lublinie robiliscie zawieszenia? jakie zaklady polecacie?

 

Polecam Ci firmę TenCar z Ciecierzyna (kilka kilometrów za Lublinem w kierunku na Lubartów). Zawieszenia oraz układy kierownicze to ich specjalność. To podobno jeden z dwu najlepszych warsztatów tego typu w Polsce. Jako ciekawostkę powiem że regenerują aluminiowe elementy zawieszenia (nie ma konieczności kupowania nowych)!!!

Ja dostałem namiary na nich od personelu znanego lubelskiego warsztatu w którym do tej pory serwisowałem moje samochody (nie mogli sobie z pewną rzeczą poradzić więc skierowali mnie do Ciecierzyna).

To co zobaczyłem na miejscu w Ciecierzynie przerosło moje oczekiwania, naprawdę polecam.

 

Wizyta w tym warsztacie kosztowała mnie 80zł gdyż okazało się że nie ma żadnych luzów w zawieszeniu a przyczyną "pukania" był odbój na amortyzatorze. Oprócz wyszukiwania ewentualnych luzów podczas wizyty wyregulowano mi maglownicę.

 

Naprawdę bardzo polecam tą firmę. Link do ich strony internetowej:

http://www.tencar.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z nowym nabytkiem do dzisiaj :D i 5 warsztatów nie mogło opanować + 2 razy szarpaki .Miałem dziwne stuki z przodu przy wolniutkiej jeździe.W końcu po długim namyśle pojechałem do BRJ na Warszawskiej i zostawiłem auto.Za kilka godzin auto było do odbioru bez stuków :cool2: .Mogę polecić serwis BRJ chociaż byłem i u Darka Sawy kiedyś .W BRJ robią tylko BMW i mają wiedzę ogromną na temat marki.Jedyna rzecz do której mógłbym mieć małe zastrzerzenie,że nie poinformowano mnie przed montażem,że zakładają regenerowane wachacze,bo jakbym wiedział kupiłbym nowe bo mam zniżki ale za to 2 razy droższe.Mówiono mi że mam gwarancję i od lat korzystają z usług tej firmy i że napewno będe zadowolony.

Ale jestem bardzo wdzięczny za znalezienie usterki bo naprawdę przez 2 tygodnie nikt nie umiał znaleźć usterki(wymyślano drążki kierownicze,łożysko,przekładnie kierowniczą itp) .Zapłaciłem 640zł i chyba za wiedze ,robotę plus części to nie jest zaporowa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na ul.Technicznej 3a w Lublinie, tel.503 062 565 (boczna ul.Spółdzielczości Pracy za "Olimpem") jest nowy,bardzo dobry zakład profesjonalnie zajmujący się instalacjami gazowymi.

 

Gość miał ponad 10 Beemek i ma duży zasób wiedzy o tej marce.

Polecam bo naprawdę sumiennie i dokładnie wszystko robią jak należy!

 

Każdą BMkę traktują jak swoją własną i angażują się w swoją pracę. Mam o tym zakładzie jak najlepsze zdanie!

 

Ostatnio wymieniałem filtr gazu + regulacja (nikt u mnie w Zamościu dobrze nie potrafił wyregulować) i wspomniałem o tym ,że woda mi nacieka do gniazda świec po deszczu a on w tej samej chwili zadzwonił do znajomego w CMT (części do BMW) - w sprawie uszczelki o której nawet nie wiedziałem! Po prostu aż mi się głupio zrobiło (bo wcale o to nie prosiłem), i nie chciałem zawracać mu tym głowy :oops: Podsumowując: Fachowość Kompetencja Profesjonalizm :cool2: :cool2: :cool2:

Edytowane przez DAN-LZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkich klubowiczów. Chciałem polecić Super Auto Myjnie w Lublinie na Męczenników Majdanka przy Cmentarzu. Gdzie myłem ostatnio swoje Auto i jestem mile zaskoczony. Polecono mi dodatkowo pastowanie które tworzy Nano powłokę ochronną lakieru który lśni jak nowy przez wiele miesięcy. :cool2: Naprawdę Gorąco polecam Tą Myjnie. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za masakra ten BRJ. Pojechalem, bo mialem plamki oleju. 3 dni nie mialem auta, bo panowie sprawdzali nie wiem co, przejechane ponad 70 km..takie testy robili? czy ktos sobie do domu jezdzil przez te 3 dni?

 

skasowali jak za zboze, nigdy wiecej tego miejsca[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
czy owego piotrek ma porządny warsztat czy po prostu robi to w garażu? Byłem dziś u 'Chojdaka', kupiłem części na tylny zawias odkręcili przód i się dopiero skumali, że mieli tył robic. Miał byc zrobiony tłumik i zderzak, nawet nie zajrzęli! Zgroza! Zero organizacji, mnóstwo nieporozumień. Jakieś inny warsztaty na terenie Puław, żeby dobrze zrobili BMW 3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

a ja nie polecam zakladu Auto Perfekt na Choinach, nie kompetentni i nie uprzejmi, nie umieli zdjagnozowac blachej usterki w liczniku w M20, hyh

 

i jeszcze gadki w stylu wymiany polowy samochodu na nowy bo oni nie wiedza, zenada

 

o Zwiazkowej sie nie wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam BeataAuto: Lublin ul. I Armii Wojska Polskiego 2 tel. 081 536-26-09

Juz ktorys raz mi pomogli. samochod zrobiony szybko i za przyzwoite pieniadze (jest to nie tylko moje zdanie ale tez innych osob ktore tam robia samochody w tym takze bmw). Prosze sie nie zrazac wygladem zakladu ktory nie jest jakis imponujacy ale naprawde pracujace tam osoby znaja sie na tym co robia (np. rozne elektryczne problemy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam wszystkim serwis P. Sawa Auto Perfekt na Choinach. Uratowali mi auto , wyjazd na narty i duuuużo pieniędzy. Wszyscy w Lublinie u których byłem twierdzili ,że mam pompę wtryskową do wymiany bo auto żlę zapało koszt około 3-4 tys. W kilku serwisach się to potwierdziło tych niby to sepacjalizujących się w bmw też. Wyjazd się zbliżał pojechałem więc do jednego z owych serwisów na wymianę tej pompy. Tam nie mieli czasu i kazali czekam tydzień. Zadzowniłem na Choiny, umówiłem się na następny dzień na diagnostykę bo mechanik mi tam powiedział ,że pompa może być i owszem ale nie musi. Pojechałem. Po 30 min była diagnoza, nie pompa a wtryskwiacz się uszkodził. Cała naprawa kosztowała 550zł, wróciłem z nart bardzo zadowolony i w podziękowaniu piszę te słowa.

Raz jeszce polecam wszystkim.

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Osobiścię polecam warsztat na ul.Mickiewicza konkretnie boczna mickiewicza gość zna bemki na wylot nie ma usterki ktura by go zaskoczyła i ma ceny rozsądne sam u niego naprawiam i jeszcze ani razu nie musiałem jechać do niego z reklamacją, numer do nich 817445417
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.