Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

a co sadzicie o autojozefow ?? mam do zrobienia remont skrzyni biegow i gadalem z facetem - rozsadna cena, dobre wrazenie przez telefon ...

ale czy ktos z was mial okazje tam cos robic ?? jesli tak to jak wrazenia ???

http://www.autojozefow.pl/

 

bardzo bym prosil o pomoc/opinie ....bo nie usmiecha mi sie wywalic 5-ciu klockow w bloto :)

 

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dziale Nie Polecam jest o nich wątek jeśli dobrze pamiętam :wink: Szukajka prawdę Ci powie :mrgreen: :cool2:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie znalazlem....tragedia,

Bono zycze wytrwalosci, chyba ze sprawa juz miala swoj final....

w kazdym razie ja skrzynie zrobic bede musial....i tu klops bo nie mam "swojego" mechanika....i zupelnie sie nie orietuje gdzie mozna dorbze wyremontowac automata w wawie....

bylbym wdzieczny za jakiekolwiek sugestie...please....

aha, dzwonilem tez do Olczaka w Nadarzynie , ale gosc krzyczy mi niebotyczne sumy i kaze czekac ponad dwa tygodnie...

ktos moze sie orietuje jak zrobic zeby nie umoczyc ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

muszę polecić speca od centralnych zamków, alarmów itp. znalazłem go przypadkowo w katalogu firm. jechałem trochę z brakiem wiary w naprawę. zajeżdżam, 5 minut i przyczyna znaleziona. naprawił szybko i sprawnie. wszystko dokładnie a nie na odwal się. jakoś strasznie nie wykosztowałem się. w dodatku miły pan, czasami pożartuje :)

autoserwis 24h A. Wachnik

ul starnicza 103a (na bemowie, jelonki, koło połczyńskiej/lazurowej)

tel: 601305069

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem jeszcze SAMKO - robia skrzynie, gosc mowi ze robi beemki i koszty w normie...

zna ktos moze ta firemke ???

daja pol roku grarancji

 

Samko - podobno są najlepsi w Warszawie ale koszty zdecydowanie nie są w normie, byłem u nich kiedyś bo miałem kłopot ze skrzynią w mojej 740. Za wymianę oleju zapłaciłem chyba 350 zł ale to powiedzmy norma - musi kosztować. Natomiast wstępnie za remont powiedzieli 4-5 tys. Zawiozłem do m-carsu, Marcin zawiózł samochód do żuromina (albo żurominka) i za 2,5 tys ciesze się dalej jazdą.

 

zadzwoń do mcarsu, sami skrzyń nie robią ale fachowcy z tego żuromina też są dobrzy (zresztą chyba "wywodzą" się z samko) a sporo tańsi. Chyba możesz zrobić tak, że zostawisz samochód w mcarsie a oni załatwią resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak dla mnie Mag-Pol jest de best. kupiłem niedawno e36 coupe i zastanawiałem się gdzie by tu podjechać co by ktoś znający sie na rzeczy samochód dokładniej obejrzał. na forum znalezłem sporo postów zachwalających Mag-pol i chociaż kompletnie mi nie podrodze do Piaseczna postanowiłem że nie zaszkodzi spróbować. i co tu dużo gadać - jak dla mnie rewelacja. ponad godzinne oględziny za darmo, info co jest grane z furą bez ściemy, koszt robocizny i częsci ( pozatym częsci można sobie odrazu wybrać z katalogu). po jednym dniu samochód był gotowy do odbioru, wszystko naprawione, wyregulowane, a do tego auto w środku odkurzone po naprawie. fachowcy pierwsza klasa - żeby nie być gołosłownym - jadąc do nich miałem min. kłopot z szybą od strony kierowcy ( w czasie jazdy potrafiła się nagle zacząc poruszać - takie 0,5 cm skoki na maxa denerwujące), poprzedni fachowcy którzy to oglądali przez dwa dni nic nie wymyślili poza tym że musze wymienić całe bebechy w drzwiach a koszt to ok 600-800 pln. pan w Mag-polu drzwi obejrzał, wysmarował mi czymś czujnik przy zamku ( powiedział ze brudu troche sie nazbierało i się zacina) i od miesiąca szybka ani razu mi nie drgnęła sama z siebie. nieby głupota, ale ja jestem kilka stów do przodu. co fachowcy to fachowcy - przy okazji wymieniłem pompe wodną, visco od wentylatora chłodnicy, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy,łącznik stabilizatora, tuleje wachacza, pasek klinowy i kilka drobiazgów. robocizna 350 pln. nastepnym razem też do nich jade, goście poprostu się znają na tym co robią i nie zdzierają kasy z klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kfietnik, bardzo to szlachetne z Twojej strony, ze rejestrujesz sie tylko po to, aby sie podzielic ochami i achami na temat MagPolu, ja nic do nich nie mam, ale osoby takie jak ty (swiezo po rejestracji) sa bardzo malo wiarygodne w tym co pisza

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono, tak mi sie wydaje ze po to został stworzony ten temat zeby dzielić się swoimi spostrzezeniami. sorka , ale nie bede sie rejestrowal i czekal rok zeby stać się wiarygodnym i napisac ze bylem gdzies w warsztacie i mi sie podobało czy też niepodobało. byłem też na burakowskiej z pompą paliwa i również było wporządku. w ten sposób można podważyć każdy post zarówno pozytywny jak i negatywny. a i tak dopoki ktoś sam nie pojedzie to się nie dowie jak jest naprawde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś porządnego serwisu do ASB - e39 m57 525d 2003r,

ma problemy z wbijaniem "5" no i szarpie (zmieniłem poduszki w nivo, bo były mocno obite, ale nie pomogło), w dodatku czasem mam zanik mocy - OBD pokazało ze z silnikiem wsio ok (a już myślałem ze to turbina pada), ale pokazało serie błędów na ASB -> do ASO sie nie wybieram, jakos sie zraziłem. Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś porządnego serwisu do ASB - e39 m57 525d 2003r,

ma problemy z wbijaniem "5" no i szarpie (zmieniłem poduszki w nivo, bo były mocno obite, ale nie pomogło), w dodatku czasem mam zanik mocy - OBD pokazało ze z silnikiem wsio ok (a już myślałem ze to turbina pada), ale pokazało serie błędów na ASB -> do ASO sie nie wybieram, jakos sie zraziłem. Z góry dziękuje za pomoc

 

a co to ma wspólnego z działem "polecane warsztaty"?

I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś porządnego serwisu do ASB - e39 m57 525d 2003r,

ma problemy z wbijaniem "5" no i szarpie (zmieniłem poduszki w nivo, bo były mocno obite, ale nie pomogło), w dodatku czasem mam zanik mocy - OBD pokazało ze z silnikiem wsio ok (a już myślałem ze to turbina pada), ale pokazało serie błędów na ASB -> do ASO sie nie wybieram, jakos sie zraziłem. Z góry dziękuje za pomoc

 

a co to ma wspólnego z działem "polecane warsztaty"?

 

To ze chciałbym aby forumowicze polecili mi warsztat, który zdiagnozuje i naprawi ASB w moim aucie. To jak dla mnie ma dużo wspólnego. A co Twoja wypowiedź ma wspólnego z tym działem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Witam wszystkich.

 

Panowie potrzebuje namiary na naprawde dobrego i uczciwego mechanika.

Naprawiałem ostatnio samochód w pewnym warsztacie którego narazie nazwy nie podam, bo nie jestem pewien do końca czy zostałem oszukany.

Pekła mi głowica w E34 525TDS 93r. automat.

Wszedłem na forum sprawdzić gdzie najlepiej pojechać.

Pojechałem do wybranego warsztatu i za naprawę skasowano mnie 4200zł

Nie jestem zadowolony z naprawy.

Samochód dziwnie sie zachowuje tak jak by nie to samo serducho.

Silnik chodzi głośno, mam jakies wycieki, nie powkrecane wszystkie szpilki od głowicy i dużo by tu jeszcze wymienić.

Zrobili rozrząd i wymienili głowicę a może i pompę która wymiany nie wymagała. Jeździłem samochodem dwa lata zrobiłem nim około 60000 km i wiem jak się zachowywał. Nagle po naprawie zamiast być dużo lepiej to jest dużo gorzej.

 

POMOCY

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam warsztat w URSUSIE na ul.:BODYCHA niestety nr nie pamietam. Jadąc od alej jerozolimskich skrecamy w spisaka i pierwsza w lewo to bodycha (delikatne wertepy w ulicy) i po lewej stronie po 70m mamy ten warsztat p.Jerzy Piróg (troche zkręcony ale dobrze naprawia i w miare dobre ceny) zna sie gość na rzeczy
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje warsztatu montujacego LPG w wawie lub okolicach Polecicie cos?

 

Chodzi mi o sekwencje do 2,8

Bylo:

E30 316 (M10b18) 86r - sedan

E30 325i (M20b25) 89r - coupe

E30 325i (M20b25) 87r - Mtech1 coupe

E30 325i (M20b25) 87r - Mtech1 sedan

E36 328i (M52b28) 95r - sedan

E39 540i manual

E36 M3 3.2 sedan

E36 318Ti Compact

E46 330iA Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Panowie potrzebuje namiary na naprawde dobrego i uczciwego mechanika.

Zapraszam do mnie do Raszyna

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie, czy możecie polecić jakiegoś rozsądnego blacharza i lakiernika w wawie, ewentualnie w okolicy?

Wiem, że w "Polecanych warsztatach" o kilku takich zakładach wspominano, ale... Też wiem, że dane się szybko dezaktualizują, np. świetny fachowiec, u którego coś robiłęm 2 lata temu teraz ściąga samochody z Niemiec.

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.