Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zaklad tapicerki samochodowej - robilem w nim cala tapicerke do E23, wyszlo jak oryginal :D

 

Marek Danielewicz

04-186 Warszawa, ul. Grochowska 43

tel 022 612 01 90

www.mdcar.waw.pl

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę odkrywczy ale chłopcom z Magpolu trzeba naprawdę pogratulować za profesjonalne podejście do naprawy samochodów w szczególności BMW,czasem nawet same ich wskazówki eksploatacyjne potrafią sporo zaoszczędzic myślenia i wydawanych pieniędzy

kto szanuje czas i lubi swój samochód (może na wizyte trzeba chwilę poczekać ale umówiny termin jest dla nich rzeczą świetą) i nie chce się irytować w warsztacie samochodowym to tylko Magpol

Aha brakuje im tylko jednej rzeczy-autoryzacji BMW ale może wtedy by się wszystko zmieniło ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , potrzebuje pomocy - w mojej E46 przestał chodzić wentylator i autko po paru minutach mi sie gotuje..... bezpieczniki sprawdziłem , napiecie jest ... poczytałem troszke na forum o polecanych warsztatach i wybrałem Macierzysz ........ Dojechałem..... ale warsztat zamkniety - do 1 sierpnia urlop !!! :mad2: Pomocy , gdzie mam jechac ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

BMW Osowiecki na Ojcowskiej w Warszawie (k. powsinskiej ) - NIGDY WIECEJ.

spartolili mi auto......

przyjechalem tam na wymiane oleju w skrzyni biegow i drazkow w zawieszeniu. koles skasowal mnie jak za zborze. ale zaplacilem mu bo nie mialem czasu i checi na klutnie. Okazalo sie jednak ze drazki wymienione tylko z przodu. ale to jeszcze, nic bo nagle zatar mi sie wiartak klimy (tuz po wizycie - przypadek ???), do tego rozladowali mi akumulator doszczetnie (bo jak sie okazalo pracownik zostawil na swiatlach),a skrzynia po tej wymianie wydaje mi jakies dziwne dzwieki....od tego czasu pojawiaja mi sie tez bledy z EDC.....wogole samochod wyjachal w gorszym stanie z warsztatu niz wjechal.....do tego ja jestem lzejszy o kilka ladnych klockow....no nie moge myslec o tym kolesiu nawet nie uzywajac przeklenstw.....ABSOLUTNIE NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED TYM OSZYSTEM I PARTACZEM !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Umieszczam jeszcze raz swoje ogloszenie)

 

Słuchajcie, jeżeli ktoś z Was potrzebuje pomocy w postaci zdiagnozowania samochodu, niech daje mi znać. Pomogę za darmo. Jeżeli stwierdzisz, że chciałbyś mi kopsnąć za to jakiś grosz na piwo - nie pogardzę - powoli uzbieram i będę mógł wtedy kupić interfejsik do beemwuszek młodszych niż 2004 rok (CAN) i diagnozować więcej samochodów. Dysponuję laptopem, carsoftem 6.1.4 oraz interfejsem (viaken) KKL z wtyczką okrągłą, OBD oraz pinami. Jeżeli będziecie organizować jakiś zlocik/spocik w Warszawie, dajcie znać, może wygospodaruje czasu na to (najchętniej piątki wieczorami). Kto chętny przyjechać w moje strony - również zapraszam.

 

Trzcina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę odkrywczy ale chłopcom z Magpolu trzeba naprawdę pogratulować za profesjonalne podejście do naprawy samochodów w szczególności BMW(...)

 

Ja chce tylko nadmienic, ze oni chyba do tanich nie naleza albo wycenili mi naprawe na "odwal sie Pan, nie mamy czasu".

 

Podalem im do wyceny wszystkie potrzebne i wymienione juz czesci spisane z pudelek. Magpol wycenil mi montaz i czesci 1000zl wiecej niz zaplacilem. Dalo mi to do myslenia troche i poprosilem o kolejna wycene :)

 

Kolejna wycena dotyczyla rzeczy do zrobienia. O oferte poprosilem 3 niezalezne serwisy (magpol, moj serwis w ktorym robilem poprzednie naprawy i obcy, niezalezny serwis), w magpolu cena znowu byla drozsza o 300zl (na kwocie 1500zl) niz u konkurencji.

 

Mam pecha, czy po prostu sa tak ogromne wahania cen na rynku napraw BMW ?

 

Ps. Do zrobienia mam:

- wymiana poduszek pod silnikiem

- wymiana poduszek tylnych amortyzatorow

- skasowanie/diagnostyka bledu poduszki

- piszczacy pedal sprzegla (jakas linka? w skrzyni)

Koszt naprawy z robocizna 1200-1500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Ps. Do zrobienia mam:

- wymiana poduszek pod silnikiem

- wymiana poduszek tylnych amortyzatorow

- skasowanie/diagnostyka bledu poduszki

- piszczacy pedal sprzegla (jakas linka? w skrzyni)

Koszt naprawy z robocizna 1200-1500zl

 

Ok, Zrobione:

1) poduszki pod silnikiem

2) poduszki amorow tylnych

3) niestety TYLNE amory

4) piszczacy pedal sprzegla (zatarlo sie lozysko dociskowe!)

 

Koszty zamknely sie ponizej 2000zl z robocizna i czesciami.

 

Aktualnie byla to moja druga wizyta u chlopakow i przyznam sie szczerze, nigdzie wiecej nie zamierzam sie serwisowac jak tylko u nich :)

 

Finałowa 7, tuz przed swiatlami i znakiem RASZYN nalezy szukac skretu w prawo "za bialym plotem na przystanku" :)

 

!! POLECAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpol

 

byłem u nich 2 x i tak

 

1 raz byłem bardzo zadowolony (jakis rok temu) , wszystko to co im powiedziałem zrobili a do tego jeszcze znaleźli pare rzeczy które wymagały natychmiastowego zajęcia i też mi to zrobili po przystepnej cenie a sporo tych usterek miałem . Autko po ich wizycie super jeździło . w końcu pomyślałem znalazłem serwis który nie zdziera i robi to co trzeba .

 

2 raz byłem niedawno i jestem mocno niezadowolony ,

 

3 zgłoszone usterki wydaje mi się że się nawet nie dotkneli do nich

 

czyli falujace obroty - jak falowały tak falują ( 1 raz potrafili zrobić , widocznie teraz nie mieli czasu by dokładnie silnik krowkowy przeczyścić)

 

szarpanie sprzegła - opisałem na kartce dokładnie kiedy występuje (czyli po około 15 minutach jazdy , puszczenie z wolnych obrotów sprzegła powoduje szarpanie ) , powiedzili że zrobili a nie zrobili :( , jak szarpie tak szarpie

 

no i 3 usterka co mnie najbardziej wkurzyło , zaczął mi świrować rozrusznik tzn potrafił nie odpalić za 1 razem (tak dźwięk tylko silniczka słychac było ) za 2 razem odpalał (pewnie bendix) , powiedziałem żeby sprawdzili mi go by mi nie padł na drodze (miałem kiedyś podobnie w poldku wiec znam ten ból)

coś w nim zrobili , 2 miesiące palił bez problemów , teraz w sobote jedziłem cały dzień i po prostu padł sobie , palił cały dzień i nagle zaciął się na amen , słychać tylko cykanie i wszystko , no i z popychu paliłem swoją fure - kicha na maxa , dobrze że nie byłem sam i mnie popchneli .

 

na ich wizyte czekałem tydzień czasu ale to moge zrozumieć , oddając im samochód zaznaczyłem że mi się nie śpieszy , zależy mi na tym żeby mi dobrzez zrobili , mam 2 samochód wiec nie ma problemu

wszyskie usterki im spisałem na kartce wiec zapomnieć nie mogli

 

jak mi zrobili , no tak że juz do nich nie pojade , poszukam innego warsztatu gdzie chce się ludzią pracować bo coś mi się wydaje że mi łaske w Magpolu zrobili , jak chłopaki nie mają czasu ani chęci to niech mówią tak od razu

 

kumpel był też u nich niedawno i też nie ma dobrych słów dla nich , nic nie zrobili a pieniążki wzieli

 

przez ten rok czasu widze że sporo się u nich zmieniło

 

rozrusznik sam zrobie , wyciągne i oddam do regeneracji , podejżewam że bendix wymienili ale na tulejakch zaoszczedzili , zresztą nie wiem rozbiore to zobacze , tak jak zawsze na siebie liczyć musisz , jak liczysz że ktoś ci to zrobi to tak masz

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, też nie mam zbyt pozytywnych odczuć po mojej pierwszej wizycie w MagPolu.

 

Pojechałem do nich kierując sie powszechną na forum opinią o "magikach z MagPolu". Zajęli się jedną (najprostszą) rzeczą z trzech, które chciałem załatwić. Odnosnie dwóch pozostałych usłyszałem jedynie że muszę zostawić samochód na parę dni bo tak naprawde to oni nie mają pomysłów i muszą rozebrac pół auta żeby cokolwiek zdiagnozować... Poza tym powiedzieli mi to dopiero jak zacząłem naciskać. Miałem wrażenie że gdyby nie to, zrobiliby najchętniej tylko rzeczy, które potrafili i odesłaliby mnie do domu.

To w moim przekonaniu trochę mało jak na "magików"...

W zamian za to gośc, który oglądał moje auto był bardzo chetny żeby wymienić mi filtry, olej itd. za co mu serdecznie podziekowałem bo nie z tym do nich przyjechałem.

 

Ogólnie jedna wizyta to byc może zbyt mało żeby wyrabiac sobie jakies jednoznaczne opinie ale fakt jest faktem że jak na razie nie podzielam zachwytów nad tym serwisem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie MagPolu - czekałem 2 tygodnie na wizytę u nich ,byłem z samego rana tak jak się umówiliśmy . 4 sprawy do zrobienie i już 2 minusy na starcie ,bo nie mają jeszcze części ,na które normalnie czeka się 1 dzień (a ja czekałem 2 tygodnie i byłem umówiony z samego rana :mad2: ) i drugi minus - czekałem 1.5 godziny na wjazd do warsztatu Zostawiam samochód i stawiam się na 17.00 - okazuje się ,że 3 sprawy nie są jeszcze zrobione ,a były to rzeczy na 2 godziny roboty .Po drugie tego dnia mieli miec 3 samochody do zrobienia łącznie z moim ,a na placu zatrzęsienie,a mój stoi samotnie i nikt przy nim nic nierobił . Jednak czwarta usterka została wyeliminowana i muszę podkreślic ,że nawet 2xASO i 2 prywatne warsztaty sobie z tym nie poradziły :evil: . Także za to jestem MagPolowi wdzięczny :clap: . Jednak wyżej wymienione minusy zraziłem się do nich na jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę podkreślic ,że nawet 2xASO i 2 prywatne warsztaty sobie z tym nie poradziły :evil: . Także za to jestem MagPolowi wdzięczny :clap: . Jednak wyżej wymienione minusy zraziłem się do nich na jakiś czas.

 

jakie to byly usterki ? Ciekaw jestem z czym sobie ASO nie poradzilo.

Podaj tez, ktore ASO, to wtedy bedzie latwiej innym :) Moim zdaniem,rzecz jasna, omijac takie "ASO" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy ktoś może polecić Mi warsztat o specjalizacji BMW ale nie serwis bo mam już dosyć płacenia koszmarnych pieniędzy u Fusa czy na Wrocławskiej za nic. Auto jak nie działoło tak nie działa.

Mam bmw X5 4,4

 

Ja moge polecic warsztat na Finalowej 7. :) Jednak w sobote zmieniam chyba warsztat bo z pierwszej wizyty (w nowym, zeby nie bylo niedomowien) mialem maksiora emocjonalnego :)

Wiecej info po weekendzie, jak sobie rysy zeszlifuje pod ich okiem (bo chcialem taniej).

Edytowane przez papik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.