Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

210 tys. mil co daje jakies 336tys. km. Autko kupilem od pierwszego wlasciciela , przez cale swoje zycie autko serwisowane w serwisie BMW. Gosc ktowy sprzedal mi to autko oddal mi wszystkie rachunki, z ktorych wynika ze przez te 10 lat jedyna naprawa wybiegajaca poza czynnosci serwisowe byla wymiana stacyjki. Ja autko mam od 6mcy i jedyna naprawa to wymiana termostatu w zeszlym tygodniu , przy okazji wymienilem visco na nowe. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem e32 735i manual z 89r z przebiegiem 182 tkm w X.2003,teraz ma 225 tkm z tego 32 tkm na lpg IIgen.

Wymieniłem:

-sterownik silnika

-silentbloki przód

-tarcze i klocki przód

-pompę wody

-pompę paliwa i filtr

-sondę lambda

-kopółkę i palec

-zamek drzwi kierowcy

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja E36 325i z 1992r. ma 136 tys. z chaczykiem. Ostatnio przez mrozy musiałem uszczelnić zbiornik wyrównawczy z płynem do chłodnicy.

Kupiłem ją niedawno, w książce serwisowej niema żadnych remontów (jezdziła nią 60cio letnia niemka, więc raczej nic nie robiła w garażu :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu panowie :D

Moja E34 kończy w tym roku 18 lat,

na liczniku widznieje magiczne 340 tyś z czego ok 200 to na gazie. Ja sam zrobiłem z tego ostatnie 55

A kto wie miała juz kilku właścicieli to któryś mógł sie pokusić zapewne o kręcenie jej do tyłu także....

A co do stanu to silnik spoko tylko zawieszenie jak co zimę musze cos robić, znowu wpadłem w mase dziur i czuje że chyba z przodu amorkii polecąaa oj polecą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wypada zaczac od przedstawienia sie, wiec jest BamBam, pochodze z Wrocka, mieszkam w Zgorzelcu. Jestem milosnikiem starych mercedesow i wlasnie na forum MB /8 dowiedzialem sie o Waszym forum. Na codzien poruszam sie bmw e34 520i Touring, rok 1994, 24V. Auto kupilem przy przebiegu 117tys.. Od maja 2005 jezdze autem i narobilem do dnia dzisiejszego 52,5tys. km. obecnie na blacie mam 169700 i caly przebieg zrobilem na gazie II gen.

 

Powazniejsze awarie:

 

- pompa paliwa

- uszczelka pod klawiatura

- przy swiecach wymienilem 2 cewki i chyba przy nastepnej wymianie swiec beda kolejne do wymiany

 

pozatym super chodzi.

 

Moja zona tez ma bmw e34 ale 525tds z 95 roku. auto ma na liczniku 489tys. silnik byl wymieniany na nowy przy przebiegu ok. 230tys.

 

pozdr

bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

od pazdziernika jezdze BMW 520i 24V '91 rok kupiona we wloszech od pierwszej wlascicielki emerytki 38 rocznik. Oryginalny przebieg w momencie zakupu 79 tys. Obecnie jest 87 tys. Serwisowana do konca w jednej ASO tam gdzie zostala kupiona. Nawet wszystkie opony (5 sztuk) miala oryginalne chociaz w slabym stanie. Mam nadzieje jeszcze dluuugo pojezdzic tym autkiem zwlaszcza ze sprawuje sie jak NOWE.

 

pozdrawiam forumowiczow

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem ostatnio taxa e34 2.0 m50, ktora miala rzekomo ponad 500tysiakow i jak stwierdzil taksiarz:`troche slychac lancuch`

moja ma podobno 192000,a ile rzeczywiscie???????

pozdro

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 525d ma 188 tys przebiegu mam ja 2 tyg ,troche duzo patrzac na to ze samochód zostal wyprodukowany 27.11.2002 ale zawieszenie jest w idealnym stanie podobnie jak hamulce.Po tapicerce kierownicy i galce skrzyni biegow nie widac wogole przebiegu ,co ciekawe w samochodzie dalej pachnie nowoscia:D.Patrzac na kierownice i galke sadze ze gosciu jezdzil tylko i wylacznie po autostradzie tzymajac kierownice jednym paluszkie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja 310 k km licznikowo, ile na prawde, nie wiem :shock:

remontów silnika nie było, wszystko w jak najlepszym porządku :D

Czarna Eta (SOLD)................Granatowy Mieczysław (LIVE!).......................Czarna Szmata

http://www.gimnastycy.pl/avatar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.