Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ja wybrałem zwykły biały bo jak stoją obok siebie samochody z arctic white i mineral white to ten drugi wydaje mi się taki żółtawy a tego nie lubię. Przyznaję jednak że lepiej przy mineral white wyglądają wszystkie refleksy świetlne, szczególnie nocą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zamówienie koniec maja, 01 lipca status 150, potwierdzona produkcja 28 tydzień, wersja 45e Edytowane przez rkmi09
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się gubię w tym wszystkim. Niby jakiś czas temu dostałem info, że październik listopad będę mieć auto, ale teraz się okazuje, że nie mam jeszcze daty produkcji. Auto zamawiane w maju, mam numer produkcyjny, ktoś kojarzy, czy po numerze produkcyjnym można sprawdzać zmiany statusów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ponawiam pytanie: Czy mogę w jakiś sposób dalej śledzić losy mojego auta? Mam win i info od handlowca, że auto w transporcie.

 

Teoretycznie sprzedawca może Ci podać nazwę statku którym płynie i poszukać jego położenia w czasie rejsu, ale potem po rozładunku i tak zostaje śledzenie dalszych statusów u sprzedawcy.


Nie martw się, ten czas szybko mija ;-) ok 6tyg od daty produkcji. Rezerwuj już termin na ewentualna ceramikę i oklejanie folią ppf, bo na to się czeka z miesiąc, a lepiej odstawić nówkę niejeżdżoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem z tych co pilota od tv trzymają w folii ;-). Auto trzymam nie dłużej niż 3lata, a staram się sprzedać zawsze zanim wyjdzie nowszy model bo wtedy ceny idą mocno w dół.Przez te 3 lata aż tak się nie zniszczy żeby coś oklejać, a jak się trochę zniszczy to przed sprzedażą szybki detailing i auto swojego klienta znajdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Samochód zamówiony i zaliczkowany na początku maja. Właśnie otrzymałem informację że został wyprodukowany. Silnik 40 D. Zrezygnowałem z pneumatyki na rzecz M prof. Mam HK, komforty , hak i jeszcze sporo zabawek. Nie wiem kiedy dopłynie ale się pochwalę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj w końcu zdekodować swój VIN.


Jest HK, są kamery 360 więc jednak M-ka ma priorytet.


Nie widzę telefonii komfortowej z ładowaniem bezprzewodowym, ogrzewania przednich siedzeń (chyba, że to jest ujęte już w fotelach M) i Head-upa - ale możete pozycje są schowane w pakiecie M/ M Competition - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprawdzenie.


Wynika to z tego najprawdopodobniej, ze jest to schowane w pakiecie M Competition lub w M jako standard. Sprawdzałem VIN innej Mki i tez nie ma pokazanego kodu Head up.


Mogłem już dzisiaj wgrać samochód do Drivers guide i mam tam instrukcję do Head up i do grzania foteli - wiec to jest raczej w samochodzie.


Nie mam jedynie ładowania indukcyjnego, wiec grzecznie poproszę BMW Polska o rekompensatę ;). Akurat tej jednej pozycji mi nie szkoda - balem się o HK i kamery 360.


Swoją drogą fajnie dostosowana jest ta apka Drivers guide do danego samochodu - zawarte są tylko opcje które dane auto posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z taką sytuacją .Samochód zamówiony na początku stycznia oraz wpłacona zaliczka X5 3.0 d .Odbiór początek czerwca .Przez cały czas handlowiec twierdził że wszystko idzie według planu i nie ma żadnych obostrzeń co do mojej konfiguracji , mają tylko problem z dostarczeniem samochodu z placu celnego do salonu . :( Dzisiaj dostałem info z salonu że samochód nie został wyprodukowany stwierdzili że był problem z kodami . Bardzo dziwna sytuacja a może go sprzedali komuś innemu po lepszych warunkach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprawdzenie.


Wynika to z tego najprawdopodobniej, ze jest to schowane w pakiecie M Competition lub w M jako standard. Sprawdzałem VIN innej Mki i tez nie ma pokazanego kodu Head up.


Mogłem już dzisiaj wgrać samochód do Drivers guide i mam tam instrukcję do Head up i do grzania foteli - wiec to jest raczej w samochodzie.


Nie mam jedynie ładowania indukcyjnego, wiec grzecznie poproszę BMW Polska o rekompensatę ;). Akurat tej jednej pozycji mi nie szkoda - balem się o HK i kamery 360.


Swoją drogą fajnie dostosowana jest ta apka Drivers guide do danego samochodu - zawarte są tylko opcje które dane auto posiada.

 


Nie martw się, jakby co to można to ładowanie indukcyjne potem dołożyć bez problemu, nawet w ASO....jak będzie dostęp do części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z taką sytuacją .Samochód zamówiony na początku stycznia oraz wpłacona zaliczka X5 3.0 d .Odbiór początek czerwca .Przez cały czas handlowiec twierdził że wszystko idzie według planu i nie ma żadnych obostrzeń co do mojej konfiguracji , mają tylko problem z dostarczeniem samochodu z placu celnego do salonu . :( Dzisiaj dostałem info z salonu że samochód nie został wyprodukowany stwierdzili że był problem z kodami . Bardzo dziwna sytuacja a może go sprzedali komuś innemu po lepszych warunkach ?

 

Sprzedawca nie dał Ci VIN-u samochodu? Po nim łatwo sprawdzisz co i jak.

 

Nie martw się, jakby co to można to ładowanie indukcyjne potem dołożyć bez problemu, nawet w ASO....jak będzie dostęp do części

 

Pytanie czy pozostałe elementy telefonii komfortowej będą, bo bez nich wolę $$$ od dealera - ta indukcja jest najmniej ważna bo i tak nędznie działa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.